ZEISS – VIETA, KUR IZCILAIS ZĪMOLS SATIEK TIK DAUDZUS CITUS

20171018 TK Spice. Zeiss Vision centra prezentacija. Photo/ Ilmars Znotins

Latvijā durvis vēris pirmais Zeiss Vision center. Saviesīgā gaisotnē pavisam nesenā pagātē viesi tika iepazīstināti ar veikala unikālo konceptu un tajā pieejamajām modes pērlēm. Starp viesiem bija tādas atpazīstamas sejas kā blogere Liene Stūraine, žurnāla “Lilit” modes redaktore Kristīne Rudzinska, modes dizainere Dace Bahmane un daudzi citi. Šis ir pirmais Zeiss Vision center Ziemeļeiropā, kas piedāvā iespējams kvalitatīvāko redzes pārbaudi cilvēka dzīvē, individuāli piemērotas lēcas un ekskluzīvākās un modīgākās briļļu ietvaru kolekcijas.

Zeiss unikālajā konceptā ikviens var veikt detalizētāko redzes pārbaudi dzīvē! Pateicoties speciālistu pieredzei un zināšanām, kā arī jaunākajām izmeklēšanas tehnoloģijām, Zeiss redzes centrā 6 soļu pārbaudē uzzināsiet visu par savām acīm. Šeit tiek detalizēti veikta redzes vajadzību analīze, individuālas acu kartes izstrāde, redzes veiktspējas analīze, piemeklēta atbilstošākās lēcas izvēle, ietvara izvēle, kā arī lēcu novietojuma pielāgošana ietvarā.

KVALITĀTEI UN GAUMEI IR NOZĪME

Stils un mode pie Zeiss iet roku rokā ar kvalitāti. Zeiss speciālisti palīdz piemeklēt ikvienam klientam atbilstošu briļļu modeli. Pie Zeiss brilles ir īpaši izmeklētas katra klienta gaumei, iekļaujot ekskluzīvu zīmolu brilles, kas līdz šim nav bijušas nopērkamas nekur citviet Latvijas veikalos. Zīmolu piedāvājums patiesi ir iespaidīgi plašs. Tajā atradīsiet gan modes pasaulē slavenos Dior, Fendi, Tom Ford, Vivienne Westwood un daudzus citus, gan briļļu modes dizaina pērles, kuru vidū ir dizaineru zīmoli Dita, Anna&Valtentin, Blake Kuwahara, Matsuda, Jimmy Choo, Garrett Leight, Caroline Abram.  Brilles reizē kalpo kā personīgā stila aksesuārs, tādēļ jo īpaši svarīgi ir pareiza to piemeklēšana. Zeiss konceptveikals atrodas T/C Spice, Lielirbes ielā 28

0 replies on “ZEISS – VIETA, KUR IZCILAIS ZĪMOLS SATIEK TIK DAUDZUS CITUS”