Viss par plus size un peldkostīmiem!

kā pareizāk izvēlēties peldkostīmu sev , ja esi plus size?

Ja izvēlies sev viendaļīgo peldkostīmu, ielāgo – torsa daļai jābūt Tavam ķermenim atbilstošai.
Krūšu daļai vienmēr jābūt ar atbalstu, proti, bļodiņām.

Peldkostīmi un PLUS SIZE! Mani sadusmo kaut kur dziļi iesakņojies stereotips, ka plus size sievietēm nevajadzētu izvēlēties nēsāt divdaļīgo peldkostīmu. Parunāsim par viendaļīgajiem peldkostīmiem? Ne tikai slaidām sievietēm ir figūru formas, bet arī apaļām, un figūru formas ir dažādas. Vienai apaļajai sievietei būs apaļums koncentrējies uz dibena, otrai vēdera. Nu lūk! Peldkostīmus nešuj lielākam dibenam vai lielākam vēderam. Lielu vēderu īpašniecēm torsa daļa vienmēr būs nepieciešama garāka. Proti, uzvelkot viendaļīgu peldkostīmu, kas nav ar pietiekami garu torsa daļu, mainās arī krūšu novietojums, proti, krūšu līnijas augstums neatrodas precīzajā vietā. Krūtis ir piespiestas un tādējādi veidojas viengabalaina forma. Nereti šādu figūru īpašniecēm krūtis tīri proporcionāli ir mazākas, kas vēl jo vairāk akcentē smagnējo vēdera daļu. Ja arī krūtis ir lielākas, arī to novietojums ir par zemu un kopējā izskatā ķermenis saplūst. Divdaļīgais peldkostīms piemērojams arī tad, kad ir krasas proporciju un izmēru atšķirība. Piemēram, peldkostīma augša ir stipri mazāka par apakšu.

Vidukļa līnija ir torsa  šaurākā vieta! Dekori, horizontālas līnijas nevar būt uz vēdera apjomīgākās daļas. Ja esi apjomīgu krūšu īpašniece, meklē tādu peldkostīmu, kur krūšu daļa ir veidota kā krūšturis. Neizvēlies peldkostīmu, kas ir viengabalains. Ja esi mazu krūšu īpašniece, sabalansē tēlu, izvēloties košāku krāsu risinājumus krūšu daļā! Arī volāni un bantes te iederēsies.

Sagatavoja: I. Salceviča Bildes: @tessholiday, @daniellevanier, @chloeincurve_, @calliethorpe, www.swimmingsuitforall.com

0 replies on “Viss par plus size un peldkostīmiem!”