Vienas kleitas balle!

Vienas kleitas stāsts!

Šī gada septembra beigās, caurskatot Instagramu, Morethansize ievēroja, ka daudzas sekotājas, kā arī sabiedrībā atpazīstamas personības, līdzīgi kā Indra, ir iegādājušās vienu un to pašu kleitu. Katra no attēlos redzamajām meitenēm bija citāda gan pēc vizuālajām formām, gan raksturā. Katra no meitenēm, kuras bija izvēlējušās kleitu kā savas garderobes sastāvdaļu, bija ar atšķirīgām profesijām, ģērbšanās stilu un vecumu. Indrai radās doma par vienas kleitas balli. Tika izsludināts konkrētās kleitas īpašnieču meklējums, un uzrīkota balle viesmīlīgajās fika.lv telpās.

Kāpēc vienas kleitas balle?

Sabiedrībā pastāv daudz un dažādi biedi. Viens no tiem ir: uz balli ierasties un sastapt otru sievieti tādā pašā kleitā!

“Jā, pirms kāda laika man ar šķita, ka tas ir murgs! Un noteikti sabojāts garastāvoklis uz visu vakaru garantēts! Šodien es vairs uz to tā neskatos!” saka Natalja. “Reiz es uz Riga fashion week ierados vienā kleitā un sastapu sievieti, kura bija izvēlējusies tieši tādu pašu kleitu. Es pat viņai pienācu klāt, domāju, ka kopā pasmiesimies, bet viņa bija visai noraidoša.”

Šī ballīte lauž mītus!

Pirmais mīts vienā ballē nevar būt divas vienādas kleitas.

Morethansize pierāda – var!

Katrai no ballē esošajām meitenēm kleita izskatījās absolūti citādāk. Katrai no meitenēm bija citādāk veidots matu sakārtojums, par ko paldies ballītes atbalstītājiem matu kopšanas zīmolam Indola un @rigafashionteam meistariem, kā arī piemeklēti absolūti citādāki aksesuāri, kas kleitai piedeva savu noskaņu un nokrāsu. Lai gan ballītē visām meitenēm bija vienādas kleitas, tomēr klātienē tas nejutās, jo katra bija savā elementā un izskatījās burvīgi.

“Kleita jau ir tikai personības papildinātājs! Personība noteikti ir priekšplānā!!!” saka ballītes idejas autore Indra.

Otrs mīts – svētku kleita maksā dārgi!

Konkrēti šīs balles varone maksāja vien 14,99 EUR. Ne visas kleitas, kas maksā dārgi, patiesi izskatās dārgi un ne vienmēr kleitai jābūt dārgai.

“Manuprāt, ļoti svarīgi ir aksesuāri. Kleita varbūt pa piečuku, bet auskariem un kurpēm gan jābūt labām!” teic viena no ballītes apmeklētājām Anastasija.

Kā vienas kleitas balle pārvērtās divu kleitu ballē!

“Tā nu dzīvē notiek! Tuvojoties balles datumam, daudzas no meitenēm apslima vai citu dažādu iemeslu dēļ nevarēja ierasties. Tā kā bija kūka, fotogrāfs un ieguldīts darbs balles organizēšanā, pasākumu neatcēlu. Piezvanīju veikalam Debenhams, izstāstīju ideju, viņi piekrita atbalstīt pasākumu, piešķirot kleitas! Sazvanīju Nataļju, draudzeni Elīnu un dažas aktīvās Morethansize ideju atbalstītājas, kuras piedalījušās iepriekšējās Morethansize fotosesijās un sanāca, ka vienas kleitas balle pārvērtās divu kleitu ballē. Turklāt ar pilnīgi atšķirīgu noskaņu!” stāsta Indra.

Labs garastāvoklis, lieliska atmosfēra, ballītei noslēdzoties, ikviena no dāmām tika palutināta privāti un savā īpašumā ieguva zīmola Indola matu kopšanas sēriju, kā arī lielisku dāvanu no veikalu tīkla Drogas.

0 replies on “Vienas kleitas balle!”