Viena kleita – dažādi izmēri!

STILS NAV IZMĒRS!

MORETHANSIZE fotoprojekts lauž sabiedrībā iesakņojušos stereotipus! Šo kleitu es nevaru atļauties – es izskatīšos resna! Šādas drēbes piestāv tikai jauniem cilvēkiem! Sportiskas lietas piestāv slaidām meitenēm? Augstpapēžu kurpes jānēsā ar kleitām! Košas krāsas dara resnāku! Stereotipi par to, kas labāk izskatās un kam tiek kultivēti ik dienu. Formīgas meitenes neredz sev līdzīgas zīmolu plakātos, tādēļ reizēm rodas nepareizs priekšstats par to, ko drīkst vai nedrīkst nēsāt. Fotoprojekta ietvaros mēs uzaicinājām vairākas meitenes ar atšķirīgiem apģērba izmēriem, lai pierādītu, ka stilam nav izmēru. Iedvesmojies!

Kuru topu izvēlēties? Visus!

Izvēlies savu vasaras tendenci – košas krāsas vai raibi raksti?

Morethansize lauž likumus!

Košas, raibas, baltas, dzeltenas vai spilgti zaļas krāsas bikses var nēsāt ikviens! Nebaidies no likumiem, kas pauž, ka koša krāsa padara lielāku! Skaties uz savu kopformu! Reizēm tā tieši pretēji – sabalansēs Tavu tēlu gadījumos, ja tava ķermeņa apjoms ir augšpusē. Četrām meitenēm vienādās drēbes pilnīgi atšķirīgs izskats. Jo modē ir personības! Mainoties aksesuāriem, mainās koptēla izskats! Uzdrīksties būt pamanāma!

Netici. ka raibas pamanāmas bikses var nēsāt ikviens? Mēs pierādīsim! Ieskaties foto projekta EKSPERIMENTĀ STILAM NAV IZMĒRA  – vienas bikses visos izmēros! Ieinteresēja? Spied šeit!

foto: Toms Norde , grims: Unastyle, matu sakārtojums: Riga Fashion team

0 replies on “Viena kleita – dažādi izmēri!”