Vēstule Vīrietim, jeb patiesība par Valentīndienas dāvanām

Sveiks, Valentīn! VIŅA noteikti priecāsies par smaržām, auskariem, kurpēm un somām, SPA procedūru dāvanu kartēm un citiem dažnedažādiem labumiem (meklē idejas šeit), bet neizsakāmi laimīga viņa kļūs, ja šajos svētkos Tu piederēsi tikai VIŅAI. Nedalīta uzmanība ir tas, pēc kā patiesībā alkst un ilgojos ikviena sieviete. Tevis radītais piedzīvojums ir tas, kuru viņa neaizmirsīs nekad. Tevis paša pagatavota dāvana viņu iepriecinās visvairāk! Esi radošs! Ieskaties MORETHANSIZE idejās un pārsteidz savu mīļoto!

BAUDĪJUMS garšas kārpiņām

Palutini viņu ar paša gatavotām vakariņām sveču gaismā vai gardām brokastīm gultā! Piemēram, pagatavo viņai īpaši gardo ogu maizi brokastīs -recepte būs šeit, vai gardās Pavlovas kūkas versiju – recepti atradīsi šeit.

 PĀRSTEIGUMS!

Pārsteidz viņu – nepērc gatavu ziedu pušķi vietējā puķu veikalā, vēl labāk – vispār nepērc puķes, kuras ir nedabīgā krāsā un aplīmētas ar nesaprotamas izcelsmes fliteriem. Aizbrauc uz ziedu bāzi, iegādājies ziedus un izveido puķu pušķi pats!

PIEDZĪVOJUMS

Radi piedzīvojumu, piemēram, izplāno mazu ceļojuma maršrutu, sagatavo uzdevumu aploksnes interesantām pieturas vietām. Vari pārvērst to spēlē, katrā no aploksnēm uzdodot izdarīt kādu nelielu, bet patīkamu uzdevumu – par katru izdarīto uzdevumu pasniedz kādu pārsteigumu…  kādu mazu nieku – ieslēdz fantāziju! Nieki var būt konfekte vai maziņš blociņš, kurā viņa var ierakstīt savas dusmas vai pretēji – priekus. Uzdevumi var būt gaužām vienkārši, piemēram, apēst eklēru. Vislabāk būtu tad, ja šis uzdevums jāizpilda kādā nekurienes vidū – kad, atverot savu kārtējo uzdevuma aploksni, viņa būs patīkami pārsteigta, ka Tu esi sarūpējis viņai šo kārumu.

ESI ORIĢINĀLS!

Uzdāvini viņai ko īpašu, piemēram, uzfilmē video! Teiksi – ko tur māžoties? Nodziedi viņai popielas versijā viņas mīļāko dziesmu, bet varbūt pārģērbies par viņas jaunības dienu elku – kāpēc gan neizveidot tādu ka pašmāju šova ‘’izklausies redzēts“ versiju?! Tas taču patiesībā ir tik vienkārši – Tev vajag tikai labu draugu, kurš lieliski notēlos operatoru! Un galu galā Tu viņai dāvāsi tik patīkamu pozitīvisma devu.

Nav svarīgi, vai esi laulībā jau 20 gadus, vai esat tikko iepazinušies, aicinām izplānot randiņu, vispirms domājot par viņu un nevis sevi. Kāda jēga vest viņu uz kino, lai skatītos kaut kādu amerikāņu komēdiju, ja tieši komēdijas ir tas filmu žanrs, kas viņai netīk? Domā par savu draudzeni vai sievu, par to, kas patiks viņai un nevis par to, ka jāizpilda ikgadējais apdāvināšanas pienākums. Patiesībā mums, sievietēm, vajag tik maz, lai sajustos īpašas! Mēs ļoti ceram, ka šīs idejas Tevī rosinās fantāziju, un Tu patiešām radīsi neaizmirstamus svētkus, jo Tu taču esi misters Lieliskais!!! Lai Jums abiem izdevusies šī diena!

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.