Veiksmīgas iepirkšanās formula

Lai izveidotu ideālu garderobi, ir jāielāgo vien pāris ļoti svarīgi iepirkšanās noteikumi!

1.Apmeklē veikalu bieži.

Katrā veikalā kolekcija tiek atjaunota ik nedēļu, turklāt, arī veikals tiek pārkārtots un – reizēm īsta pērle tavā redzeslokā var nonākt, kad tai jau piekarināta izpārdošanas birka. Protams, tas attiecas arī uz tiešsaistes veikaliem. Tur  visi jaunumi ir tikai viena klikšķa attālumā. Negatīvā puse ir tā, ka nav iespējams uzlaikot un pataustīt audumu. Bet pozitīvi ir tas, ka tiešsaistes pirkumus var atgriezt bez būtiskiem paskaidrojumiem. Tev neviens nekad neprasīs – kāpēc.

2. Ielāgo kolekcijas.

Patiesībā – bieža veikala apmeklēšana ir super vienkārša, jo tu jau iepazīsti lietu klāstu un uzreiz vari pamanīt jaunumus.

3. Labākais par labāko cenu.

Medī labāko par labāko cenu! Pievērs uzmanību lietai – piegriezumam, materiālam. Izpēti auduma sastāvu un kopšanas instrukcijas. Pievērs uzmanību izstrādājuma šūšanas kvalitātei.

4. Domā, ko pērc!

Pērkot lietas, domā par sava skapja saturu – vai šī konkrētā lieta tajā iederas un – kā un ar ko tu to nēsāsi!

5. Vienmēr laiko lietas… pielaiko visu, ja arī tev ir slinkums!

6. Ja tomēr, atnākot mājās no darba, tev lieta nepatīk, dieva dēļ, nes to atpakaļ – kļūdīties ir cilvēcīgi!

7. Uzmanību!!!

Izvairieties no lietām, kas šķiet pārāk „kaut kur redzētas.” Es zinu, tas ir vilinoši, bet, ja tas izskatās pārāk Marant, Celine vai Valentino, turies no tām pa gabalu. Ja nekā cita dēļ, tad vismaz aiz cieņas pret dizaineriem. Jebkurā gadījumā – nēsāt kopiju nav labs stils. Kā jau visās lietās – būt elegantam un šikam nozīmē saprast, kad nav vērts padoties kārdinājumam.

***

Attēli: Otar Imerlishvili

Pinterest

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.