Vasaras treniņi ar 4F

Iedomājieties siltu saules gaismu, zilas debesis, maigus jūras viļņus un patīkamu, atsvaidzinošu vēju. Izklausās pēc sapņu brīvdienām? Ja patīk būt fiziski aktīvam, jaunā 4F kolekcija ļaus noķert karstu vasaru aiz astes!

Saules un karstuma tuvums vilina uz piedzīvojumiem. Ja tu mēģini atgūt slaidumu pludmales sezonai vai vienkārši izbaudi fizisko aktivitāti, noteikti iekļauj savā garderobē 4F vasaras kolekciju — brīvā laika apģērbs nekavējoties pastiprinās jūsu spēku un motivāciju rīkoties! Iedvesma vasaras sezonas modeļiem, krāsām un formām tika meklēta spilgtā saules gaismā, zilajās debesīs, siltajās smiltīs un vilnainajā jūrā, proti, katrā vasaras aspektā. Jūras krāsas —tirkīzzilā un atsvaidzinošā piparmētra — dominē gan sieviešu, gan vīriešu līnijā. Balta krāsa izcels iesauļoto ķermeni, savukārt klasiskais pelēkais un solīdais melnais veiksmīgi spēlēs tai līdzi.

Treniņš smilšainā pludmalē 

Slow futures fitness — sieviešu līnijas drēbes — ir ūdens sporta un pludmales treniņu iedvesmotas, un aci priecē jūras un viļņu raksti. Motivējoši citāti patiks ikvienai cīnītajai, savukārt plaša izvēle ar materiāliem, formām un printiem ļauj veiksmīgi kombinēt drēbes pēc saviem ieskatiem. Nav arī jāuztraucas par to, ka kaut kas nesaderēs kopā — šajā kolekcijā viss piestāv visam! Karstam laikam mēs iesakām šortus, savukārt legingi ir ideāla izvēle treniņam sporta zālē. Trenējies sporta krūšturī vai uzliec virs tā oversize t-kreklu — variantu ir daudz, galvenais, lai ir laba fantāzija! Lai padarītu treniņu īpaši komfortablu, 4F dizaineri ir pielietojuši modernus risinājumus: plakanas vīles uz sporta līnijas drēbēm, lai pasargātu ādu no noberzumiem, un iekšējās kabatas bikšu un legingu jostas vietā, kurās varat ielikt atslēgas vai bankas karti.

Sērfosim jūras viļņos? 

Aktīvai atpūtai izvēlieties sporta līnijas apģērbu! Vīriešu līnija Blurred Surfer ir tapusi, iedvesmojoties no ūdens sporta un sērfošanas prieka. Nudien — drukai ar viļņiem šeit būs jābūt! Pasteļtoņi atspoguļo siltas pludmales, ūdens un saules rādīto atmosfēru, un jāatzīst — vīriešiem nekad nav bijis tik viegli izveidot veiksmīgu apģērbu kombināciju, izvēloties pielāgotās krāsas kreklu vai t-kreklu. Kokvilnas t-krekli un šorti ar regulējamo jostu ideāli derēs pastaigām, piknikiem un nelielām ballītēm, nodrošinot patīkamu komfortu. Papildiniet savu tēlu ar aksesuāriem — gurnu somu, lai vēsā mierā brauktu ar riteni un beisbola cepuri, kas pasargās galvu no svelmes.

Šobrīd Latvijā darbojas četri 4F veikali: “Rīga Plaza”, “Origo” “Domina Shopping” un “Valleta”.

0 replies on “Vasaras treniņi ar 4F”