VASARAS TENDENCE – STROBINGS AR MAC

Vasara – laiks, kas jābauda ar zeltainu un mirdošu ādu! Tāpēc kosmētikas tendence ko pazīstam kā strobing jeb strobings ir īpaši aktuāla gada siltākajos mēnešos. Strobings apzīmē mirdzošu un veselīgu ādu, ko pilnīgi pretēju konturēšanai. Strobings ir Dženiferas Lopesas iecienītakais paņēmiens kā vienmēr izskatīties starojoši!

Konturējot tiek izmantoti tumšāku krāsu produkti. Bet strobings dara pretējo – tas izceļ sejas nianses tikai ar gaišiem, mirdzošiem produktiem.  Pūderi un krēmveidīgi produkti tiek uzklāti vietās, kur dabīgi gaisma skar mūsu seju – vaigu kaulus, deniņus, deguna tiltiņu un galiņu un augšlūpu. Bieži tiek lietoti vairāki produkti, lai panāktu izgaismotas sejas ādas efektu. Šo tehniku lieto arī uz ķermeņa – pleciem, rokām, kājām.

Vienam no nozares iemīļotākajiem produktiem mirdzošas ādas sasniegšanā MAC Strobe Cream pievienojas pavisam jaunais Strobe Body Lotion – produkts ķermeņa ādas izgaismošanai! Tas noderēs dienās, kad izvēlies atklāt plecus, deklatāžu un pat kājas!

Kosmētikas nostiprināšanai izmēģini pūšamo fiksatoru ar mitrinošu un atsvaidzinošu efektu! Jau pazīstamajiemP rep + Prime Fix+ produktiem pievienojas Goldlite un Pinklite. Tie ir tie paši Fix+ produkti, ko Tu jau pazīsti, bet uzlabo kosmētikas noturību līdz pat 12 stundām, pie tam tie ir piepildīti ar mikroskopiskās mirdzošām pērļu daļinām.

MAC Strobe Prep Prime Fix Plus
Goldlite white

Cena: 20 EUR

MAC Strobe Prep Prime Fix Plus
Pinklite

Cena: 20 EUR

MAC Mirage Strobe Cream
Tonis: Goldlite

Cena: 34 EUR

MAC Mirage Strobe Strobe Body Lotion
Tonis: Opalite

Cena: 33.50 EUR

0 replies on “VASARAS TENDENCE – STROBINGS AR MAC”