Vasaras mode – kas ir šīs sezonas “must have” un kā to valkāt?

Processed with VSCO with a6 preset

Vasaras mode viennozīmīgi ir pārņēmusi veikalu plauktus un skatlogus, tomēr reizēm piedāvājums ir tik plašs un pārbagāts, ka kļūst grūti orientēties, kas īsti ir modē. Vēl jo vairāk grūti ir saprast, kurš trends ir piemērots konkrētiem figūras tipiem. Vai apaļīgas jeb plus size figūru īpašnieces drīkst vilkt košas, rakstainas drēbes, leoparda rakstus? Jā, var! Tu vari būt pati pilnība neatkarīgi no ķermeņa aprisēm! Lai neapjuktu plašajā piedāvājumā t/c Domina Shopping sadarbībā ar morethansize.com autori Indru Salceviču un modes dizaineri Daci Bahmani skaidro un nodemonstrē, ko vilkt un no kā labāk izvairīties šajā sezonā

Kas šovasar modē?


Runājot par vasaras trendiem, ir jāatceras, ka ir modes tendences, kurus sauc par sezonāliem, proti, tādi, kas aktualizējas konkrētā sezonā, piemēram, ziemā tie ir kažoki,  bet vasarā noteikti safari stila apģērbi un jūrnieku strīpas, kā arī bohēmas stilam raksturīgie viegli ziedotie vai caurās vīles tehnikā darinātie izšuvumi. Tāpat arī viegls un gaisīgs, nepiespiests tēls, kurš roku rokā iet ar aktuālajām salmu cepurēm, romiešu stila sandalēm jeb siksniņkurpēm un  zelta rotaslietām. Šie vasaras trendi savā būtībā ir nemainīgi no gada uz gadu, līdz ar to attiecīgā stila lietas iegāde var būt arī investīcija, jo dizaina ziņā tā ik sezonu piedzīvo “reinkarnāciju”. Šīs vasaras viena no nesaprotamākajām un dīvainākajām modes tendencēm viennozīmīgi ir saucamie riteņbraucēju šorti, kurus ikdienā nēsāt atļausies tikai īstas modes dāmas. To ienākšana modē ir nudien pārsteigums un, izvēloties šo apģērnu, būtiski būtu ievērot noteikumu, ka šos šortus nevalkājam ar īsiem krekliem un croptopiem, (jeb saīsināta garuma T kreklu), bet gan ar garākām žaketēm vai krekla blūzēm. Kopumā mode šogad priecē ar dažādību, kas vēl jo vairāk uzsver to, ka modē ir personība un personībai raksturīgs stils vienmēr būs aktuālākais.

Leoparda zīmē


Šobrīd modē ļoti populārais leoparda raksts komplektā ar vieglu puloveru tropiskos rakstos rada ļoti siltu un rotaļīgu tēlu. Padoms: izmanto rakstu sev par labu! Leoparda raksts pēc savas būtības nedaudz palielina formas apjomu, tādēļ tas lieliski ļauj koriģēt auguma proporciju. Ja esi ar smalkiem gurniem, svārkos to apjoms palielināsies, savukārt, ja esi plus size, tas tev spēlēs par labu, jo, akcentējot gurna līniju, vizuāli sašaurināsies vidukļa līnija.

Laužam stila likumus ar neparastiem savienojumiem


Vai kleita ir valkājama kā gara blūze virs biksēm? Ar kedām vai augstpapēžu kurpēm? Jā! Modē ir neparastas stila kombinācijas. Modē ir uzdrīkstēšanās! Izvēloties kleitu ar klasiskā stila laiviņām, rodas ļoti “pareiza stila” versija, savukārt, uzvelkot kleitu kā blūzi, tavs tēls kļūs daudz radošāks un oriģinālāks. Nebaidies eksperimentēt!

Romantiskais sports


Vai sports mēdz būt romantisks? Jā! Lai gan Chanel modes nams bija pirmais, kurš šokēja sabiedrību, “iznesot” sporta apavus ikdienas un svētku modes saulītē, šobrīd bez sportiska stila ielas apaviem nav iedomājama teju nevienas sievietes garderobe. Līdz ar to droši var apgalvot, ka sports ir iekarojis stabilas aktualitātes pozīcijas, tādējādi tas diezgan organiski saplūst ar citām stila aktualitātēm, piemēram, boho. Padoms: izvēloties košus un rakstainus apģērbus, atceries, ka tie ir ļoti aktuāli, tādēļ tie “jāatjauc” ar vienkrāsainām detaļām un aksesuāriem, lai stils būtu tīrs un ieturēts. Ja valkāsi šādu apģērbu kopā ar raibiem aksesuāriem, tu riskē atbilst teicienam “kas par daudz, tas par skādi”.

 

Reklāmas projekts sadarbībā ar T/C Domina shopping

T/c Domina Shopping ir viens no lielākajiem tirdzniecības centriem Rīgā un Latvijā, kas saviem apmeklētājiem sniedz plašas un ērtas iepirkšanās iespējas vairāk nekā 170 tirdzniecības vietās. Centrs atbilst augstākajiem energoefektivitātes normatīviem, ko apliecina ISO 50001 sertifikāts. Domina Shopping īpašnieks un pārvaldnieks kopš 2016. gada jūlija ir SIA EfTEN DOMINA. Tirdzniecības centrs atrodas Ieriķu ielā 3, starp divām Rīgas galvenajām satiksmes maģistrālēm – Čaka un Brīvības ielu. Plašāku informāciju par tirdzniecības centru meklējiet mājas lapā www.domina-shopping.lv, kā arī sociālajos tīklos Facebook, Instagram un Twitter.

0 replies on “Vasaras mode – kas ir šīs sezonas “must have” un kā to valkāt?”