Uz ielas – 7 rudens trendi, kam pievērst uzmanību

Ja kaut reizi esi uzmetusi aci street style jeb modei, kas parādās ielās, zini, ka pasaulē netrūkst sievietes ar nevainojamu, radošu un bieži arī apskaužamu stila izjūtu. Vienīgais mīnuss – uzmanības centrā neparādās plus size sievietes. Mūsu misija – to mainīt!

Pirmajā izdevumā dalāmies ar septiņiem rudens trendiem pasaules ielās – iedvesmojies!

SAMTS

Šī nav pirmā sezona, kad samts atkal ir kļuvis aktuāls. Taču šosezon izvēlies samta kostīmus, kleitas, bikses un aksesuārus dārgakmeņu toņos. Ja izvēlēsies samtu ejot uz kāzām aukstajā sezonā, būsi viese, kas ne vien spīdēs vakara gaitā, bet arī jutīsies ērti! Iesakām!

KĻŪSTI PAR LEOPARDU

Lai arī mūsu platuma grādos lepoarda raksts tiek saistīts ar slāvisko un liek savilkt seju nepatīkamā grimasē, atsaucot to atmiņā, tas viennozīmīgi ir atgriezies modes pasaulē – pūkainos mēteļos, mazākos un lielākos aksesuāros.

KOSTĪMS

Jau pērn bikškostīmi sevi pieteica kā spēcīgu trendu – šogad tie iekrāsojas dažādās krāsās un tiek šūdināti no dažādiem audumiem, piemēram, samta, satīna un citiem. Neuztraucies, aktuāli joprojām ir arī klasiskie, vīriešiem līdzīgie kostīmi, kas iederas kā darba vidē, tā arī citās ikdienas gaitās.

BERETE

Francūzietēm un māksliniekiem tik stereotipiski piemērotā berete nu ir atzīta visā pasaulē un tiek iemīļota modes rindās. Izvēlies to dažādos toņos un no dažādiem materiāliem – auduma, ādas un vilnas. Lieliski noderēs vējainās dienās vai paglābs netīro matu dienās.

SARKANĀ KRĀSA

Power red jeb koši sarkanais ir šīs sezonas top krāsa, sākot no aksesuāriem un dekoratīvās kosmētikas elementiem, beidzot ar tērpiem, kur šī krāsa dominē. Sarkans simbolizē mīlestību, varu, seksualitāti, uzdrīkstēšanos, drosmi un laimi. Lūpukrāsa, cepurīte, mētelis vai pilns bikškostīms – pārliecinies, ka šo krāsu iekļauj šī rudens/ziemas garderobē un piesaki sevi kā pašpārliecinātu sievieti visā, ko dari (pat, ja tobrīd tāda neesi). Ja Tev patīk Brigitas bikškostīms, meklē to veikalā Debenhams pie OASIS stenda.

TVĪDS

Tvīda raksta izmantošana dažādos apģērbos vairāk vai mazāk parādījās pateicoties kostīmu trendam. Šobrīd popularitāti iegūst ne tikai tvīds, bet arī citi rūtaini raksti, kas parādās biksēs, žaketēs, kleitās, mēteļos un citur.

PUĶAINAS KLEITAS

Atceries to puķaino dīvānu pie savas omes laukos? Nē? Varbūt tapetes vai vismaz puķainās krūzītes? Šajā sezonā tavā arsenālā jābūt vismaz vienai kleitai, kas klāta ar veselu jūru nelielu ziedu. Smelies iedvesmu no Natālijas, viņa savu kleitu iegādājās veikalā Lindex.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.