UZ IELAS – 7 BALLĪŠU SEZONAS TENDENCES

Svētku sezona nu rit pilnā sparā! Lai neapjuktu spīguļu burzmā un neattaptos pie skapja ar kārtējo “man nav ko vilkt”, jo padomāts par visu iespējamo, tikai ne par sevi, kā tas bieži gadās, izveidojām iedvesmu rakstu ar idejām, ko vilkt mugurā šajā svētku sezonā. Un, iespējams, kāds no šeit atrodamajiem ieteikumiem jau dzīvo jūsu skapī un tikai gaida, kad atkal tiks vilkts ārā! Pirmais ieteikums – apskatiet kārtīgi, kas dzīvo jūsu skapī! Varbūt uztraukumam nemaz nav pamata, un viss, kas jums vajadzīgs, lai izskatītos valdzinoši, atrodas jums priekšā.

Iesakām šajos svētkos pievērst uzmanību sezonas tendencēm, kas patiesībā, mums seko gadu no gada – tāpēc, visticamāk, kāda no tendencēm jau ir jūsu skapī un mīļos plisētos svārkus varēsiet vilkt mugurā ar augsti paceltu galvu. Pievērsiet uzmanību samtam, bikškostīmiem, klasiskām vērtībām un aksesuāriem!

Apskatot bildes, pievērsiet uzmanību, kā meitenes spēlējas ar aksesuāriem, kosmētiku un maziem elementiem. Piemēram, grezni auskari, sarkanas lūpas, lokas vai samta lente ap kaklu dos tieši to, kas pietrūkst jūsu tēlā, lai jūs izceltos!

FLITERI

UZMANĪBAS CENTRĀ - APAVI

PLISĒTI SVĀRKI

SAMTS

BIKŠKOSTĪMS

KOMBINEZONS

MEŽĢĪNES UN CAURSPĪDĪGUMS

0 replies on “UZ IELAS – 7 BALLĪŠU SEZONAS TENDENCES”