Urbānais brančs

Svinot vasaras beigas un drosmīgās fotosesijas -Tādas esam un punkts! – izdošanos Morethansize komanda, kopā ar domu grupas biedrenēm un drosmīgajām meitenēm, pulcējās Jaunās Teikas viesmīlīgajās telpās kurās noritēja urbānais brančs, kura laikā drosmīgās sievietes un sabiedrībā atpazīstami viesi cienājās ar Dobeles Dzirnavnieka gatavo maisījumu mafiniem, gardo maizes zupu, Fazer maiznīcas kūkām, Augļu servisa augļiem un pankūkām, kuras tika gatavotas ar jauno zīmola Delimano inovāciju – īpašo pankūku pannu, kā arī taisīja smūtijus ar Nutribullet blendera palīdzību. Savukārt bērni rotaļājās ar Gigi blokiem un milzīgiem ziepju burbuļiem.

Urbānā branča ietvaros notika arī blogeres Brigitas Dambes meistarklase veselīgu brokastu pagatavošanā. Ikvienam bija iespēja pagatavot savu īpašo musli – no Dobeles Dzirnavnieka pilngraudu auzu un kviešu pārslām, kā arī iegūt daudzus vērtīgus padomus.

Starp urbānā branča viesiem bija tādas atpazīstamas sejas kā blogeri Maija Armaneva, Sergejs Hatanzejskis, Andrejs Šemeļovs, bloga “manapilsētaogre” autore – Kristīne Beitika,  modes dizaineri Indra Miklāva, Artis Štamgūts un Baiba Ripa. Sabiedrībā zināmais modes pazinējs Deniss Ševeļovs, žurnāla L’Officiel redaktore Ērika Šmeļkova, modes dizainere Dace Krieviņa-Bahmane, Ievas Pārvērtību stilists-frizieris Gunārs Bisenieks un citi.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.