Universālveikalā Stockmann notikusi iedvesmojoša modes skate

Universālveikals Stockmann 14. septembrī prezentēja rudens-ziemas kolekcijas modes skati ar saukli “Prieks atklāt!”, demonstrēdams sezonas skaistākās un efektīgākās modes tendences, drosmīgas krāsu kombinācijas un labākos zīmolus – Boss, Ralph Lauren, Max&Co, Calvin Klein Jeans, Tommy Hilfiger, Furla, Coach, kā arī jaunpienācējus, kas nopērkami tikai u/v Stockmann, – Victoria Victoria Beckham, Samsoe&Samsoe un Opus.

Modes skates stilistes, Anastasija Paškēviča un Inga Zaharova, veidojušas savstarpēji nesaistītu tēlu modes skati. Pirmā iedvesma nākusi no šosezon drosmīgajiem, u/v Stockmann iepircēju atvestajiem modes jaunumiem, tālāk radot katra modeļa koptēlu, to individuāli pielāgojot tieši viņam. Inga atzīst: “Modes skatē centos izcelt u/v Stockmann atrodamās stilīgās tendences. Varu teikt, ka iedvesma galvenokārt nākusi no interneta un cilvēkiem, kuri uzdrošinās eksperimentēt, neskatoties uz savu vecumu. Izvēlējos apvienot glamūru ar provinces elementiem, drosmīgi kombinēju dažādas toņu gammas un faktūras.” Anastasija piebilst: “Gribējām parādīt visus universālveikalā nopērkamos zīmolus un sortimentu bērniem, sievietēm un vīriešiem visās vecuma kategorijās. Tā ir Stockmann patiesā modes misija – apģērbt īstus cilvēkus, kuriem ikdiena paiet skolā, mājās vai darbā un kuriem nepieciešams brīvā laika vai vakara gaitu apģērbs. Veidoju modes skates 90-to gadu sportiskos un 90-to gadu grandžīgos komplektus.”

Septembris ir modes mēnesis, tādēļ 16. un 23. septembrī universālveikala Stockmann modes nodaļās tiek rīkotas stilistu dienas, kurās klienti var tikties un saņemt padomus no Dāvida, Kristīnes Rudzinskas, Elitas Patmalnieces, Ingas Zaharovas un Lindas Gulbes.

Dzīvesstila bloga Happy Whispers autore Līga Andžāne: “Stockmann modes skatē rudens sezonas tendences varēja izbaudīt ļoti sulīgi un dabiski – ar reāliem dažāda vecuma modeļiem, sākot no stilīgiem puisēniem, kuri sper pirmos soļus savās pirmajās Adidas kediņās un bomber jaciņās, un beidzot ar sirmu kungu, kurš līdzās gados jaunajiem urbānajiem profesionāļiem ir pats elegances iemiesojums. Uzlocītie džinsu gali ir pasludinājuši košu un krāsainu zeķu uzvaras gājienu vīriešiem – gaidu sastapšanos ar viņiem ielās!”

Modes skates veidošanā piedalījās: dizaina mēbeļu veikals Kate ar BoConcept atpūtas stūrīti modes žurnālistiem un blogeriem, modeļu aģentūra Vacatio Model Management, DJ Rudd, Unas Bernatovičas imidža skola, Koskenkorva kokteiļi un LAIMA saldumi.

0 replies on “Universālveikalā Stockmann notikusi iedvesmojoša modes skate”