TOMS apavu jaunumi

TOMS RADĪJIS KLASISKOS ESPADRILJAS APAVUS AR LIBERTY LONDON AUDUMIEM UN TO MOTĪVIEM

2018. gada rudens/ziemas sezonai TOMS piedāvā kapsulas kolekciju ar ikoniskajiem Liberty London audumiem, kas apvieno Londonas šarmu un ASV rietumkrasta vieglumu. Apavu un briļļu kolekciju veido seši elementi, kuros izmantotas apdrukas no Liberty London slavenā auduma Tana Lawn – kokvilnas, kas līdzinās zīdam.

Katram sieviešu apavu stilam TOMS apvienoja divus savstarpēji papildinošus audumu rakstus ar klasisko TOMS espadrilju modeli, lai radītu unikālu apavu pāri, kas iedvesmo sapņot un ceļot. Elegantam rezultātam TOMS pievienoja ārējo zoli ar ādas apdari.

Trīs briļļu ietvari piedāvā inkrustētus Liberty London motīvus, kas pieskaņojas apavu kolekcijai. Radot šo inovatīvo dizainu, auduma slāni laminēja starp divām acetāta kārtām. Briļļu rāmji ir salikti ar roku un īpaši pulēti bagātīgam mirdzumam.

Izmantotie Liberty audumi:
Liberty Louise prints, Liberty Amelia prints, Liberty Paisley prints, Liberty Thorpe prints, Liberty Gatsby Garden prints un Liberty Staccato prints.

Kolekcija ir pieejama no 13. augusta www.open24.lv. Apavu cena: 75.99 EUR
Tāpat kā visiem TOMS produktiem, par katru pārdoto apavu pāri TOMS palīdzēs kādam trūkumā nonākušajam. One for One®

PAR LIBERTY LONDON

Līdzīgi pilsētai, kuras vārds rotā tā nosaukumu, Liberty London ir atklājumu virzīts zīmols. 1975. gadā to radīja piedzīvojumu meklētājs un brīvais gars Artūrs Lasenbijs Libertijs (Arthur Lasenby Liberty), zīmols saglabā uzticību savām saknēm un rāda tās apdrukās, audumos un dizainā.

Liberty London tiek saistīts ar mākslas un kultūras pasauli, jo tā dibinātājs vienmēr bija jaunumu un skaistuma meklējumos.

Šobrīd Liberty London ir pazīstams ar sadarbībām kultūras jomā, iedvesmojoši darbojas kā izstāžu kurators un nosaka virzienus dizainā.

Ikoniskais Rīdžentstrītas veikals piedāvā sešus stāvus, ko piepilda mode, skaistums Little Liberty apģērbi bērniem, aksesuāri un preces mājai — apvienojot pasaules vadošos premium un luksusa zīmolus, kas tiek piedāvāti līdzās Liberty London sortimentam.

TOMS Navy Mosaic Red Floral Linen On Leather Womens Alpargata
Cena: 79.99 EUR

TOMS stāsts

TOMS dibinātājs Bleiks Mikoskis (Blake Mycoskie), 2006. gadā ceļojot pa Argentīnu, bija liecinieks tam, ar kādām grūtībām saskaras bērni, kuriem nav apavu. Vēloties viņiem palīdzēt, viņš radīja TOMS Shoes – uzņēmumu, kas sasaista ikvienu iegādātu apavu pāri ar jaunu apavu pāri, kas paredzēts nabadzībā nonākušiem bērniem.

Tas, kas sākās ar vienkāršu ideju, pašlaik ir pārtapis spēcīgā biznesa modelī. Apjaušot, ka One for One varētu īstenot arī citas cilvēku pamatvajadzības, TOMS ieviesa citus produktus, tostarp TOMS Eyewear 2011. gadā un TOMS Roasting Co. 2014. gadā. Atbilstoši One for One solījumam šo produktu iegāde palīdz uzlabot grūtībās nonākušu cilvēku dzīves, atjaunojot labu redzi un nodrošinot drošu dzeramo ūdeni. TOMS ir bizness, kas uzlabo citu dzīves. Ar katru pārdoto produktu TOMS palīdz kādam grūtībās nonākušajam.

2015. gada septembrī 193 pasaules līderi vienojās par 17 starptautiskajiem mērķiem, lai turpmāko 15 gadu laikā novērstu galēju nabadzību, cīnītos pret nevienlīdzību un netaisnību, kā arī mazinātu klimata pārmaiņas. TOMS ar apņēmību atbalsta starptautiskos mērķus, darbojoties ar vairāk nekā 100 partneru Giving Partners tīkla starpniecību un atbalstot starptautiskos mērķus ar savu darbu un aktivitātēm.

TOMS JAU IZSNIEGUŠI VAIRĀK NEKĀ 86 MILJONUS JAUNU APAVU PĀRU TRŪKUMĀ NONĀKUŠIEM BĒRNIEM.

0 replies on “TOMS apavu jaunumi”