09.11.2017 Tinder kāzas jeb Mans Purvčika gangsteris ar vienu tatušku

Atpakaļ Tinder karaļvalstī. Jā! ES piereģistrējos no jauna… Šoreiz gan vairs nebiju tik rūpīga savu bilžu atlasē – izvēlējos visai dabiskas, ar fotošopu neapstrādātas bildes. Aprakstā par sevi īsi un konkrēti – plus size, šķīrusies, divi bērni… Un aidā… Sērfojam!

Pirmās 5 minūtes un pirmais match, sarakste, un es ir fall in love! Mans purvčika gangsteris ar vienu tatušku ir tik sasodīti seksīgs no iekšām. Tā sajūta, ka cilvēka iekšējā būtība Tevi valdzina vairāk par vizuālo ir AMAZING. Es viņu apprecēju – protams, Tinderā. Cēlāmies un gājām gulēt kopā, sarunājāmies (tiesa gan – sarakstījāmies) par daudz un dažādām tēmām. Man šķita, ka es viņu pazinu mūžību. Mēs jau mākoņos bijām satikušies un uzspēlējuši plikos dakterus – 100 punkti.

Viņš noteikti varētu būt mans misters Lieliskais. Vīrietis, ar kuru es varētu vibrēt… Vīrietis, kurš man radītu taureņus vēderā un kura dēļ es uzliktu rozā brilles. Man šķita, ka arī mūsu galvas tarakāni varētu sadejot vienā ritmā un, ja būtu lemts, mūsu attiecības būtu piesātinātas ar krāšņu un biežu emociju salūtu. Katra viņa atbilde un katrs viņa teksts man lika nodomāt – kā viņš man patīk! Es atdotu puskaraļvalsti ar tikšanos aci pret aci.

„Ja reiz mēs tiksimies,” viņš teica, „es iebāzīšu savu mēli Tavā mutē uzreiz, bez jebkādas runāšanas!”

Jā, tik tiešs un brutāls ir mans virtuālais Tinder vīrs, mans vikings, mans restorāns un grāmata. Mana kafija un saldais vīns.

Vikings? Jo arī viņam ir bārda, tieši tāpat kā Varim! Tās bārdas man kā tāds magnēts.

“Man nepiestāv plika galva un platas bikses,” viņš  teica “bet Tev, nepiestāv būt vienai… solo dejā blandīties pa pasauli.”

Kā var neiemīlēties? Viņš varētu būt īstais!

Varētu, bet diemžēl NEBŪS! Tas, kas apprecēts Tinderā, tas paliek un dzīvo Tinderā. Jautāsiet – kāpēc? Tādēļ, ka tikai aizņemti vīrieši sarakstās – tie, kuri ir šādos vai tādos meklējumos, gumiju nevelk – sarunā randiņus vai nu uzreiz, vai nākamajā dienā, it sevišķi, ja dzīvojat vienā pilsētā. Bet, lai vai kā – Tinder laulība ir tik interesanta! Tāda dzīve paralēlajā pasaulē! Tāda kā grāmata, romāns ar kaisles pilnām sarunām… Mana ideālā laulība. Tā taču var būt virtuālajā pasaulē, ne vienmēr tai vajag būt dzīvē? Todien, kad savam Tinder vīram nejauši uzdūros… Labi, tas nebija nejauši. Es mēģināju viņu uzmeklēt sociālajos tīklos, manas aizdomas apstiprinājās. Viņš ir īsts… Īstas bija arī viņa bildes un daudzas dzīves detaļas… Īsts bija arī viņa dzīvesveids, kurš mani uzrunāja un interešu mapīte. Mums pat bija daži kopīgi paziņas draugu lokā. Bet viena lieta gan nebija īsta, un tas ir viņu attiecību statuss…  AIZŅEMTS! Es saskumu…

Nu nebūs man tā kaislīgā mēle, vīriškīgā runa, asais prāts un man tik tīkamais humors… NEBŪS! Un arī mana laulība Tinderā izjuka, jo man, lai cik ļoti bija tīkama šī komunikācija, precēti vai aizņemti vīrieši ir TABU. Un man vienalga, vai ģimenē bija iestājies kāds melnais posms vai vienkārši gribējās piešķilt kādu dzirksti ikdienai… Sauksim to par sieviešu solidaritāti… Nē! Nē, un velreiz Nē! Starp citu, man šķiet emocionāla krāpšana ir daudz smagāka par fizisku, un es kā sieviete nevēlētos, lai mans vīrietis, esot attiecībās ar mani, flirtētu ar kādu citu. Un es noteikti nekad negribētu un morāli nevarētu būt tā kāda cita. Bet, lai vai kā, šī sarakste manī raisīja tikai prieku un vēl jo vairāk apstiprināja man to, ko es gribu, un ar ko citu savos 36 es nesamierināšos. Vai nu visu, vai neko… Ko es darīšu tālāk? Flirtēšu ar Kolekcionāra bārmeni!! Varbūt aiziešu uz speed dateMorethansize Zanda atsūtīja, ka tādi notiekot… Būs jauna pieredze… Noteikti padalīšos.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.