TEHNOLOĢIJA, KAS KALPO TEV – NODERĪGAS APLIKĀCIJAS

Nav noslēpums, ka telefons ir kļuvis par mūsu ikdienas līdzgaitnieku. Liec telefonam kalpot tev, nevis otrādi –lejuplādē aplikācijas, kas ieviesīs nedaudz vairāk skaidrības tavās ikdienas gaitās. Esam apkopojušas aplikācijas, ko esam iemīļojušas mēs pašas un esam gatavas tās nodot tālākai lietošanai, ja par tādām vēl neesi dzirdējusi. Šeit atradīsi palīgus iepērkoties, plānojot ēdienreizes, ceļojot un citus palīgus dzīves sīkumiem.

BRING!-VIRTUĀLAIS IEPIRKUMA SARAKSTS ĢIMENEI

Bring! ir virtuāls iepirkuma saraksts, ko sastādīt pirms došanās uz veikalu. Tā lielākā priekšrocība slēpjas tajā, ka saraksta sastādīšanā var piedalīties vairāki cilvēki, katrs no savas ierīces. Tas ir pilnībā interaktīvs, un tu saņemsi ziņu, ja saraksts tiks aktualizēts. Tādējādi izvairīsieties no apjukuma veikalā un jūsu otrā pusīte nenopirks vēl vienu piena paku, dodoties mājup. Vēl viens pluss – varat sastādīt vairākus sarakstus – pārtika, mājlietas, gaidāmā pasēdēšana ar draugiem.

Veicot saraksta sastādīšanu, aplikācija piedāvā produktus, kas salikti kategorijās, visparocīgākā ir biežāk lietoto produktu kategorija. Pieejams arī meklētājs, ja attiecīgā produkta nav vai nevēlies to meklēt. Sarakstā iespējams arī norādīt nepieciešamo produktu skaitu vai minēt kādus komentārus, kas tev ir svarīgi. Pirms došanās uz veikalu, vari paziņot otrai pusei, ka drīz iepirksies, dodot vēl vienu iespēju izdarīt izmaiņas un sarakstu aktualizēt vai paziņot, ka esi jau bijusi veikalā, un viss nepieciešamais jau iegādāts!

WOLT-RESTORĀNS MĀJĀS

Wolt ir no ārzemēm ienākusi ēdiena piegādes aplikācija, kas Latvijā šobrīd darbojas Rīgā. Tā piegādā dažādu kafejnīcu un restorānu ēdienu līdz tavas mājas slieksnim. Ieej, izvēlies, pasūti un baudi! Aplikācijā ir plašs piedāvājuma klāsts, sākot ar sulīgiem burgeriem, picām un suši no Rīgas izslavētākajām vietām, līdz armēņu, itāļu un indiešu virtuvei. Savu ēstkāri apmierinās arī veselīga uztura piekritēji un vegāni. Brokastis, pusdienas vai vakariņas – wolt!

Priekšrocības – plašs piedāvājums jebkurai gaumei un precīzs piegādes laiks.

PACEL KAROGU - ESI ATBILDĪGS PILSONIS

Šī aplikācija būs tieši laikā, ja bieži aizmirsti izkarināt karogu pie savas mājas un tad visu dienu pavadi uztraukumā, vai neatnāks sods par nepadarīto darbiņu. Par karoga izkāršanu aplikācija atsūta atgādinājumu dienu iepriekš un dienā, kad karogs jāizkarina. Tā paziņo arī, kad karogam jāapsien melnā lente vai tam jāļauj plīvot pusmastā.

SHAZAM - KLAUSIES UN MEKLĒ

Vai esi klausījies radio un prātojis, kas ir tā foršā dziesma, ko palaidis radio dīdžejs? Vairs Tev nebūs jāprato. Aplikācija Shazam ļauj Tev bez problēmām atrast dziesmas, kas skan veikalos, radio vai TV seriālos. Ieslēdz to, spied pogu Shazam un pēc mirkļa uz ekrāna parādīsies dziesmas izpildītājs un nosaukums. Aplikācija meklē arī latviešu mūziku, ir pat izdevies atrast dāmu popa dziesmas no 90. gadu beigām. Visas atrastās dziesmas saglabājas tavā sarakstā, kurš, ja savieno aplikāciju ar lietotni Spotify, parādās arī kā dziesmu saraksts jau minētajā lietotnē. Shazam piedāvā arī noskatīties dziesmas video un dalīties ar to ar saviem draugiem.

TAXIFY - TAKSIS POGAS SPIEDIENA ATTĀLUMĀ

Iedzēri kokteiļus ar draudzenēm un nu vairs nevari braukt? Vai sāka līt lietus un nevēlies samirkt ceļā uz pasākumu? Taxify ir ļoti ērta aplikācija, kas ļauj izsaukt taksometru uz tevis norādīto adresi piespiežot vienu pogu ne tikai ikdienā, bet arī dodoties uz vai mājup no pasākuma. Tu vari izvēlēties taksometru, ar kuru doties uz galamērķi, redzi tā cenrādi, šoferi un laiku, ko tas pavadīs ceļā līdz Tavai atrašanās vietai. Nekādu jocīgu telefonsarunu, nekādu norēķinu – aplikācija visu paveic tavā vietā.

WOMAN LOG - SIEVIETES VESELĪBA

Lai spētu precīzi izsekot savam menstruālajam ciklam un atzīmēt visu, kas būtu noderīgs ne tikai vizītē pie ārsta, bet arī pašas zināšanai, lejupielādē aplikāciju Woman Log. Tajā vari precīzi paredzēt savu menstruālo ciklu, ovulācijas laiku, tā tev palīdz noteikt, kad būs vieglāk ieņemt bērniņu. Tu vari aplikācijā atzīmēt seksuālās attiecības, savu garastāvokli, temperatūru un svaru – aplikācija to visu apvienos pārskatāmos grafikos.

HOPPER - HOPS UN IZDEVĪGĀKAIS LIDOJUMS TAVS!

Ja Tev patīk ceļot ekonomiski, šī aplikācija ir paredzēta tev. Hopper ir aplikācija, kas ļauj atrast lētākos lidojumus tevis izvēlētajos laikos. Ievadi savu ceļa mērķi, liec aplikācijai sekot cenām, un tā tev paziņos, kad būs atrasta izdevīgāka opcija!

ROMETORIO - NO PUNKTA A UZ B

Šī aplikācija arī paredzēta ceļotājām. Plānojot izbraucienu vai ceļojumu, ievadi šajā aplikācija sākumpunktu un galamērķi, un tā tev parādīs izdevīgāko maršrutu – ar autobusu, vilcienu un auto. Aplikācija aprēķinās laikā pavadīto laiku un izdevumus. Tajā vari atrast arī sev piemērotāko viesnīcu.

DODIES! - PASTAIGĀ PIE DABAS

Ja brīvdienas patīk pavadīt brīvā dabā pie dabas krūts, lejuplādē aplikāciju Dodies! Aplikācijā ir karte, kurā ir atzīmētas vietas, kur doties pastaigās pie dabas. Tajā atradīsi pārgājienu takas, piknika vietas, telts vietas, putnu torņus un velo maršrutus Baltijas valstīs. Katrai takai ir pievienots tās apraksts, lai zini, ko sagaidīt.

0 replies on “TEHNOLOĢIJA, KAS KALPO TEV – NODERĪGAS APLIKĀCIJAS”