Tādas esam un punkts!

“Kuram pieder pasaule? Ikvienam un katram sava! Pasaulē vairs nepastāv skaistuma standarti, pasaule ir nogurusi no vēlmes izpatikt. Cilvēki ir noguruši no stereotipu slogiem. Cilvēkiem ir jābūt garīgi brīviem, jāpārstāj vērtēt vienam otru pēc matu krāsas, figūru lielumiem un atbilstības standartiem. Šie un vēl citi saukļi raksturo pasaulē ļoti aktīvo body positive kustību. Kustību, kuras mērķis ir iedvesmot cilvēkus un mudināt viņus atrast līdzsvaru savā dzīvē”, ar šādiem vārdiem urbānā branča rīkotāja un online žurnāla dibinātāja Indra Salceviča atklāja urbāno branču, kas pagājušajās brīvdienās norisinājās Jaunās Teikas viesmīlīgajās telpās.

Morethansize ir pagājušā gada nogalē tapis interaktīvs projekts, kura virsuzdevums ir iedvesmot Latvijas sievietes dzīvot ar pilnu krūti. Kustības līdere  un morethansize radītāja Indra Salceviča ir viena no skaļākajām pozitīvās domāšanas kustības popularizētājām Latvijā. Lai pieradītu vārdus ar darbiem, šī dzīves stila piekritējas piedalījās pikantā un drosmīgā foto sesijā uz jumta.

Spītējot lietum un vējam, 16 dažāda garuma un izmēra sievietes, kuras nebija savā starpā pazīstamas, ļāvās Riga fashion team frizieru meistarībai sadarbībā ar Schwarzkopf Professional Latvia, lai izbaudītu adrenalīnu fotografēties puskailām un apliecinātu, ka viņas jūtas labi savā ķermenī, tieši tādas kādas ir, un iedvesmotu arī citas Latvijas sievietes domāt pozitīvi par sevi, kā arī skaļi aicinātu sabiedrību nevērtēt cilvēkus pēc kultivētiem skaistuma standartiem un stereotipiem. Fotogrāfijā simboliski meitenes atvadās no skaistuma standartiem, jo pasaulē tādi vairs neeksistē.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.