#supersizethelook

Keitija Sturino jeb @the12ishstyle ir viena no mūsu šīs vasaras iedvesmām. Pašpārliecinātā sieviete, kas dzīvo Ņujorkā, pierāda, ka jebkurā vecumā un izmērā esam skaistas un modernas!

Keitija ir modes blogere un Tinder PR speciāliste, kas savā Instagram profilā ar tēmtura palīdzību aizsākusi jaunu kustību. Tēmturis #supersizethelook parāda, ka džinsa šorti, košas kleitas un gari zābaki ir realitāte jebkurā izmērā.

Tāpat kā daudzi no mums, Keitija iedvesmojas no slavenību ielu stila, taču iet soli tālāk. Viņa noliek sevi viņām blakus, nevis sāncensības vadīta, bet lai parādītu, ka jebkurā izmērā vari izskatīties kā zvaigzne!

Keitija viens pret viens kopē vairāku zvaigžņu tērpus. Līdz šim viņa smēlusies idejas no modelēm Krisijas Tīgenas un Kendalas Dženeres, aktrisēm Meganas Mārklas, Sjennas Milleres un Rīsas Viterspūnas un citām modes pasauli mīlošām slavenībām.

Viņa nebaidās vilkt džinsa šortus, īsas kleitas, kreklus, kas neapsedz rokas, dibenu un visu citu iespējamo! Viņa parāda, ka stila tendences var valkāt ikviena no mums, un, esot pārliecināta, izskatīties satriecoši! Atslēgvārds –pārliecība!

Ļaujies un iztēlojies, ka TU vari izskatīties tieši tāpat kā tava mīļākā aktrise. Iedvesmojies un nopērc kleitu, uz ko jau tik ilgi skaties! Uzvelc to ar pārliecinātību, iekaro ielas un jūties kā ZVAIGZNE!

0 replies on “#supersizethelook”