Spēks ir sevī!

GRL PWR (girl power) ir pasaulē ļoti atpazīstama 6 burtu kombinācija, kura nereti tiek lietota dažādās pozitīvās domāšanas veicināšanas sociālās kampaņās. Meiteņu spēks, Sieviešu spēks – skan visai emancipēti un feministiski, bet patiesā šo burtu kombinācijas būtība slēpjas sevis apzināšanās un iemīlēšanas mākslā. Iemīlot sevi, apzinoties, kas tu esi, kāda tu esi, ikdienā, tu rodi domu biedrus. Atveras jauna pasaule un līdzīgi domājošās sievietēs saista kas īpašs, kāds pavisam citāds spēks. Šogad, vasarā kopā ar Morethansize sekotājam uzkāpām uz daudzstāvu celtnes, lai kopīgi atvadītos no stereotipiem. Tā bija milzīga uzdrīkstēšanās ikvienai no projektā iesaistītajām meitenēm, tā nenoliedzami kļuva arī par dziedinošu spēku ne tikai mums pašām, bet arī projekta bilžu vērotājām. Dzīve ir pārāk īsa, lai sevi kritizētu un meklētu sevī kaut kādas neatbilstības standartiem. Mēs spērām soli tālāk. Sadarbībā ar veļas zīmolu Change lingerie mēs ļāvāmies pavisam citādam izaicinājumam, un tapa brīnišķīga fotosesija, kuras laikā meitenes ne tikai pielaikoja un atrada sev pareizo veļas izmēru, bet arī piemērotāko formu un dizainu. Sākotnēji, kad mūsu projekts tika uzrunāts šādai sadarbībai, bijām skeptiskas, jo mums šķita, ka tas nav iespējams, ka Latvijas tirgū nav iegādājama skaista un kvalitatīva veļa meitenēm, kuras neatbilst vispārpieņemtajiem standartiem. Bet Change lingerie mums pierādīja pilnīgi pretējo!

7 kolosālas meitenes nostājās kameras priekšā, lai pierādītu sev un citām, ka viss sakņojas galvā, kad ikviena figūra ir skaista un iedvesmojoša. neskatoties uz to, cik liela vai maza Tu esi, izmēram nav nozīmes! Dzīvojam ar garšu! Katrai no meitenēm šī pieredze bija pirmo reizi dzīvē, lasi katras meitenes iespaidus turpinājumā.

Mani sauc Kristīne Beitika un esmu mārketinga speciāliste starptautiskā uzņēmumā. Esmu laimīga dzīvesveida piekritēja un brīvajā laikā veidoju blogu par dzīvi ārpus galvaspilsētas, kā arī aktīvi instagramoju  @kristine_beit Apakšveļu līdz šim visbiežāk iegādājos Lindex. Izvēloties apakšveļu man ir svarīgi, lai tā būtu ērta. Nekur nespiestu, netraucētu un labi derētu. Dodu priekšroku klasikai. Baltai, melnai un sarkanai krāsai. Mana pieredze Change Lingerie veikalā bija pozitīva. Līdz šim mani apakšveļas iegādāšanās paradumi bija diezgan garlaicīgi. Šajā veikalā mani pārsteidza izcilā, augsta līmeņa apkalpošana un plašā izvēle. Mēs visas bijām ļoti dažādas, bet tiešām ideāli varējām atrast to, kas katrai vislabāk piestāv. Ikdienā nēsājot Change Lingerie apakšveļu, uzreiz ir jūtams, ka izmērs tika noteikts precīzi, un tā der ideāli. Tas man ir ļoti svarīgi, jo pašrocīgi bieži sanāk kļūdīties. Tā ir ērta un seksīga, vīrs arī novērtē pozitīvi!  Turklāt, ļoti laba kvalitāte. Es piekritu šai fotosesijai, jo tas bija izaicinājums pašai priekš sevis, paskatīties uz sevi caur kameras aci. Bija mulsums, bet es uzticējos Morethansize komandai, ka rezultātam ir noteikti jābūt labam! Tas priekš manis bija īsts piedzīvojums! Fotosesija apstiprināja tikai to, ka esmu šodien tāda, kāda es esmu, tas ir jāpieņem un jāmīl. Lai arī cik dažādas mēs būtu, mums katrai būs savas vājības, par ko kautrēties, ko gribētos uzlabot sevī u. t. t. Tādēļ nav vērts satraukties par niekiem, ja Tu jūties vesela un laimīga, tas ir pats galvenais šodien! Mēs ieguvām kolosālas emocijas! Pārvarēt mulsumu, stresu, piedzīvot kameras klātbūtni īstā fotosesijā bija super adrenalīns. Mēs visas bijām uz viena viļņa! Morethansize jau sen bija vajadzīgs Latvijai. Runāt tik atklāti par dažādām mums aktuālām tēmām ir ļoti drosmīgi, un tas ir iedvesmojis gan mani, gan tik daudz sieviešu un, iespējams, arī vīriešu Latvijā. Es piekrītu Morethansize misijai un ar lielāko prieku sekoju līdzi aktivitātēm un, ja ir iespējams, iesaistos. Man patīk humors un stils, kas žurnāla komunikācijā tiek ievērots. Nākotnē ceru sagaidīt arī taustāmu izdevumu reizi sezonā!

SINTIJA

Es strādāju starptautiskā vidē. Ikdienā veltu laiku sevis pašattīstībai.

Apakšveļu pērku specializētajos apakšveļu veikalos. Izvēlos apakšveļu, ņemot vērā kādam mērķim es to iegādājos, pievēršu uzmanību dizainam un komfortam. Sievišķību akcentēju, izvēloties apakšveļu ar mežģīnēm. Change lingerie mani pārsteida ar plašu piedāvājumu gan modeļos, gan krāsās. Veikala konsultantes noteikti palīdzēs piemeklēt īsto! Es ilgi nedomāju par to, vai man piedalīties šajā projektā, bet es zināju, ka tas būs pārbaudījums man. Šī fotosesija man lika saprast to, ka mēs katra esam skaista, neņemot vērā apkārtējos standartus. Galvenais ir mīlēt sevi! Es viennozīmīgi ieguvu pozitīvas emocijas. Kopējā atmosfēra radīja īpašas sajūtas. Fotosesijas laikā mēs noķērām kaifu! Es lasu žurnālu regulāri un man patīk, ka vieglā veidā tiek rakstīts par tēmām, par ko citi nerunā. Kā arī tiek runāts par jautājumiem, par ko sabiedrībā ir augsti aizspriedumi.

LĪGA

Ikdienā esmu friziere un brīvajā laikā cenšos sevi nodarbināt ar fiziskajām aktivitātēm. Man patīk apakšveļas dažādība, un arī tās neesamība. Tapēc man ir gan sporta apakšveļa, gan bezvīļu, gan mežģīņu. Pērku gan apakšveļas veikalos, gan apģērbu veikalos, kur ir apakšveļas nodaļa. Uzmanību pievēršu tam, lai ir ērti lietot ikdienā, tāpēc priekšroku parasti dodu gludai bezvīļu veļai. Un krūšturim jābūt ar push-up efektu. Change Lingerie bija fantastiska apkalpošana, un diemžēl tikai tagad man ir perfekts krūšturis! Tas ir veikals, kurā noteikti atgriezīšos atkal. Tā ir veļa, kuru uz auguma nejūt, ar kuru ir ērti. Es vienmēr skatos uz sevi ļoti kritiski un šoreiz nekas nebija citādāk! Skats no malas man lika saņemties uz veselīgāku dzīvesveidu. Man ļoti patika, bija pacilājuma sajūta. Ko tādu man jau sen gribējās izdarīt!

AIRITA

Esmu Airita un baudu dzivi. Patīk, foto un mode. Patīk šūt sev kleitas un veidot rotas .Veļu parasti iegādājos H&M vai CELLBES.lv. Iegādājoties pievēršu uzmanību krāsai un kvalitātei, patīk push-up, t-shirt krūšturi, nepatīk stringi. Personīgi man Change veļa uz pakaramā izskatījās smukāk, nekā uz mana auguma, bet tā viss apmierina – ir izvēle krāsās un modeļos. Iespējams, esmu ļoti kritiska pret sevi. Man personīgi,  jo ērtāk, jo labāk, bet uzskatu, ka skaistai apakšveļai jābūt mugurā ik dienu, un tā, lai nekarājās nekas ārā, proti – der! Jābūt gatavai ik dienu, jo tu savu mīļo vari satikt arī liftā! Kāpēc es piekritu fotosesijai? Ko man tas deva? Šis bija kaut kas wouu! Paldies par atbalstu un iedrosināšanu, komandā ir spēks! Nu bez Morethensize es nebūtu saņēmusies! Patīk, kas notiek un kā notiek – tā ir brīvības sajūta! Mēs dzīvojam tikai vienreiz, tāpēc let’s go!

Emocijas bija! Sākumā šoks, beigās prieks pašai par sevi! Paldies jums MORETHENSIZE! I am so sexy!

INDRA

Arī man, neskatoties, ka veikalos pavadu savu lielāko darba laiku, Change veļa bija atklājums. Līdz šim nebiju pievērsusi uzmanību, ka šajā veikalā pārdodas veļa manā kuplajā izmērā, kaut kā vienmēr esmu gājusi šim veikalam garām, jo skatlogos gozējās veļa slaidiem augumiem. Vārdu sakot, biju patiešām pārsteigta! Ļoti patika pārdevēju profesionalitāte un arī stila uzķeršana. Esmu visai izvēlīga veļas iegādē, un šeit es atradu patiešām lielisku komplektu, turklāt ērtu. Ko man nozīmēja šī fotosesija? Nekad īpaši daudz neesmu iekšēji kompleksojusi par saviem parametriem. Mani kompleksi ir drīzāk saistīti ar manas ādas problēmām – jau vairākus gadus slimoju ar psoriāzi. Neesmu, protams, sajūsmā par sava vēdera “priekšautu” jeb tautā saukto riepu, bet kā ir, tā jādzīvo. Tas bija vareni, nesaprotu, kādēļ es to neizdarīju pirms 15 gadiem? Nē, meloju! Zinu gan – jo tad kautrējos no tā, ka esmu apaļa, kaut gan toreiz biju 30 kg vieglāka. Es patiešām esmu tik daudz laika patērējusi nevajadzīgi noniecinot savu ķermeni, tērējot savu enerģiju, lai izpatiktu sabiedrībai. Man gribas teikt Brigitas vārdiem – AMAZING! Tāda bija šī pieredze un, manuprāt, izcils bija arī rezultāts.

KRISTĪNE

Šobrīd esmu bez darba. Sēžu mājās ar bērniem. Parasti es veļu pati pērku Lindex veikalā. Vīrs pērk tieši Change veikalā (bez manas klātbūtnes). Vienmēr pirmais ir ērtums (jo nepatīk nēsāt krūšturus) un skatos, lai man pašai vizuāli patīk krūšu forma! Ļoti laba. Man patika pārdevējas! Patīkamas un pieklājīgas. Kā fejas ar burvju mājienu pienesa man perfektus izmērus. Un man ļoti patika attieksme! Kaut visur tā būtu, esmu jau noskatījusi sev nākamo veļas komplektu! Ikdienā, godīgi, bieži nevelku krūšturus. Uzvelku apspīlētu apakškreklu un viss.

Kādēļ es piekritu šādai fotosesijai? Sevis pārvarēšana. To tiešām darīju, lai sevi pārbaudītu. Varu vai nevaru. Varu! Jā!!! Sapratu, ka patika piedzīvojums. Patika process. Un ieraudzīt sevi no malas – tas bija smagi, bet ļoti vajadzīgs. Oi, patika! Dikti. Man bija skaists make up. Skaista veļa. Satiku visas drosmīgās dāmas. Paskatījos uz viņām un sapratu, ka man jāsāk arī pucēties. Ieguvu lielu prieku. Tas man bija ļoti vajadzīgs. Vai es lasu žurnālu? Te es varētu gari izplūst… Sāksim ar pašu galveno – tas mani izvilka no mājām. Burtiski!!! Pateicoties Morethansize, es darīju lietas, ko nekad nekad pat nesaņemtos izdarīt. Dibenu fotosesija. Apakšveļas fotosesija. Es satiku tik foršas meitenes. Es sāku iet uz Figura line (vēders -7cm ). Es paskatījos uz meitenēm un sapratu, ka es arī varu sākt pucēties (tik to vēl mācos un tāls ceļš ejams, jo nemāku un nav gaume). Esmu pateicīga, ka Facebook ieraudzīju Morethansize lapu. Un pateicoties Natālijas uzmundrinājumam un manu burku fotosesijai, uztaisīju savu marinēšanas grupu, kurai ir jau 800 biedru. Morethansize ir mans 2017. gada labākais atklājums un ar to saistītie notikumi!

BRIGITA

Apakšveļu nepērku no viena konkrēta zīmola, ja redzu un man patīk – ņemu! Visvairāk pārstāvēta ir Lindex, Lauma un Rosme. Man galvenais, lai apakšveļa ir ērta un acij tīkama. Jo skaistāka apakšveļa slēpjas zem kleitas, jo pārliecinātāk jūtos. Man patīk gan mežģīnes, gan bezvīļu veļa, gan mierīgas, gan košas krāsas – jebkuram veļas komplektam ir sava piemērotā situācija. Un vēl man ir ļoti liels niķis iegādāties vairāk biksīšu un body nekā nepieciešams. Sen nebiju satikusi tik pretimnākošas pārdevējas, kas perfekti noteiks tavu izmēru, turklāt, reāli Tevi nomērot, ne uzmetot aci un truli nobubinot, ka veikalā tava izmēra nav. Man ļoti patīk, ka Change piedāvā plašas izvēles iespējas, ne tikai krāsu, izmēru un modeļu ziņā, bet arī veļas komplekta komplektēšanā! Vienīgais, kas mani mulsināja, bija fakts, cik Change krūšturiem ir lielas krūšu bļodiņas. Tās der perfekti, bet vizuāli ļoti nepierasts skats.

Es pirmo reizi pirms fotosesijas nejutos savā ādā, pateicoties uzņemtajiem ziemas kilogramiem, taču sapratu, ka nav ko – jādara! Pašas fotosesijas laikā arī sapratu, ka katra uztraucas pati par sevi un uz otru īsti neskatās, ja vien netiek ļoti norādīts uz kādu paša izdomātu trūkumu. Fotosesija man lika paskatīties citādi uz mūsu fotosesijas meitenēm plašākā plānā – vēlreiz apstiprinājās, ka sievietes nepamatoti meklē sevī trūkumus, bet tās, kas sevi pieņem, vai vismaz izliekas to darām, var labi pavadīt laiku un iekrāt atmiņas un labas emocijas. Man ir ļoti liels prieks par iegūto Change veļas komplektu. Pirmo reizi uzvilku korseti, turklāt, kopā ar garajām zeķēm un satīna halātiņu. Sajutos, kā izkāpusi no kāda franču galma buduāra. Bet tas būtu mazākais – mani iedvesmoja meitenes, kas ļāvās fotosesijai un emocijām, tas mani piespieda izkāpt no tumša laikā sekojošā sliktā garastāvokļa un nedaudz savākties un parūpēties par sevi.

Vai pamanījāt? Šajā bildē mums pievienojās OKSANA – šīs fotosesijas grimētāja, viņa skatoties uz mums nespēja pretoties mūsu aicinājumam un pievienojās !

foto autors: Toms Norde

0 replies on “Spēks ir sevī!”