JAUNĀS TEHNOLOĢIJAS

Veido frizūru – vienkārši un ātri

Novembra sākumā Rīgā notikušās skaistumkopšanas industrijas ikgadējās izstādes Baltic Beauty ietvaros profesionāļiem un nozares entuziastiem bija iespēja iepazīties ar inovatīvās matu ķemmes IKOO piedāvātajām iespējām. Latvijas tirgū šis produkts ir gluži jauns, tādēļ izstāde bija pirmā vieta, kur tikties ar šo unikālo tehnoloģiju klātienē. Vēlamies savas lasītājas iepazīstināt ar matu kopšanas jaunumiem, kas lieliski noderēs arī mājas apstākļos, palīdzot ātri un vienkārši tikt pie eleganta matu sakārtojuma.

beatrise

E-Styler ir matus taisnojoša ķemme ar keramikas pārklājumu sariņiem, kas vienmērīgi iztaisno matus, padarot tos veselīgi mirdzošus un nebojājot matu struktūru. Šo 2016.gada jaunumu savā meistarklasē izstādes laikā demonstrēja arī Top friziere  un MORTHANSIZE pirmā žurnāla vāka modele – Beatrise Kokana.

“Kā skaistumkopšanas industrijas profesionāli mani vienmēr ir interesējušas šīs jomas inovācijas un jaunākās tehnoloģijas. Jaunā IKOO E-Styler matus taisnojošā ķemme ir lielisks atradums aktīvām un mūsdienīgām sievietēm. Testa laikā mūsu salona meistari ķemmi izmēģināja uz visdažādāko tipu un garumu matiem, un rezultāts ik reizi bija ļoti iepriecinošs. Šī ķemme ir lieliska alternatīva ierastajam matu taisnotājam, jo ļauj ne tikai ātri un vienkārši atsvaidzināt frizūru mājas apstākļos, bet arī saudzīgi novērš matu pūkošanos un piešķir tiem veselīgu spīdumu,” atklāj Beatrise Kokana.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.