Schwarzkopf uzlabotā OSiS+ premium līnija- Session Label jau pieejama!

Ikoniskā OSiS+ premium produktu līnija Session Label ir kļuvusi vēl spējīgāka

***

No šī brīža Schwarzkopf Professional piedāvā uzlabotu visprogresīvāko matu veidošanas līdzekļu sēriju – OSiS+ premium segmenta līniju Session Label. Jau populārajai un ikoniskajai OSiS+ matu veidošanas līnijai ir pievienojušies četri pavisam jauni produkti ar īpaši izstrādātām formulām, kā arī uzlaboti jau iepriekš atzītie produkti – produktu klāsts var lepoties ar savu dizainu, kā arī ar progresīvām tehnoloģijām.

OSiS+ Session Label formulas ir ārkārtīgi vieglas, izteikti smalkas un ļoti efektīvas. Visi produkti nožūst tūlītēji, sniedz vieglu spīdumu vai matētu efektu, kā arī piedāvā stingru noturību un apjomu, vienlaikus matus nepārslogojot un aizsargājot.

Jaunie produkti:

  • Powder Cloud, kas ir šīs sezonas must-have izsmidzināmais pūderis, tas pacels matus pie saknēm, sniegs nepieciešamo matu apjomu un matētu tekstūru.
  • Miracle 15 – daudzpusīgs veidošanas balzams ar 15 priekšrocībām, kā, piemēram, novērš matu sausumu, palīdz novērst matu lūšanu, pasargā no karstuma un UV starojuma, nodrošina 96 h antistatisku iedarbību un piešķir mirdzumu.

  • Coal Putty (Ogļu pasta) – izteikti raupja formula ar aktivēto ogli tūlītējai tekstūrai un matētam efektam; nodrošina vidēji stipru fiksāciju.
  • Koncentrētā Crystal Gel (Kristālu želeja) ar kalnu kristālu ekstraktu radikālām tekstūrām un stiprai fiksācijai. Nodrošina sausu matu sajūtu, ko nepiedāvā parastās želejas.

Atjaunotie produkti:

  • Molding Paste (Modelējoša pasta) sniedz matiem tekstūru un dabisku mirdzumu, tai pat laikā frizūru var pārveidot, nepievienojot papildus produktus.
  • Volumising Mousse (Putas matu apjomam) nodrošina īpaši precīzu izsmidzināmo putu uzklāšanu, sniedz apjomu. Elastīgās fiksācijas formula nekavējoties paceļ matus pie saknēm un sniedz apjomīgu matu tekstūru.
  • Salt Spray (Sāls laka) ir gaisīgs līdzeklis matu nofiksēšanai un mirkļa tveršanai. Piešķir izteiktāku tekstūru, nepārslogojot matus.
  • Super Dry Flex – elastīgas fiksācijas matu laka ar izteikti smalku izsmidzināšanas tehnoloģiju.
  • Super Dry Fix – stipras fiksācijas matu laka ar izteikti smalku izsmidzināšanas tehnoloģiju.
Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.