Schwarzkopf Professional piedāvā pirmos micelāri attīrošos kondicionierus

Mazgāt matus katru dienu vai katru pārdienu? Šis temats vienmēr ir aktuāls gan patērētāju, gan profesionāļu vidū, jo bieži mazgājot matus ar šampūnu, tas atņem matiem un galvas ādai dabīgo tauku slāni, padarot tos dehidrētus. Vēl pāris gadus atpakaļ nebija dzīvotspējīgu alternatīvu, kas aizstātu klasisko matu mazgāšanu ar šampūnu, taču, lai absorbētu matu un galvas ādas taukus, pirms daudziem gadiem tirgū pārliecinoši savu vietu iekaroja sausais šampūns, kas veicina tīru matu izskatu, taču matus tas neattīra un svaiguma sajūtu nepiešķir. Tāpēc speciālisti ir attīstījuši jaunu matu attīrīšanas tendenci!

No šī gada jūlija Baltijas tirgū ir pieejams jauns produkts – micelāri attīrošais kondicionieris, ko piedāvā Schwarzkopf Professional.

Kas ir No-poo (saīsinājums no no shampoo*)?

No-poo ir kā kustība, kas balstīta uz principu, ka šampūns ir samērā nesena tirgus prece, tāpēc vajadzētu būt iespējai, kā to izmantot retāk, pasargājot sevi no liekiem tēriņiem un būtiski samazinot izlietoto ķīmisko vielu daudzumu. Galvenā ideja ir aizstāt šampūna biežo lietošanu ar dabīgiem produktiem vai attīrošajiem kondicionieriem (Co-washing).

Kas ir Co-washing (saīsinājums no conditioner wash*)?

Tā ir metode, kas attīra matus ar kondicionieri nevis šampūnu. Sākotnēji, 2010.gadā, šāda veida matu attīrīšanas metode tika piedāvāta tikai cirtainu matu īpašniekiem, taču lielā klientu pieprasījuma dēļ, tendence šo gadu laikā ir veiksmīgi attīstījusies, un uz šo brīdi tirgū jau ir pieejami attīrošie kondicionieri dažādiem matu tipiem.

Kas ir micelāri attīrošais kondicionieris?

Šampūni attīra matus ar vielām, piemēram, sulfātiem, kas mazgāšanas procesā matus attīra no taukiem un netīrumiem, veicinot sajūtu, ka mati ir attīrīti. Attīrošie kondicionieri matu attīrīšanai izmanto micellas, tāpēc produkts ir maigāks attiecībā uz  matu krāsu un krietni spēcīgāk saudzē matus, kas tiek bieži mazgāti.

Micelārā tehnoloģija nu jau ir plaši izplatīta ādas kopšanas industrijā un izceļas ar lieliskām, maigi attīrošām īpašībām. Micellas tiek raksturotas kā maigas virsmaktīvās vielas ar hibrofobu un hidrofīlu galu; hidrofobais gals spēj piesaistīt un attīrīt netīrumus, taukus un piemaisījumus, savukārt hidrofīlais gals ļauj aizvadīt tos ar ūdeni, nodrošinot maigu attīrīšanu. Micelāri attīrošie kondicionieri ir unikāli ar to, ka vienā kopšanas solī jūs savus matus attīriet un kondicionējiet, vienlaikus saglabājot dabīgos lipīdus un mitruma līmeni, matus nepārslogojot.

Kā produktu lietot?

Lietojot micelāro kondicionieri ir stingri jāievēro produkta dozas un secība:

1) kondicionieris ir vienmērīgi jāiestrādā slapjos matos;

2) produktam ir jāļauj iedarboties līdz 2 minūtēm, labākam rezultātam, ir ieteicams izķemmēt matus ar ķemmi, kurai ir reti sari;

3) nedaudz pievienojiet siltu ūdeni, lai izveidotos emulsijai līdzīga konsistence;

4) kārtīgi matus izskalojiet (produkts neputo, tāpēc ir svarīgi matus rūpīgi izskalot, lai tie netiktu pārslogoti).

Micelāri attīrošie kondicionieri ir izstrādāti, lai maigi attīrītu matus un kondicionētu vienā solī, tādēļ pēc matu attīrīšanas intensīvas maskas nav nepieciešams lietot. Ja matiem ir nepieciešama intensīvāka kopšana, tad ieteicams ir lietot neizskalojamos kopšanas produktus. Schwarzkopf Professional eksperti iesaka ņemt vērā holistisko 360° pieeju matu attīrīšanai un BC Micellar Cleansing kondicionieri izmantot katru trešo matu mazgāšanas reizi, lai palīdzētu saglabāt matu veselības līdzsvaru.

*Bez šampūna

**Mazgāt ar kondicionieri

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.