Schwarzkopf Professional jaunākās matu modes tendences!

Kā katru sezonu, arī šogad Schwarzkopf Professional starptautiskā stilistu komanda ir apkopojusi modes pasaules aktualitātes un piedāvā mums visas šīs sezonas tendences vienuviet – Essential Looks Modern Ikon kolekcijā.

***

Arī šosezon Essential Looks piedāvā trīs atšķirīgas tendences, kurām iedvesma gūta no mūzikas, mākslas, politikas, vēstures un, protams, modes. Iedvesmojoties no 50to gadu Franču Rivjēra, OPULENT prezentē izsmalcinātu glamūru. BEAT ICON godina kulta paaudzi ar mūžīgi urbāno noskaņu no 60ajiem. COLORAMA apvieno panku attieksmi ar Tokijas ielu kultūru.

OPULENT

Tveicīgs, juteklisks un izsmalcināts glamūrs, kas šogad diktē augstās modes pasauli. Iedvesmojoties no filmu sirēnām un Franču Rivjēra stila 1950-ajos, Schwarzkopf Professional piedāvā to ieviest 21.gadsimtā –  pavedinošas un sievišķīgas cirtas, kaķacs cienīgas lainera līnijas, izteikti sārtas lūpas un īpaši tumša nagu laka būs 2017.gada stila panākuma atslēga.

BEAT ICON

Agrīno 60-to gadu paaudze, kas savā imidžā centās attēlot ikonisko aktieri James Dean, mākslinieku Andy Warhol un rokgrupu Velvet Underground, ir iedvesma šai BEAT ICON tendencei. Šosezon BEAT ICON izceļ – precīzus griezumus, tīras līnijas, “pixie” zābaku stilu, žaketes, bikses ar apgrieztiem galiem un melnbaltas svītras.

COLORAMA

Neparasts, pārliecināts un drosmīgs. COLORAMA piedāvā nonkonformisma stilu, kas apvieno sevī dumpīgo panku attieksmi un izteiktus krāsu toņus. Ietekmējies no futūristiskās Tokijas Harajuku ielu kultūras, kas šajā sezonā ietvers visu aktuālo – grafiskas formas un eksperimentālus krāsu savienojumus!

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.