Saku “nē špricēm”!

Stāsts būs par Pluto vaigiem!

Nekad neesmu domājusi, ka man vajadzētu lūpās iepotēt kādu hialuronskābi, veikt biorevitalizāciju un kaut kādas citas sejas procedūru ar ideju maksimāli palēnināt neizbēgamo novecošanu šobrīd. Saku šobrīd, jo es nezinu, vai šīs procedūras neizmantošu, piemēram, 65 gadu vecumā – man nav ne jausmas.

Es patiesībā varētu būt arī viens no kūtrākajiem sejas kopšanas līdzekļu patērētājiem. Protams, ka man ir rīta un vakara sejas rituāli, bet tos noteikti nepapildina 30 dažādi produkti katrai sejas un ķermeņa zonai. Vairāk vai mazāk es saprotu, ka mana novecošana ir neizbēgama, un patiesībā ir tikai viens, kas novecojot man vienkārši nepatīk. Un tie ir PLUTO vaigi! Tad es satiku Bārbiju jeb Ingrīdu un pieteicos uz sejas masāžu.

Kāpēc daudzas sievietes izvēlas šprices un nevis sejas masāžu?

Mans viedoklis – šprice ir ātrāk! Pēc špricēm Tu izej no kabineta un nākamajā dienā jau pamosties ar lielām lūpām vai tvirtāku ādu. Savukārt masāžas kursā sasniedzamais rezultāts katram ir savs un katram prasa savu laiku, turklāt tas visu laiku ir jāuztur.

Kāpēc es saku „nē špricēm”?

Tāpēc, ka es neticu, ka botokss, hialuronskābes un citi „brīnumlīdzekļi” patiesi nenodara kaitējumu mūsu organismam. Es neticu, ka tas viss kaut kur mistiski pazūd tāpat vien. Tāpat esmu pārliecināta, ka noteikti mainās ādas struktūra, un tas, kas reiz padarīts liels vai tvirts, nevar pēkšņi sarauties, ja vairs to nevēlies. Vēl, kas šķiet būtiskākais, ir tas, ka masāžas rezultātā Tava muskulatūra strādā pati, tāpat kā apasiņojas vai apūdeņojas āda. Jo masāžas laikā tiek kustināta limfa un, kā Ingrīda saka – limfa ir mūsu kanalizācijas sistēma. Nu skaidrs, ka es varu runāt un runāt, bet es domāju, ka bildes runā pašas par sevi. Izgāju masāžas kursu un esmu būtiski uzlabojusi savas sejas ovāla aprises. Mērķis aizturēt Pluto vaigu veidošanos ir vainagojies. Lai bildes runā vairāk kā vārdi!

Revolūcija skaistumkopšanā  oscilatorā masāža

Oscilācijas masāža ir vienreizējs, īpašs un atzīts terapeitisks process, ar kura palīdzību ir iespējams saudzīgi iedarboties uz visiem audiem un atjaunot to funkcionalitāti, mazināt sāpes un arī uzlabot vielmaiņu!

Kas tad ir oscilācijas terapija?

Oscilācijas terapijas laikā ķermeņa audi saņem impulsu, kas rodas elektrostatiskās pievilkšanās un berzes rezultātā, un tā rodas patīkamas vibrācijas ar dziļi bioloģisku iedarbību. Šīs kustības salīdzinājumā ar citām terapijām ir ļoti saudzējošas, bet ar dziļu iedarbību uz visiem audu veidiem: ādu, taukaudiem, muskuļiem, asinsvadiem un limfvadiem.

Zināmākie iedarbības veidi:

  • sāpju remdēšana;
  • tūskas un iekaisuma mazinoša iedarbība;
  • brūču dzīšanas stimulācija;
  • ādu nogludinoša iedarbība un attīrīšana, tonusa un sejas ovāla uzlabošana;
  • vielmaiņas uzlabošana (īpaši tauku vielmaiņas).

Iedarbīga šī metode būs sejas ādas ovāla un tonusa uzlabošanai. Šo terapiju estētiskajā medicīnā pielieto gan ASV, gan Eiropā. Latvijā oscilatoro masāžu iespējams veikt salonā “Daiļotava”, Rūpniecības ielā 17, Rīgā. Vairāk informācijas meklē šeit.

Daiļotavā izgāju intensīvo masāžas kursu 10 reizes. Masāža ilgst 1 stundu. Pēc kursa iziešanas iegūtais efekts ir jāuztur. Cik reizes mēnesī būs jāapmeklē masāža ir individuāls jautājums. Mans novērojums un personīgais vērtējums mana sejas  āda ir kļuvusi daudz tvirtāka un no tās pazudusi tūska, turklāt sejas ovāls izskatās ievērojami slaidāks un Pluto vaigu veidošanās ir apturēta.

Ticu, ka masāža palīdz limfai strādāt raitāk, un rezultāts ir acīmredzams.

Kāpēc es iesaku ikvienai sievietei izvēlēties masāžu un nevis injekcijas?

  • Tu iegūsti lielisku sejas ovālu.
  • Tu saņem taktili sniegtu baudu  masāža ir maiga un nesāpīga.
  • Tu iegūsti efektu, netraumējot savu ādu.

 

Autors: Indra Salceviča, foto: personīgais arhīvs. Šo rakstu bez rakstiskas redakcijas atļaujas nedrīkst pārpublicēt citos medijos.

0 replies on “Saku “nē špricēm”!”