River Island atver pirmo veikalu Latvijā!

Šī gada 21.aprīlī viens no pasaulē populārākajiem apģērbu zīmoliem River Island ienāk Latvijā, atverot pirmo veikalu tirdzniecības centrā Spice līdzās daudziem citiem pasaulē iemīļotu preču zīmju veikaliem.

***

420m2 lielais veikals atrodas 1. stāvā, un tā interjers veidots saskaņā ar jaunākajām zīmola koncepta vadlīnijām. Veikalā būs plaši pieejami apģērbi, apavi un aksesuāri sievietēm un bērniem.

Veikala River Island investori nāk no Igaunijas un, līdzās sporta novirzienam, nu jau trešo gadu ir pievērsušies arī modes zīmolu ievešanai un attīstībai Baltijas valstīs. Grupā ietilpst Latvijā labi zināmi zīmoli Parfois, Skechers, Ballzey, T-bode un Dune London. “Esam lepni iepazīstināt Latvijas pircējus ar vienu no pasaulē iecienītākajiem apģērbu zīmoliem!” vēsta Evelīna Salu, River Island veikala pārstāve un zīmola menedžere Baltijas valstīs . Pirmo River Island veikalu atveram Baltijas valstīs labākajā tirdzniecības centrā “Spice”, kura apmeklētāji jau pieraduši iepirkties pasaulē labi atpazīstami un citur Latvijā nesastopamu zīmolu veikalos.”

***

Savukārt bērnu nodaļā pieejamas gan bērniem, gan pusaudžiem piemērotas apģērbu kolekcijas, kas gan atspoguļo šīs sezonas aktualitātes, gan ataino galvenās iezīmes no pieaugušo kolekcijas, tādējādi ļaujot veidot saskaņotus tērpus mammai un bērnam.

Baltijas valstīs pirmais River Island veikals tika atvērts 2014.gadā Tallinas tirdzniecības centrā Viru Keskus, un tuvāko trīs gadu laikā plānots atvērt vairāk kā četrus zīmola veikalus. River Island ir Lielbritānijas izcelsmes zīmols ar vairāk nekā 60  gadu pieredzi modes industrijā, un ir pieejams 350 tirdzniecības vietās 12 valstīs. Pateicoties vienai no vislielākajām dizaineru komandām, zīmols spēj nodrošināt jaunus apģērbu modeļus saviem klientiem katru nedēļu.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.