RITO aicina ziedot traukus labdarības kampaņas ietvaros!

Trauku veikalu tīkls „RITO”, sadarbībā ar labdarības organizāciju „Palīdzēsim.lv”, arī šogad turpina labdarības kampaņu, aicinot iedzīvotājus ziedot traukus un virtuves piederumus – katlus, pannas, galda piederumus, šķīvjus, glāzes un citas noderīgas lietas virtuvei un mājai, lai sniegtu atbalstu sociālajam riskam pakļautajām ģimenēm. Ziedot traukus iedzīvotāji aicināti no 1. aprīļa līdz 30. aprīlim visos „RITO” tīkla veikalos Rīgā, Liepājā un Ventspilī.

Saziedotos lietošanai derīgos traukus un virtuves piederumus „RITO” nogādās audžuģimenēm, daudzbērnu ģimenēm, maznodrošinātajām, vientuļajām māmiņām, kā arī trūcīgajām ģimenēm visā Latvijā.

 „Šī ir iespēja apmainīt traukus, kuri vairs nekalpo tik labi kā gribētos vai ir izgājuši no modes, taču galvenokārt tā ir iespēja palīdzēt līdzcilvēkiem, sniedzot traukiem „otro dzīvi”, bet ģimenēm – praktiskas un saimniecībā noderīgas lietas,” informē Agija Bringina “RITO” veikalu tīkla vadītāja.

„Daudzas „Palīdzēsim.lv” ģimenes ar prieku atkal gaida labdarības kampaņu, jo saziedotie trauki un virtuves piederumi tām ir liels atbalsts ikdienas dzīvē. It kā liekas sīkums –  jauns šķīvis vai krūzīte, bet, ietaupot naudu šiem saimniecības priekšmetiem, ģimenes var atļauties citas lietas, piemēram, nodrošināt  bērniem izglītojošu pulciņu apmeklējumu vai labāku pārtiku,” stāsta Ilze Skuja, labdarības organizācijas „Palīdzēsim.lv” vadītāja.

Veikalu tīkla „RITO” sociālās atbildības kampaņa „Maini veco pret jauno” notiek jau 15 gadus, tās mērķis ir palīdzēt Latvijas ģimenēm, kuras ir nonākušas krīzes situācijā.

Iepriekšējos gados ir saziedoti tūkstošiem praktisku un noderīgu lietu, kuras ir saņēmušas vairāki simti dažādu Latvijas ģimeņu. Daudzām ģimenēm ziedotie trauki un virtuves piederumi ļauj uzlabot un atvieglot ikdienu.

Vairāk informācijas: http://www.rito.lv/mainivecopretjauno  un www.palidzesim.lv

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.