RFW- IEPAZĪSTI LIETUVIEŠU ZĪMOLA JULIA JANUS JAUNO KOLEKCIJU!

29. martā, Rīgas modes nedēļas (Riga Fashion Week) ietvaros, komunikāciju aģentūras A. W. Olsen & Partners šovrūmā Rīgā tika prezentēta lietuviešu modes un dzīvesstila zīmola Julia Janus rudens-ziemas 2017 kolekcija.

***

Īpaši modes mediju pārstāvjiem un iepircējiem veltītais pasākums pulcēja kuplu apmeklētāju skaitu, kuri klātienē novērtēja zīmola jaunumus. Prezentācijas ietvaros viesus sagaidīja arī pati dizainere Jūlija Janus, kā arī zīmola eksporta direktors Arnoldas Remeika; viņi dienas gaitā ar prieku nodevās nesteidzīgām sarunām ar šovrūma viesiem. Progresīvā un Ziemeļzemju lakoniskā stila iedvesmotā zīmola Julia Janus pirmsākumi meklējami 2008. gadā, savukārt Latvijas publikai tas ir pieejams jau vairāk nekā trīs gadus. Zīmola pamatvērtības vienmēr bijušas askētiskais minimālisms, augstā kvalitāte un inovatīvais izpildījums. Galvenā iedvesma kolekciju oriģinālajiem un vienlaicīgi arī funkcionālajiem dizainiem tiek gūta no vietējās dabas un kultūras iezīmēm. Būtiski, ka visi Julia Janus apģērbu modeļi ir radīti dažāda auguma un vecuma sievietēm un vīriešiem, kas dod priekšroku komfortam.

“Latvija vienmēr ir bijis tirgus, ko sajūtam kā savējo. Šeit mūsu radītie apģērbi un to filozofija ik gadu rod aizvien jaunus piekritējus. Neskatoties uz zīmola nesenajiem panākumiem Ķīnā, Kazahstānā un Tuvajos austrumos, mēs nekad neaizmirstam arī par Julia Janus sortimenta cienītājiem tepat, kaimiņos. No sirds priecājos, ka Julia Janus progresīvais stils, kam nav ne noteikta izmēra, nedz arī citu limitu, tiek novērtēts aizvien jaunos reģionos visā pasaulē,” komentē zīmola dizainere Jūlija Janus.

Paralēli vairāk kā 50 dažādo kolekcijas apģērbu, apavu, aksesuāru un interjera priekšmetu apskatei, klātesošie modes pazinēji baudīja arī atspirdzinošos Martini kokteiļus, Magnum dubultās šokolādes saldējumus, kā arī svaigos salātus un desertus, ko bija sarūpējis galvaspilsētas jaunais, bet jau atpazīstamais espreso bārs Save my Day.

Julia Janus jaunā kolekcija jau šobrīd ir pieejama interneta veikalā www.juliajanus.com

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.