Garšu ceļojums cauri Latvijas pilsētu restorānu nedēļām

Restorānu nedēļa – tendence, kas ieceļojusi no Ņujorkas un kļuvusi par neatņemamu sastāvdaļu Latvijas gardēžu kalendāros. Koncepts pavisam vienkāršs – restorāni saviem viesiem piedāvā sezonālu, īpaši notikumam veidotu ēdienkarti ar divām vai trim kārtām, par ļoti pievilcīgām, pat demokrātiskām cenām. Sākotnēji restorānu nedēļa norisinājās vien Rīgā,  bet ātri vien gan restorāni, gan to apmeklētāji saprata, ka tā nevar, un nu šis koncepts ir iemīļots arī citās Latvijas pilsētās.

Šoruden restorānu nedēļa ir izgājusi ārpus Rīgas un priecē gardēžus arī citās Latvijas pilsētās – Siguldā, Kuldīgā, Valmierā un pirmo reizi arī Liepājā, kas pārteidz ar piesātinātu piedāvājumu. Iesakām doties un izbaudīt to piedāvājumu!

SIGULDAS RESTORĀNU NEDĒĻA

Siguldas restorānu nedēļas laikā gardēžus priecēs 9 Siguldas un tās apkartē esošie restorāni. Siguldas Restorānu nedēļas ietvaros viesi aicināti baudīt dažādas trīs ēdienu maltītes, iepriekš veicot galdiņa rezervāciju. Katrā restorānā tiks piedāvātas divas dažādas ēdienkartes par divām cenām – 15 un 20 eiro pēc viesu izvēles.

KAD: 06.11-12.11

CENA: EUR 15-20, 3 ēdienu kārtas

MTS izvēle: restorāns “Garšas frekvence” un Mālpils muižas restorāns

Vairāk info ŠEIT.

VALMIERAS RESTORĀNU NEDĒĻA

Valmieras Restorānu nedēļas apmeklētājiem šoruden būs iespēja iepazīt bagātīgās gastronomiskās tradīcijas un plašo Latvijas virtuves garšu paleti 5 restorānos.

KAD: 6.11-12.11

CENA: EUR 20, 3 ēdienu kārtas

MTS izvēle: Dikļu pils restorāns

Vairāk info ŠEIT.

KULDĪGAS RESTORĀNU NEDĒĻA

Kuldīgas kafejnīcas un restorāni aicina uz “Kuldīgas garša” rudens sesiju, kas paies zem koda – oranžs, jo šādi pati daba iekrāsojusi savas veltes – apelsīnus, ķirbjus, smiltsērkšķus, burkānus, mango, lašus un citus produktus.

KAD: 9.11-12.11

CENA: 5-7 eiro, divu ēdienu kārtas

MTS izvēle: Restorāns “Bangert’s”

Vairāk info ŠEIT.

LIEPĀJAS RESTORĀNU NEDĒĻA – pirmo reizi!

Iniciatīva veidot Liepājas Restorānu nedēļu ir nākusi no pašiem uzņēmējiem un guvusi necerētu atsaucību, tajā iesaistījušies teju visas Liepājas kafejnīcas un restorāni. Ēdienkartēs ir iekļauti ēdieni no dažādām pasaules valstīm, īpaši uzsverot latvisko un ēdienus ar vietējās izcelsmes produktiem. Papildu ēdiena baudīšanai, restorāni un kafejnīcas būs sarūpējuši arī dažādas ēdienu gatavošanas meistarklases, degustācijas un lekcijas. Gardēžiem durvis vērs 28 ēdināšanas uzņēmumi Liepājā un Liepājas apkārtnē.

KAD: 4.12-10.12

CENA: sekos

Vairāk info ŠEIT.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.