Randiņstāsti džeku acīm!

Jūs droši vien jau esat pamanījuši Indras bloga ierakstus par aklo randiņu pieredzēm. Mēs uzrunājām pāris vīriešus, lai tie padalās ar saviem randiņu stāstiem. Tā teikt, skats no otras puses! Lasiet un spriediet pašas! Mums bija interesanti.

Arturs (29)

Visas sievietes internetā grib seksu. Visas.  Visi mani aklie randiņi ir beigušies dzīvoklī vai pat sākušies manā dzīvoklī. Man ļoti patīk iet uz randiņiem, ļoti. Tas ir tik interesanti. Tu satiec cilvēku un nesaproti, ko viņš darīs, kā runās… kāds viņš ir kā personība, vai man būs interesanti vai gluži pretēji – super garlaicīgi. Man nav bijusi baigā pieredze ar trakajām. Nē, meloju gan. Ar vienu bija. Es no viņas netiku vaļā pusgadu. Pirmajā randiņā pārgulējām, bet šī bez maz vai pie manis gribēja pārvākties. Tāda pustraka krievenīte, nepārtraukti drukāja man sms un, ja es šai neatbildēju, rakstīja: “Ir pagājušas 3 stundas.. tā jau es zināju, ka es neesmu svarīga nevienam, es te jau sen varēju nomirt.“ Šobrīd esmu attiecībās, bet man pietrūkst to randiņu, jo tas bija tik interesanti, tik daudz interesantu cilvēku var satikt.

Kalvis (31)

O, jā, man ir ko stāstīt. Vispirms par sevi. Esmu šķīries, apprecējos 20 gadu vecumā ar savu pirmo mīlu. Gadiem ejot un mainoties interesēm, mēs attālinājāmies, un es iemīlējos aizliegtajā auglī – cita sievā. Viņa man atbildēja ar to pašu. Domājām abi šķirties un veidot ģimeni kopā. Es izšķīros, viņa pārdomāja. Bija smagi. Un tad man atklājās interneta pasaules. Es biju visur. Es lasīju sludinājumus gribu.lv, sēdēju otrapuse.lv, flirts.lv un, protams, Tinder. Es biju visur. Mana viena no aizraušanām ir fotografēšana. Kaut kā man vienmēr izdevies tās dāmas apskatīt no fotolēcas puses. Ziniet, patiesībā, sievietes tēlo svētās. No sākuma kautrīgas, bet beigās pārdzimst īstās lauvenēs. Man ir bijuši daudzi visai veiksmīgi randiņi, bet vairāk ar sievietēm, kurām vairāk neko bez seksa no manis nevajag. Vēl ir ļoti interesanta atšķirība starp sievietēm latvietēm un krievietēm. Latvietes – ieturētas, bet daudzas parakstās vienas nakts attiecībām, taču no rīta noplaukst kā rīta rasa. Mēdz arī nedot telefonu, bet gan turpina sarakstīties aplikācijā… savukārt krievu meitenes – labāk pie sevis nevest… no rīta būs gan brokastis gultā, gan daža māju iztīrīs, īstenībā ir gatavas pārvākties un dibināt attiecības uzreiz. Bombardē ar sms un pārmet, ja neesmu laicīgi atbildējis. Tā jau, protams, tas ir ļoti patīkami, ka tev skrien pakaļ.

INGUSS (27)

Man ir bijuši dažāda veida randiņi. Vienreiz bija tā, ka satikos ar kādu meiteni, ar kuru sarakstījos kādu laiku. Gribēju beidzot uzaicināt dzīvē satikties, padejot. Satikāmies, bet visu vakaru man vajadzēja uzturēt sarunu, jo meitene vienkārši sēž savā telefonā. Pirmās 20 minūtes man bija kā neziņa, domāju, ka kaut kas svarīgs. Beigās izrādas sēž FB un instagram.  Beigās jau iedzērām un pačatojām, vakara gaitā teica, ka nekad neskūpstās pirmajā randiņā, bet pēc otrās glāzes jau centās skūpstu no manis izspiest. Patiesībā – teica vienu, bet darīja pretējo. Tad nu gribējās pašam mukt prom, jo bija skaidrs, ka meitene pati nezina, ko grib un vienkārši ar mani nosit laiku.

Par apģēbu… vienu reizi speciāli saģērbos kā pagadās… drānās parastajās – tevi pat nemēģina iepazīt, jo, redzi, atnāci tāds prasts… pat tevī klausīties nevēlas, jo tu tāds nekāds. Toreiz spītības pēc tā izdarīju, lai pārbaudītu.

Vai meitenes lec gultā pirmajā randiņā? Lec gan un pēc tam kaut ko pārmet, kad nav turpinājuma, bet abi bijām iekvēlināti un kaislīgi un galu galā vienmēr taču var pateikt nē un nekas nenotiktu.

Vai ir bijuši kādi pārpratumi? Vienreiz viena meitene padomāja, ka es vinu izmantoju kā laika kavēkli, jo, redz, neesmu skūpstīt mēģinājis un seksu piedāvājis. Man patika tā meitene un es negribēju sasteigt, gribējās to feināk izdarīt, sagaidīt to īsto brīdi, bet tad beigās ar draugu viņu sapazīstināju un nu jau viņi precējušies.

0 replies on “Randiņstāsti džeku acīm!”