Radi dāvanas pati

Processed with VSCO with a6 preset

 Pārsteidz draugus un radus!

Tuvojas svētki, un jautājums par to, ko lai dāvina, aktualizējas. Morethansize aicina būt radošiem un arī šogad iepriecināt savus mīļos ar kādu pašgatavotu dāvanu. Dažas idejas, kas noderēs, gatavojoties svētkiem.

Pagatavo personalizētas pastkartes!

Tu vari zīmēt, līmēt, caurumot vai izšūt. Mēs atradām vēl kādu burvīgu alternatīvu. Nav noslēpums, ka mūsdienu digitālajā laikmetā bildes nereti paliek digitālās pasaules mākonī un reti kad tiek izprintētas. Tādēļ vēl jo lielāks prieks par mazajiem bilžu printeriem. Mēs šoreiz izmantojām Brother color label printer VC-500 W. Meklē to šeit  – uzlīmju printeri. Tas ļauj izprintēt gan fotogrāfijas no sociālajiem tīkliem, gan no telefona atmiņas, izmantojot aplikāciju un WiFi funkciju telefonā. Aplikācija viegli lejuplādējama un piemērota gan apple, gan android operētājsistēmām. Turklāt, ja ir vēlme, var veidot arī īpašus parakstu pie bildēm vai kādu interesantāku dizainu, jo aplikācija radīta arī visādām mākslinieciskām izpausmēm. Maināmi ir gan burtu lielumi, gan krāsa, kā arī pievienojami dažādi papildu elementi un citi grafiski risinājumi. Tu vienmēr vari lieliski pārsteigt draugu vai radus ar pašgatavotu pastkarti, bet arī uzjundīt atmiņas par kopā pavadīto laiku! Izprintē pāris bildes, kas vislabāk raksturo jūsu kopīgu kopā būšanu un aizsūti kā pastkarti! Ticiet mums, viņi būs iepriecināti un pa īstam pārsteigti!

Pagatavo stilīgu eglīšu mantiņu virteni!

Ak, eglīte! Ak, eglīte! Piešķir savai eglītei pavisam citādāku izskatu! Kāpēc ierasto bumbu virteņu vietā nebūtu kāda pašgatavota, turklāt ikvienai bildei var būt savs stāsts, ko svētku vakara gaitā var atcerēties, godinot aizgājušo gadu un ģimenes kopā būšanas svētkus.

Pagatavo svečturi!

Personalizē savas dāvanas vai padari tās oriģinālākas! Svečturi var radīt arī pats. Izmanto burkas vai vienkāršās sulas glāzes, izprintē uzlīmes ar interesantiem skatiem vai izmanto printeri, un veido svētku noformējuma galda kartes. Ļauj vaļu savai fantāzijai!

Vairāk par citiem uzlīmju, lāzera vai  daudzfunkciju printeriem meklē informāciju  šeit

Autors: Indra Salceviča

0 replies on “Radi dāvanas pati”