28.03.2018 Projekts – eksperiments izgāzās jeb TartuSin un viņa Ksenija

Sēžu dīvānā, dzeru melnu kafiju un skaidri zinu, šodien ir pēdējais vakars, kuru pavadīsim kopā. Pēdējais vakars mūsu mazajam ekspermenta romānam, kurš sākās pagājušā gada oktobrī un šodien beigsies. Iepazināmies Tinder pasaulē, daudz runājām, kaut kā organiski iededzās kaisle. Līdz attiecību statusam nenonācām. Projekts “draudzība ar bonusu” izgāzās.

Vienu brīdi kopā pavadītais laiks sāka patikt un šķita – ne man vienīgajai. Projekts mainīja nosaukumu – eksperiments. Proti, parādījās noteikums ar citiem netiekamies, nesarakstāmies – redzēs, kas no tā sanāks. Arī šis projekts izgāzās. Izgāzās, jo pilnā krūzē neko nekad nevar ieliet. Uzradās bijusī, sāka rakstīt, tad Tinderī jauna saderība – nevar tak laist garām, jāiet burgerus uzēst! Respektīvi – es to visu redzēju, vēroju, skatījos, cik tālu tas ies… Vēroju un prātoju! Ar vīriešiem laikam tā ir – tas ego ir ļoti milzīgs, un vēlme būt ar kādu fakta pēc – arī milzīga, lai tikai es vakaros nebūtu viens… Kad bijusī viņu iztaujāja par viņa privāto dzīvi, viņš klusēja – gribētu, lai viņa viņu liek mierā – pateiktu “es satiekos ar kādu” arī tad, ja tas neatbilstu patiesībai. Viņš turēja savā mežā taku brīvu, viņš patiesībā gaida, lolo cerības, kad viņa pārdomās un nāks atpakaļ! Ksenija, vai Tu mani dzirdi? Viņš gaida!

Vakar WhatsApp sarakstē uzdevu viņam tiešu jautājumus – vai tu gribi satikties ar citām sievietēm? Vai Tu gribi iet uz randiņiem? Viņš atbildēja: “Es laikam vēlos aiziet uz randiņu, ja tāds man gadīsies, bet laikam apzināti tos nemeklēju, jo tie nogurdina.” Cik ērti, vai ne? Es nodomāju, un te, nu lūk, es esmu – lieku punktu un beidzu balli! Pieliku punktu projektam – eksperiments. Atbraucu savākt savus loriņus uz viņa betona pili.

Ko es ar šo ierakstu gribēju teikt? Neviena pasaules sieviete nevar izkonkurēt bijušo, arī tādās attiecībās, kādas bija mūsējās, ja pats indivīds viņu sevī tur. Tas attiecās arī uz sievietēm. Tikai tad, kad sirds brīva, rīkojies, ja nē – gaidi, izsāpi un izraudi! Es pielieku punktu, jo nevēlos pavadīt laiku ar cilvēku, kurš nav 100% ar mani domās un darbos – kaut vai kopā esamības brīžos. Cik labi, ka Tu spēlei raksti savus noteikumus un stingri pieturies pie tiem, un cik man ļoti žēl šo sačakarēto vīriešu, kuri nespēj atrast sevī spēku un baudīt iespējas, kas viņam tiek piespēlētas. Es jau neesmu vienīgā, kurai bija jāpatusējas Ksenijas ēnā!

TartuSin paldies par man veltīto laiku!

Tev, Ksenija, gan es teikšu – Tu esi īstens suns uz siena kaudzes! Aprediļis nakonecta!

0 replies on “28.03.2018 Projekts – eksperiments izgāzās jeb TartuSin un viņa Ksenija”