Plus size modeles publicē grāmatas!

Ir publicētas daudz un dažādas plus size grāmatas par un ap plus size modi un stilu, arī plus size modeles ir laidušas klājā savas grāmatas, kā piemēram, Kristal Renn grāmata “Hungry: A Young Model’s Story of Appetite, Ambition and the Ultimate Embrace of Curves”.

***

Šis gads nebūs izņēmums, divas ietekmīgākās šī brīža plus size industrijas modeles –  Ešlija Grehema (Ashley Graham) un Tesa Holideja (Tess Holliday) nāk klājā ar saviem patiesiem stāstiem par modeles dzīvi savās grāmatās.

2017. gada 9. maijā tika publicēta Ešlijas Grehemas (Ashley Graham) pirmā grāmata “A New Model”, kurā viņa izklāsta savu dzīves stāstu. Sieviete, kas pierāda, ka tad, kad runa ir par skaistumu, izmērs ir tikai skaitlis, viņa ir ķermeņa pozitīvās kustības balss šodien un paraugs visām sievietēm, neatkarīgi no to individuālā ķermeņa tipa, formas vai svara. Ešlija dalās ar savu skatījumu uz to, kā idejas ap ķermeņa tēlu attīstās un to, pie kā mums vēl ir jāpiestrādā; par modes industrijas karjeras jautrību un stresu, par viņas dzīvi pirms modelēšanas un viņas ceļu uz sevis, un sava izmēra pieņemšanu, neierobežojot savus sapņus – ignorējot stingrus industrijas standartus un skeptiķus, kuri teica, ka tu nevarēsi to paveikt. Viņa runā par saviem panākumiem un neveiksmēm, Ešlija piedāvā atbalstu katrai sievietei pieņemt to, kas viņa ir, stiprināt savu pašapziņu, un motivē būt stiprākai, veselīgākai un skaistākai sev.

Šī grāmata ir pieejama e-book formātā, kā arī cietajā versijā Harper Collins izdevniecības mājas lapā: A New Model

***

Coming soon! Drīzumā, šī gada 24. augustā, arī Tesa Holideja (Tess Holliday) nāks klājā ar savu pirmo grāmatu “The Not So Subtle Art of Being a Fat Girl: Loving the Skin You’re In”. Šī grāmata ir par to, kā mīlēt savu ķermeni, dzīvi un justies ērti savā ādā. Tajā Tesa dalās ar savu spēcīgo, personisko stāstu un sniedz iedvesmu, un padomus ikvienam, kurš cīnās ar sava ķermeņa vizuālo tēlu, palīdz ar padomiem, kā pieņemt sevi, ne tikai izdzīvojot savā ķermenī, bet gan plaukstot tajā. Kā arī to, kā plānot ceļu uz sevis pieņemšanu, spēku un patieso skaistumu. Kā pati Tesa raksta – resns nav vienāds (≠) ar neglītumu, slinkumu, neveselīgumu, nevērtigumu, neseksīgumu un izmisumu.

Pieejama iepriekšpārdošanā Amazon un citās mājas lapās:  The Not So Subtle Art of Being a Fat Girl: Loving the Skin You’re In.

Autors: Nataļja Stugle

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.