pieredzes stāsts – citāds treniņš

Man bija 18 gadi, kad pirmo reizi savā dzīvē izdzirdēju terminu „vagīnas treniņš” jeb woom building ( angļu val.). Kāda man tuva un seksam atvērta draudzene bija salasījusies visādas gudrības, tiesa, ne globālajā tīmeklī, jo tā attīstība tieši tajā laikā sāka sist augstu vilni…

***

Tad vēl nebija ne draugiem.lv, ne cālis.lv, ne dieviete.lv  utt.; respektīvi, vietnes, kur ikviena sieviete var iepazīties ar jaunumiem, un dalīties ar pieredzi. Toreiz bija tikai viņa – Viktorija! Ļoti seksuāla un kaislīga būtne, kura nekautrējās, līdzīgi kā Lasmane, runāt par TO. Tātad- viņas personīgais mērķis, kuru, pieļauju, viņa vēlējās toreiz un noteikti jau ir sasniegusi– kļūt par izcilu seksa guru, dievieti! Tieši šādā rakursā es iepazinos ar šo mākslu.  Viņa man stāstīja par vingrinājumiem, kuri ikvienai sievietei  jāveic, par to, kā šie vingrinājumi vai apgūtās prasmes var palīdzēt partnerattiecībās utt. Globālajā tīmeklī klīst neskatāmi video, kur sievietes, kas apguvušas savus intīmos muskuļus, spēj ar to palīdzību pat nopūst sveci. Teikšu atklāti, visu šo informāciju uzklausīju,  sākotnēji pat sekoju instrukcijām un rūpīgi pildīju uzdevumus, tomēr tādu pastiprinātu vērību šai tēmai kaut kā nepievērsu, līdz šogad paviesojos, sauksim to par veselības kūrortu,– Vitalitātes akadēmijā– Aizputē. Šeit man bija tā laime iepazīties ar  intīmo fitnesu no jauna un uzzināt par to nu jau no zinātniskās puses.

Tici vai nē, bet strādā!

Iegūstot šīs visas zināšanas, es nolēmu piekrist piedāvātajam eksperimentam- kļūt par tādu kā pētniecības objektu. Natālija pētījusi intīmo fitnesu vairākus  gadus, pētījusi procesus un izstrādājusi īpašu metodi- trenažieri, kurš- pirmkārt, palīdz sekot līdzi vai vingrinājums tiek izpildīts pareizi, kā arī palielināt slodzi un maksimāli apgūt muskuļu kustību amplitūdu, un padarīt tos stiprākus un elastīgākus. Nu lūk, pirmajā vizītē es tiku nofilmēta. Ne ārēji, bet no iekšienes! Lieki piebilst, ka ārste, skatoties uz mani no iekšpuses, lasīja mani gluži kā astrologs. Viņa uzreiz pateica, kādas ir bijušas manas dzemdības, kurā pusē savos sānos reizēm izjūtu sāpes, kā arī sīki visu izskaidroja par sevis radīto metodi.

 

***

Tā nu es uzsāku savu 20 dienu intensīvo kursu vagīnas trenēšanas mākslā. Trenažieris, kuru izgudrojusi Natālija Meļņikova, ir higiēnas tampona lieluma, īpaši jūtīgs aparātiņš, kurš savienots ar datoru. Aparātam var regulēt jūtību, līdz ar to treniņa laikā var palielināt slodzi.  Interesanta ir tā metodes daļa, kurā jāmēģina maksts muskuļi trenēt atsevišķi, proti, treniņu rezultātā es sāku apzināt savus iekšējos muskuļus, par kuru esamību man nebija ne jausmas. Gari un plaši izskolojot mani par “muskulatūrām”, Natālija Meļņikova izskaidroja, cik nozīmīgi ir šie treniņi arī no hormonālā viedokļa.

Vai spējat iedomāties? Pat tas, ko mēs ēdam, var uzlabot vagīnas veselību!

  • Sievietēm, kuras ikdienā uzturā lieto ābolus, ir labāka seksuālā dzīve- ātrāka uzbudināšanās un vieglāka orgasma sasniegšana, salīdzinājumā ar tām, kas tos neēd. Tas viss pateicoties fitoestrogēniem, ko satur āboli.
  • Bezpiedevu jogurts un kefīrs satur vērtīgos probiotiķus, nodrošinot labvēlīgu maksts mikrofloru. Papildus kalcija deva spēj samazināt PMS simptomus.
  • Polifenola katehīni, kas atrodami zaļajā tējā, samazina iespēju saslimt ar urīnceļu infekcijām, jo spēj nogalināt tās izraisošās E. coli baktērijas.
  • Pākšaugi, dārzeņi un pilngraudu produkti ir bagāti ar šķiedrvielām. Tās nodrošina pareizu zarnu funkciju un tikai ar tīru zarnu traktu iespējama veselīga maksts, jo lielākā daļa baktēriju atrodamas tieši zarnās.
  • Treknas zivis, kā zināms, ir brīnišķīgs D vitamīna un Omega 3 taukskābju avots. Šie divi ir ārkārtīgi svarīgi arī sirds veselībai un asinsritei. Bet- kur laba asinsrite, tur arī labi apasiņots iegurnis!
  • Ūdens- zināms, cik tas vitāli nepieciešams mūsu organismam kopumā. Arī maksts nav izņēmums- lai tā būtu pietiekami mitra un ieeļļota- dzeriet ūdeni!
  • Sievietes, kuras ikdienā lieto vismaz divas porcijas augļu, ir mazāk pakļautas dzemdes fibromas un citu labdabīgu veidojumu attīstībai, kas veicina stiprāku asiņošanu mēnešreižu laikā un iegurņa sāpes.
raksta sagatvošanai izmantoti materiāli no  , www.eatthis.com/foods-for-vagina-health
Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.