Personība – Tess Holliday

Personība - Tess Holliday

Personība - Tess Holliday

Pasaulē, kurā pat gurķus sarindo pēc standarta izmēriem un augļus sagrupē šķirās, kurā cilvēka vizuālā tēla standartus un skaistuma ideālos tipus diktē mārketinga dižie prāti, gluži kā baltā vārna vai svaiga gaisa brāzma modes nežēlīgajā biznesā  2011. gadā parādījās Tesa Holliday (īstajā vārdā Ryann Maegen Hoven).

30 gadus jaunā sieviete, nu jau 2 burvīgu bērnu māmiņa,  ir dzimusi Mississippi.  Savas karjeras pirmsākumos Tesa sadarbojusies ar daudziem jaunajiem neatkarīgajiem dizaineriem, tādējādi no dienas dienā atklājot sevī jaunas šķautnes un pārvērtību spējas.  Kā modele Tesa strādājusi ar daudziem zīmoliem. Viņa joprojām sadarbojas ar zīmoliem, kuri bija pirmie, kas atbalstīja Tesu modeles karjeras veidošanā, piemēram, Orchard CorsetDomino Dollhouse, un Jessica Louise Clothing.

Tesa sevi dēvē arī par ķermeņa pozitīvisma vēstnieci pasaulē. Tieši viņas uzdrīkstēšanās mainījusi modes industrijas izpratni par skaisto. Tesas iedrošinātas, sievietes iedvesmojušās un pasaulē aktivizējušies neskaitāmi Plus izmēra blogi un vlogi. Pateicoties Tesai Plus izmēra modeļu pieprasījums ir strauji pieaudzis, un 2013 . gadā Vogue Italia Tesu iekļāva starp sešām slavenākajām Plus izmēra modelēm pasaulē! Tajā pašā gadā Tesa aizsāka plašu kustību, kas runā par ķermeņa pieņemšanu un pozitīvu attieksmi pret sevi. Kustība zināma visā pasaulē, un tās galvenie uzdevumi ir mācīt un iedvesmot sievietes pieņemt savu ķermeni tādu, kāds tas ir tieši šeit un tagad. Starp citu,  Tesa valkā 26 izmēra apģērbu, kas ir neiedomājami tālu no vispārpieņemtā modeļu standarta.

Par īsto “robežu laušanas” punktu uzskatāms 2015.gada sākums, kad Tesa parakstīja līgumu ar Lielbritānijas aģentūru MiLK Management, tādējādi kļūstot par pirmo šāda izmēra modeli, ar kuru līgumu paraksta pasaules Top līmeņa aģentūra. Kā modele Tesa parādījusies uz vāka tādiem žurnāliem, kā People Magazine un LA Weekly.

Tesa ir ne tikai veiksmīga modele un cīnītāja par sievietes iekšējo brīvību, bet arī māmiņa diviem dēliem. Viņas vecākais dēls Railijs (Rilee) piedzima, kad modelei bija vien 20 gadi, taču viņas bērna tēvs vairs nebija kopā ar Tesu. Šobrīd Tesas līgavainis ir Austrālijas uzņēmējs, fotogrāfs un mākslinieks Niks Hollidejs (Nick Holliday), ar kuru viņa iepazinās 2012.gadā. Pirms kopdzīves uzsākšanas Tesa un Niks vairāk nekā pusgadu bija draugi un pārsvarā sazinājās ar interneta starpniecību. Pāris saderinājās 2014.gada 5.jūlijā, bet 2016.gada janvārī Tesa paziņoja, ka gaida bērniņu. Abu kopīgā atvase, zēns –  Bowie Juniper Holliday  pasaulē nāca šī gada 6.jūnijā. Vēl, esot bērna gaidībās, topošā māmiņa medijiem stāstīja, ka viņa jūtas priecīgi satraukta un patiešām izbauda šo bērna gaidīšanas laiku. Tas viņai neesot bijis iespējams, gaidot pirmo dēlu. Savukārt viņas līgavainis Niks piebilda, ka, viņaprāt, šī kopīgā gaidīšana ļoti saliedē abas ģimenes pusītes kopā, un tas nudien ir jauki.

Vairāk informācijas par Tesas karjeru atradīsi šeit:  https://en.wikipedia.org/wiki/Tess_Holliday

Ieskaties arī Tess Holliday oficiālajā mājas lapā: http://www.tessholliday.com/

Informāciju sagatavoja: MORETHANSIZE

Foto: Tess Holliday publicitātes un Instagram foto

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.