Pērnava – vieta, kur tikt mīlētai

Processed with VSCO with a6 preset

Mani mīlēja! Tā es, sajūsmas un pozitīvu emociju apdullusi, burtiski izrāpoju no masāžas telpas kādā spa kūrortā Pērnavā. Palutināt sevi nedēļas vidū, aizmukt no bērniem, darbiem un rudens depresijas – tagad un tūlīt! Tāds bija mērķis! Latvijā spa kūrortu netrūkst, tomēr ārzemēs sajūtas ir daudz, daudz citādākas. Bez tam, visi zina, ka tad, kad esi prom – zvanīt nedrīkst, turklāt, baudīt spa priekus darba nedēļas vidū ir daudzas priekšrocības – mazāk tūristu un lielāka viesnīcu izvēle, arī plašāk pieejams procedūru klāsts tev vēlamos laikos. Tādēļ izrāvu no ikdienas rutīnas Brigitu un ļāvāmies baudu ceļojumam Pērnavas pilsētā.

KUR LAISKOTIES

Mūsu izvēle krita uz Tervise Paradiis SPA un Estonia Resort Hotel&Spa.

Tervise Paradiis SPA iesakām, ja ceļo ar bērniem un vēlies baudīt ūdenspriekus Igaunijas lielākajā akvaparkā.

Estonia Resort Hotel&Spa iesakām, ja vēlies ļauties baudpilnam viesnīcas un spa apmeklējumam.

PROCEDŪRU IZVĒLE

SPA centra telpas Estonia Resort Hotel&SPA viesnīcā tā vien vilina tajās pazust un ļauties baudpilnam ceļojumam dienas garumā.

Tev pieejams būs baseins ar vairākām burbuļvannām, vairākas saunas, siltie krēsli, kur zvilnēt starp peldēm, un bārs. Iesakām izmēģināt Nāves jūras baseinu, sāls saunas un veldzes burbuļvannās zem zilām debesīm.

Turpretī SPA procedūru centrā noteikti izmēģini Igaunijas pļavas augu masāžu, kuras laikā nokļūsi kādā no Igaunijas pļavām, baudot tās pasakaino smaržu un siltos saules pieskārienus. Zemāk lasi par Indras pieredzi.

INDRAS PIEREDZE

Pirmo nakti palikām Tervise Paradiis SPA kūrorta un spa viesnīcā. Tā kā ieradāmies salīdzinoši vēlu, pieejamas bija dažas procedūras – es nopirku galvas masāžu par 15 EUR, šķita, ka pēc garā ceļa tieši tā būs man visnepieciešamākā. Iegāju masāžas kabinetā, mani sagaidīja masieris – vīrietis. Palūdza man apsēsties uz krēsla, un mana masāža sākās. Kāda? Es biju gaidījusi ko citu. Patiesībā, izejot no kabineta, nodomāju, ka es lielāku baudu noteikti būtu saņēmusi, ja dotos pie friziera vienkārši izmazgāt matus. Pirmais iespaids par šo spa – noteikti nē, bet viesnīcā esošā akvaparka un pirts saunu dēļ es noteikti tur atgriezīšos, esot kopā ar bērniem. Viņi būs sajūsmā!

Otro nakti kā savu mājvietu izvēlējāmies Estonia Resort&Spa viesnīcu. No visas sirds varu Jums apgalvot, ka šeit dzīvo rokas, kuras mīl! Tā es varētu teikt par masāžas baudu, ko saņēmu! Tā bija tik neaprakstāmi maiga un reizēm kaislīgu pieskārienu pilna. Masieris, kurš mani masēja, patiešām mīl cilvēkus un to varēja just caur visām ādas porām. Viņa pieskārieni bija tik maigi un reizē vīrišķīgi. Masāža bija ārkārtīgi relaksējoša un patiesi – es burtiski lidoju ekstāzē. Tas bija tik burvīgs un tiešām skaists piedzīvojums, es burtiski kusu no labsajūtas.

Masāžas laikā tiku masēta ar īpaši aromātisko zāļu saitītēm, kas uzkarsētas, un ļāva sajust pieskārienu kontrastus. Aromāts nomierināja, savukārt šo karsto sainīšu pieskārieni lika ķermenim ik pa laikam sajust gluži kā patīkamu zosādas efektu. Kopumā masāža bija tik fantastiska, ka es noteikti atgriezīšos šajā viesnīcā, lai baudītu to vēlreiz.

GASTRONOMISKĀ BAUDA

Pērnavā ļāvāmies arī gastronomiskajam baudījumam pilsētas labākajos restorānos un kafejnīcās. Apmeklējām Rannahotel viesnīcas restorānu, Estonia Resort Hotel&Spa restorānu Noot un kafejnīcu pilsētas ielās Supelsaksad.

Rannahotell viesnīcas restorāns viennozīmigi bija baudas kalngals. Tas bija pirmais no restorāniem, kuram ļāvāmies un noteikti ne pēdējo reizi. Tas pārsteidza ar sezonālu un ierastu produktu ietērpšanu oriģinālos apveidos ar īpašu uzmanību pret sīkumiem. Uz siltajām maizītēm (3 veidu!) kalmāra tintes sviests kusa nemanot, aveņu vīna mērce izcēla pasakainu zoss fileju un kaulu smadzeņu creme brulee pārsteidza. Un ziniet? Smalki sakapāta siļķe ar āboliem ir fantastiska kombinācija!

Kafejnīca Supelsaksad bija Instagram atradums – to Brigitai ieteica kāda viņas sekotāja. Kafejnīca atrodas vecā pilsētas mājā, kur baudīt pusdienas, vakariņas un fantastiskas kūkas. Vide atsauc atmiņā omes lauku māju. Uz steroīdiem. Tā ir koša, krāsaina un smaržo pēc šokolādes. Ļauj bildēm runāt pašām par sevi.

P.S. noteikti pagaršo Napoleonu kūku un rabarberu limonādi.

P.P.S patiesībā mēs ar Brigitu nogaršojām visas kūkas, kuras bija vitrīnā.

Estonia Resort Hotel&Spa viesnīcas restorāns NOOT atrodas Igaunijas restorānu top 10. Tas savā ēdienkartē piedāvā ļoti sabalansētus ēdienus, kas savā starpā ir viegli saskaņojami. Katrs produkts ir apstrādāts un pasniegts ar cieņu, lai restorāna viesis pilnībā spētu izbaudīt tā pilnīgo garšu. Skaists vakara noslēgums pēc dienas spa. Starp citu, pilnīgam brīvdienu baudījumam brokastīs tiek pasniegts šampanietis!

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.