Perfekts randiņš – špikeris vīrietim

Noteikti jau esi izlasījis par Indras un mūsu lasītāju pieredzi aklajos randiņos. Gan sievietes, gan vīrieši atzina, ka randiņi ir īpaša pieredze, ko aizmirst reti. Lai Tu nekļūtu par vienu no populārākajiem randiņu pieredzes stāstiem draudzeņu lokā, esam apkopojušas ieteikumus vīriešiem, kas, iespējams, garantēs arī otro un trešo randiņu.

NĒ STEROTIPISKAM RANDIŅAM

Esi ieplānojis vakariņas vai kino apmeklējumu pirmajam randiņam? Mēs sakām nē! Interviju vakariņas un vakars tumsā, kura laikā nav iespējams iepazīt vienam otru, ir pagājis etaps. Labāk izvēlies kokteiļus vietējā bārā, pastaigu parkā, jaunākā saldējuma bāra apmeklējumu vai kādu deju nodarbību.

Glāze kokteiļa bārā ir lielisks variants pirmajam randiņam, pārējie ir labi varianti otrajam un trešajam randiņam, ja tādi seko. Galvenais randiņu mērķis ir nepiespiesta gaisotne, kur raisīties sarunām. Un – ja nu kas – neesi spiests ēst arī saldo, ja dzēriens beidzas, nākamo vari nepasūtīt.

PIESKĀRIENS

Pirmais randiņa punkts – apskāviens. Tālāk gan pieturi rokas pie sevis. Grābstīšanās nekādā mērā neliek domāt, ka sieviete tev patīk, gluži otrādi – rodas priekšstats, ka tevi interesē vien gulta un apgrābsti visas, kas pagadījušās Tavā tuvumā. Mēs nejūtamies ne iekārotas, ne īpaši ērti. Ļauj pieskārieniem būt viegliem un dabiskiem, ne piespiestiem vai seksuāliem. Protams, ja Tavs mērķis tiešām nav gulta.

UZŅEMIES INICIATĪVU

Mūsdienās daudzas sievietes ir viedokļu līderes, veiksminieces darbos, perfektas plānotājas. Viņas skalda un valda. Atļauj sievietei būt sievietei! Esi tas, kurš ierosina un izplāno. Izvēlies pats vietu vai nodarbi, bet te gan jābūt uzmanīgam. Pirms tam gan mazliet vairāk vajadzētu uzzināt par sievietes gaumi. Jo Tev, iespējams, tīk alus, bet viņai smalks vīns! NEKAD NEKAD neļauj sievietei vilkt ārā no somas maku un maksāt pašai par sevi, lai kā viņa spurojas! Galu galā pirmo randiņu var uzskatīt kā tādu interviju, kuras laikā Tu saproti… un saprot arī viņa… vai esat viens otram piemērots gluži tā pat kā darbā. Ja randiņa iniciatore ir sieviete, arī tad Tu esi tas, kurš maksā, jo Tu taču esi džentelmenis!!

SARUNAS

RUNĀ! Varbūt Tev šķiet, ka esi kluss un spēcīgs tipiņš, bet patiesībā rodas priekšstats, ka esi super garlaicīgs, emocionāli noslēdzies. Protams, Tev nav jāizstāsta viss savs dzīvesstāsts un, runājot par savu hobiju, nav jāizstāsta visi tā aspekti – neesi narciss. Piedalies sarunā un neliec sievietei izvilkt Tevi no čaulas!

PAR KO NEDRĪKST RUNĀT

Nekad nerunā neko par savām bijušajām, ja vien jau uzreiz meiteni neesi nolēmis ievirzīt tā saucamajā DRAUGU ZONĀ. Tu vari pateikt – jā bija… un viss… Ja sieviete uzdod Tev jautājumus – un viņa noteikti uzdos – cik ilgi bija, kapēc izbeidzās? Uz šiem  jautājumiem vislabāk atbildēt – jā, esmu bijis attiecībās, bija forša pieredze, bet diemžēl neizdevās. Tagad esmu brīvs! NEKAD NEKAD nerunā par seksu un pozām, kas tev patīk vai nē un par savām peredzēm gultas dzīvē un izmēģinājumiem.

NELIELIES

Nelielies ne ar savu darbu, nedz ar to, cik Tu pelni un kādus cilvēkus Tu pazīsti! Tas ir pirmais randiņš!

IZDARI SAVU GĀJIENU

Esi GALANTS! Esi džentelmenis! Un esi ļoti vērīgs! Vienmēr atver durvis, piedāvā novilkt mēteli, uzvilkt mēteli – liec justies meitenei īpašai, lai arī zini, ka īsti Tev viņa nepatīk un visdrīzāk Tu viņu ievietosi draugu zonā! Vienmēr pateicies par kopā pavadīto laiku, uzraksti sms. Saki komplimentus – ko īpašu! It sevišķi, ja meitene Tev patīk! Nost ar banālajām frāzēm – Tev skaistas acis kā ezers, kurā es gribu ienirt, utt. Esi oriģināls! Varbūt meitenei ir garšīgi smiekli?

DĀVĀT VAI NEDĀVĀT ZIEDUS

Ir meitenes, kurām tas patīk, bet citām tas var likt justies neērti – pirms pērc ziedus, noskaidro, vai viņai tie būs tīkami… turklāt, ja plāno iet pastaigā, vai doties izjādē ar zirgu, kur viņa liks tos ziedus? Ziedus pietaupi tai meitenei, kura patiešām Tev patīk un kuru Tu vēlies iepazīt tuvāk.

 

0 replies on “Perfekts randiņš – špikeris vīrietim”