Pārstrādāti svečturi un zvejas tīkli – H&M Concious Exclusive 2018!

Conscious Exclusive 2018. gada kolekcijā H&M apvieno spēku un sievišķību ar ilgtspējīgas modes inovācijām — pārstrādātu sudrabu un ECONYL, kas iegūtstikai no pārstrādātiem zvejas tīkliem un citiem neilona atkritumiem. Apvienojot aktuālākās ilgtspējīgu audumu inovācijas un dizainu, kā iedvesma gūta radošajā zviedru mākslinieku Karinas un Karla Lāšonu mājā. 2018. gada Conscious Exclusive kolekcija ir rūpīga skaistas amatniecības un sievišķības izpausme.

Septīto H&M Conscious Exclusive kolekciju veido izsmalcināts sieviešu apģērbs, apakšveļa, apavi un aksesuāri, kas apvieno spēku un maigumu. Šogad organisko linu, kokvilnu un zīdu, TENCELTM un pārstrādātu poliesteru H&M ilgtspējīgo materiālu klāstā papildina divi jaunumi — pārstrādāts sudrabs un ECONYL, kas ir tikai no pārstrādātiem zvejas tīkliem un citiem neilona atkritumiem iegūta šķiedra.

Kolekcijas zvaigznes ir  garā, baltā no ECONYL šūtā bezpiedurkņu kleita ar organiskās kokvilnas izšuvumiem un zaļā garā kleita, kas šūta no pārstrādāta poliestera žakarda ar metālisku ziedu rakstu, kā arī no melna, ziedu rakstu veidojoša žakarda šūtais bikškostīms. Kolekcijas krāsu paleti pamatā veido zaļie toņi, balta un melna krāsa, bet to papildina dūmakaini zila, kā arī pūderrozā akcenti. Kolekcijā ietilpst arī smalki un izteiksmīgi, no pārstrādāta sudraba izgatavoti juvelierizstrādājumi ar tulpju motīvu, elegantas pārstrādāta poliestera satīna kurpes ar spicu purngalu, skaisti TENCELTM auduma lakati un izsmalcināta rokassomiņa, kas pilnībā noklāta ar pārstrādāta poliestera pērlītēm.

„Ir ļoti aizraujoši iekļaut kolekcijā jaunus ilgtspējīgus materiālus. Radot krāšņas no ECONYL izgatavotas mežģīnes un skaistus pārstrādāta sudraba juvelierizstrādājumus, mēs turpinām paplašināt ilgtspējīgas modes robežas. Kolekcijā pamanāma Karinas Lāšones darbu ietekme, viņas radītie stilizētie motīvi, izteiksmīgās kompozīcijas un krāsu izmantojums mākslinieku māja, apsteidza savu laikmetu. Māksliniece bija ļoti spēcīga sieviete, un šo sajūtu ielikām arī mūsu kolekcijā,” saka Anna-Sofija Johansone, H&M radošā konsultante.

Conscious Exclusive 2018. gada kolekcija būs pieejama 19.aprīlī H&M veikalā Galerijā Centrs, kā arī tiešsaistē hm.com.

0 replies on “Pārstrādāti svečturi un zvejas tīkli – H&M Concious Exclusive 2018!”