Parfois atklāj jaunu veikalu Rīgā!

Iecienītajā aksesuāru un apavu zīmola Parfois jaunatklātajā veikalā tirdzniecības centrā Domina Shopping pulcējās Rīgas zināmākie modes blogeri un eksperti, žurnālu redaktori, stilisti un fotogrāfi, lai, baudot vēlās brokastis un atspirdzinošus dzērienus, iepazītu jaunāko pavasara – vasaras kolekciju.

Kā pasākuma laikā stāstīja zīmola pārstāve Baltijas valstīs Diāna Čivča, Parfois Latvijā ir pazīstams jau 11 gadus, un šobrīd tā veikali pieejami t/p Alfa, t/c Galerija Centrs, t/c Galleria Riga un tagad arī t/c Domina Shopping, turklāt pēdējais veikals tika veidots saskaņā ar jauno konceptu, kurš pasaulē ieviests pēdējā gada laikā. Parfois zīmola veidotāji, ar tā īpašnieci Manuelu Medeiros priekšgalā, konceptu ir izstrādājuši līdz pēdējam sīkumam, lai vēl labāk izceltu produktus un – lai darbiniekiem būtu ērti strādāt un apkalpot klientus. Savukārt Bruno Fonseca, Parfois attīstības departamenta vadītājs kurš par godu notikumam ieradies no Portugāles, bija pagodināts būt klātienē vienā no 700 Parfois veikalu atklāšanas prezentācijām, un lepojās, ka pasaulē vadošais aksesuāru zīmols pieejams Latvijā nu jau četros veikalos. Pavasara – vasaras kolekcija veidota, domājot par brīvu sievieti ar piedzīvojumu meklētājas garu, kura izbauda ik mirkli un vienmēr ir gatava kam negaidītam.

Aksesuāru un somu koncepcijā dominē iedvesma no dabas; kolekcijā apvienots minimālisms un romantisms, izceļot dabā novērojamus motīvus – zvēru, ziedu un putnu apdrukas. Zemes toņi, košas un pat neona krāsas veido paleti, neviļus aizvedot uz vasaras siltajām dienām. Šī kolekcija izceļas ar atšķirīgi izmantotajiem materiāliem. Džinss, rūtaini audumi, ielāpi, metāla detaļas, izšuvumi, mežģīnes – tie visi tiek kombinēti ar vasarai raksturīgajiem dabas materiāliem, piemēram salmiem, rafiju un pinumiem. Papildus šim, Parfois ir sarūpējis īpašu rotaslietu kolekciju, kas izgatavota no sudraba. Portugāļu zīmols Parfois Baltijā strādā uz franšīzes līguma pamata. Tikko atvērtais veikals ir pēc kārtas jau ceturtais Latvijā. Igaunijā pārstāvēti 2 veikali, savukārt Lietuvā plānots atvērt pirmos veikalus 2018.gada sākumā. Parfois investori nāk no Igaunijas un nu jau trešo gadu ir pievērsušies modes zīmolu ieviešanai Baltijas valstīs. Grupā ietilpst Latvijā labi zināmi zīmoli Skechers, Ballzey, T-bode un Dune London, savukārt aprīļa beigās tiks atvērts pirmais zīmola River Island veikals Latvijā.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.