Par PRANAMAT ECO

Morethansize vēro, noskaidro un apkopo!

Latvijas platuma grādos, kur darba ātrums un stress met augstu vilni, izdegt un pārdegt ir ārkārtīgi viegli. Reizēm mūsu prioritātes ir sagrozītas, jo vēlme pēc dzīves komfortā mēdz būt pārāk liela. Vēlme patērēt cilvēces radītos produktus, kā arī vēlme sevi pierādīt, ir pat nepieciešama. Tu vari izkrist… Gluži tāpat kā skolā – ja tev nebija krāsaino flomāsteru, tu izkriti no to bērnu vides, kam bija. Mūsdienās, ja tev, piemēram, nav instrumenta, kurā tu vari lasīt e-mailus – tu arī izkrīti. Viss ir savstarpēji saistīts. Bet, par ko te būs stāsts? Par to –lai arī ko mēs darītu, mums ir vajadzīga kāda relaksācija. Gan prātam, gan ķermenim, gan garam. Viens atrod sevi jogā, cits sportā vai spa salonos, bet citam vajag kārtot māju vai pagulēt. Cits savu stresu apēd.

Pagājušā gada nogalē Indrai uzdāvināja Pranamat Eco paklājiņu.

INDRA: „Jā, tā bija lieliska dāvana! Es patiesi sapriecājos un jau pirmajā vakarā ķēros pie testēšanas. Tas bija kaut kas – visu emociju spektrs, tādas neparastas sajūtas, ļoti relaksējošas tieši tad, kad no paklājiņa nokāpj vai paceļ galvu no spilvena. Tā pulsējošā, biedējošā, bet patīkamā sajūta… Man ļoti patika. Bet, protams, es jau lasu tos produktu aprakstus stipri vēlāk. Šis nebija izņēmums. Izsmeļošajā bukletā rakstīts – cilvēkiem ar psoriāzi paklājiņu lietot aizliegts. Tā nu paklājiņš nokļuva mana tēva īpašumā, kuram arī lūdzu dalīties ar viņa pieredzi paklājiņa lietošanā.

LEONĪDS (63)

Viss sākās ar stāstu, kad mana sieva zvanīja meitai un prasīja, lai nopērk paklājiņu man uz dzimšanas dienu. Tad Indra teica, ka nevajagot – viņai ir, un viņa varot man vienkārši atvest. Nu tā es tiku pie sava šī brīža sabiedrotā. Nenoliegšu – mans darbs ir visai stresains, kā arī tas ir biroja darbs. Kustībām arī neatliek pārāk daudz laika. Šis paklājiņš patiesi palīdz atslābināties. Īpaši pēc kādiem lidojumiem. Divas reizes mēnesī braucu uz Briseli.  Pēc lidojumiem masāža man ir gluži kā rutīnas rituāls. Es lietoju un man patīk.

Kas ir Pranamat ECO?

Pranamat ECO ir vienīgais šāda veida produkts tirgū, kura efektivitāte tika pierādīta klīniskajos pētījumos. Pranamat ECO paklāja un PranPillow spilvena efektivitātes pamatā ir akupresūras un refleksoloģijas pamatprincipi. Pranamat masāžas elementi, kas ir izveidoti lotosa ziediņu formā, masē ķermeni un iedarbojas uz bioloģiski aktīvajiem punktiem un meridiāniem. Masāža stimulē nervu centrus, uzlabo asinsriti un limfas plūsmu, organisms tiek intensīvi bagātināts ar skābekli. Regulāra masāža palīdz nostiprināt imunitāti un samazināt iekaisuma procesus, kas saistīti ar sāpēm. Masāža stimulē dabiskā pretsāpju līdzekļa (endorfīnu) atbrīvošanu, kas iedarbīgi bloķē sāpes. Masāža novērš muskuļu spazmas un spriedzi, kas ir galvenie kāju sāpju un mugurkaula kakla daļas sāpju cēloņi. Mazina kāju sāpes, piemēram, visai izplatīts kāju sāpju iemesls ir muskuļu šķiedru iekaisums. Visbeidzot – masāža uzlabo asinsriti un šūnu apskābekļošanu. Tam ir pozitīva iedarbība uz problēmu zonu un visu ķermeni.

Kas ir akupresūra?

Akupresūru jeb iedarbību uz īpašajiem ķermeņa punktiem plaši pielieto Ķīnas medicīnā. Uzspiežot uz šiem punktiem, tiek ietekmētas dažādas organisma funkcijas. Īpaši jutīgas vietas ir pēdas locītavas, elkoņi, skausts – uzspiežot punktiem var noņemt stresu, sāpes, nogurumu. Austrumu medicīna noteikti apzinās enerģijas plūsmas nozīmi cilvēka veselībā. Cilvēka organisma katrai šūnai ir nepieciešama enerģija. Šīs enerģijas apgādi organismam nodrošina meridiānu plūsmas, savukārt meridiāni šo enerģiju saņem no čakrām. Meridiāni bieži tiek raksturoti kā kanāli, caur kuriem plūst Chee (dzīvības enerģijas) plūsma. Meridiāniem nav atsevišķas plūsmas, tie ir viena nepārtraukta plūsma, kurā ir noteiktas atsevišķas kvalitātes plūsmas.
Meridiāni pārstāv mūsu saistību ar lielāka spēka pasauli. Savukārt čakras ir šo enerģijas plūsmu galvenie centri. Lai organisma darbība būtu līdzsvarā un pielāgotos apkārtējās vides iedarbības enerģijas plūsmām un vibrācijām, svarīgi ir arī līdzsvarot čakru un meridiānu plūsmu darbību. Šo līdzsvaru var izjaukt vai traucēt ārējās vides ietekme, piemēram, augstsprieguma elektrības līnijas, mikroviļņi, datori, mobilie telefoni, pat elektrības vadi mūsu mājās u. c. Kā rezultātā mūsu enerģijas kanāli var darboties nepietiekami vai būt pārāk aktīvi, līdz ar to jūtamies nomākti, agresīvi, pārlieku emocionāli, satraukti, noslēgti, nepārtraukti dusmīgi, ir ilgstoša depresija un tamlīdzīgi.
Līdzsvarota čakru darbība, kad tā uztur līdzsvaru un griežas pareizajā vibrācijas ātrumā, ļauj mums saglabāt labu veselību, augstu fizisko enerģiju, kreativitāti un līdzsvarotību

Cilvēks ir dzīva būtne, mūs ietekmē tik daudzas lietas – piemēram, laika apstākļi, emocijas. Tādēļ jau mēs mēdzam teikt mums nav garastāvokļa. Stress ir kaitējošs ikvienai mūsu organisma šūnai – to ātri redzam gan mūsu sejas mīmikā, gan ādas stāvoklī.

Morethansize redakcijas paziņu lokā ir daudzi paklājiņu cienītāji. Nu lūk! Nedaudz aptaujājām draugus un paziņas. Dalīsimies ar viedokli arī ar jums!

JANA: “Man ļoti patīk šis paklājiņš. Man liekas tā vērtība ir atbilstoša. 1000 mazās adatiņas stimulē asinsriti un atslābina. 10 minūtes dienā un tā ir tādā kā ķermeņa meditācija. No sākuma ir visai nepatīkami, bet noguļoties Tu saproti, ka tās ir tādas 10 minūtes ar sevi. Darbs ar sevi, meditācija, miers!”

TV personība: Rūta Dvinska

Blogere: Paula Roze

Fitnesa trenere: Nika Linde

Uzņēmēja: Linda Ķuze

0 replies on “Par PRANAMAT ECO”