Pagarinām Ziemassvētkus kopā ar Double coffee!

Iedvesmas tāfele, sarunas un garda maltīte.

Uzburt svētkus var katru dienu, kā arī pagarināt svētku sajūtu! Pirmdien Indra kopā ar Morethansize sekotājām Diānu, Ilzi un Renāti satikās Double Coffee viesmīlīgajās telpās, lai vienkārši uzsistu klaču un baudītu Double coffee īpašās Ziemassvētku ēdienkartes piedāvājumus. Gaidot maltīti un baudot karstos dzērienus, Indra meitenēm bija sagatavojusi īpašu pārsteigumu – meitenes veidoja savas iedvesmas tāfeli jeb vēlmju planšeti.

Diāna
Līdz šim esmu piedalījusies tikai blogger seminārā, ko organizēja Maija Araneva. Šādā tikšanās biju pirmo reizi. Arī iedvesmas tāfeli neesmu veidojusi, kaut arī zināju par šo vizualizācijas metodi. Man ļoti patika! Paldies par jaunu pieredzi. Es ticu iedvesmas tāfeles spēkam! Tur nav kam neticēt, tikai loģiski, ka mēs esam tas, ko par sevi domājam un viss, kas notiek ar mums, ir mūsu domu un vārdu rezultāts, un paši vainīgi pie visiem notikumiem. Zinu un ticu, ka šodienas tikšanās mums visām kaut kā vēlāk pozitīvi atspoguļosies. Esam tik lielu vēlmju sarakstu sagatavojušas, ka Visumam tagad būs ko darīt. Galvenais pašām spēlēt līdz un nenobīties un netraucēt pasaulei pastrādāt priekš mums. Es izbaudīju vakaru un pīle ar ogu mērci  garšoja lieliski, kā arī dārzeņi labi papildināja šo ēdienu. Pīles gaļa bija tik mīksta, ka gāja nost no kaula ļoti viegli. Nebija taukaina, super garda. Un kafija ar Baleys liķieri sasildīja ķermeni šajā ziemas laikā ļoti labi. Ļoti forša tikšanās!

Ilze:

Mans šīvakara atklājums, pavadot laiku brīnišķīgā kompānijā, bija tas, ka meiteņu klačas var būt tik saturīgas un jēgpilnas! Jauniepazītie cilvēki ar savām pieredzēm un atklātajiem  stāstiem nostiprina pārliecību, cik mēs esam līdzīgi un forši! Iedvesmas tāfeli gatavoju pirmo reizi un ļoti ceru, ka pēc gada, atverot aploksni, būšu patīkami pārsteigta! Biju pārsteigta par Ziemassvētku ēdienkarti! Liellopu gaļas sautējuma gaļa kūst mutē, bet kartupeļu čipsītis ir kā odziņa visam pa virsu. Tiramisū ir mega liela porcija. Tā jāņem kā atsevišķs ēdiens, jo pievarēt vienam to ir grūti!

Kas ir iedvesmas tāfele?

Iedvesmas tāfeles vai vēlmju lapu vēsture ir sena. Maģiskā vēlmju lapa. Tā ir diena, kad izteiktām domām ir spēks. Ja mēs vēl tās pierakstām un veicam to kā rituālu, tad enerģija ap to virmo un ir ātrāka un labāka virzība uz rezultātu. Katru gadu ieteicams veidot šādu lapu, kur rakstām tieši gada vēlmes, ko vēlamies. Var veidot mazās lapas, ko raksta katru mēnesi 1.mēness dienā pēc mēness kalendāra. Bet tad raksta mēneša ietvara vēlmes. Maģiskās lapas ir jāraksta ar pozitīvu noskaņojumu un patīkamām sajūtām. Ar skepsi „nu paskatīsimies, kā tad ir u.t.t.” – rakstīt nav jēgas.

Indra: Pirms gada kādā pasākumā šādu iedvesmas lapu veidoju pirmo reizi, un, pēc gada to apskatot, biju pārsteigta, cik daudzas lietas patiesībā ir piepildījušās un cik patiesībā domas patiešām var materializēties. Tādēļ arī šīs tikšanās ietvaros doma realizēt iedvesmas tāfeles veidošanu, manuprāt, izdevās.

Renāte: Pirms tam biju tikai dzirdējusi par tādu, likās ļoti intriģējoši, bet pati taisījusi nebiju. Tikšanās Double Coffee bija mana pirmā iespēja tādu izveidot, un tas bija ne vien interesanti, bet arī iedvesmojoši! Double Coffee pavisam noteikti patīkami pārsteidza ar savu ēdienkarti, it īpaši Ziemassvētku piedāvājumu. Pīles kāja un ķirbju kūka bija labākais, ko pēdējā laikā biju baudījusi un ieteiktu ikvienam izbaudīt piedāvājumu tajā.

Indra: Personīgi es biju sajūsmā par iespēju tikties ar meitenēm. Tik daudz pozitīvisma!  Tik jēgpilnas sarunas un patiešām burvīgi pavadīts laiks. Man ļoti iepatikās interjers, lielais galds un lieliskā uzņemšana. P. S. zirņu zupa – mēli var norīt! Noteikti šādas tikšanās organizēšu vēl. Tik pozitīvs enerģijas lādiņš!

0 replies on “Pagarinām Ziemassvētkus kopā ar Double coffee!”