“Starp S izmēru un patiesu laimi nav vienādības zīmes!” – Flavija Laserda žurnāla PLAYBOY vāka modele!

Ir sperts vēl viens solis skaistuma standartu laušanā! No leģendārā vīriešu dzīvesstila žurnāla Playboy Brasil kolekcionāru vasaras izdevuma vāka lasītājiem pretī raugās 46. izmēra sieviete – Flavija Laserda (Fluvia Lacerda)!

Flavija atzīst, ka sākotnēji ideja par pozēšanu kailai likusies aplama. Taču pēc gandrīz gadu ilgām pārrunām ar Playboy, tika panākta vienošanās, ka māksliniecisko procesu vadīs Flavija pati, savukārt, fotosesija tiks īstenota vienā no Brazīlijas skaistākajiem apgabaliem – Roraimā, Flavijas dzimtenē. Žurnāla darba komanda devās astoņu dienu garā piedzīvojumā pa Amazones džungļiem 44 grādu karstumā, kur Flavija, pretēji komandas biedriem, jutās kā zivs ūdenī.

fluvia2

Flavija atzīst, ka tas ir viņas triumfs pašai pār sevi: “Savs ķermenis ir jāsvin, jo, tikai esot pārliecinātai savā ādā, tu vari sasniegt jebkādus sev nospraustos mērķus!” Viens no viņas pamatmērķiem ir parādīt sievietēm, cik svarīga ir mīlestība pret sevi tādu, kāda tu esi. Dzīve ir pārāk īsa, lai dzīvotu paranojā par uzspiestu standartu sasniegšanu – starp S izmēru un patiesu laimi nav vienādības zīmes!”

Iemīļota savā dzimtenē Brazīlijā, saukta par XL Žizeli Bundhenu, Flavija par modeli kļuva nejauši – dodoties bērnu auklītes gaitās, autobusā viņu uzrunāja kāda žurnāla modes redaktore, kas ieteica izmēģināt veiksmi kādā no modeļu aģentūrām. Un 11 gadus vēlāk – lūk – viņa ir ne tikai māmiņa diviem dēliem un pieprasītākā Plus izmēra modele, bet arī paveikusi šķietami neiespējamo, kļūstot par pirmo lielo Playboy meiteni!

Žurnāla izdevumu iespējams iegūt savā īpašumā ekskluzīvi Playboy mājaslapā pēc pasūtījuma sākot ar 20. decembri.

Foto: publicitātes foto, @fluvialacerda privātā  Instagram konta

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.