Morethansize testē sejas kopšanas krēmus

Mūsdienu stresainās un straujās dzīves apstākļos ir ārkārtīgi svarīgi kopt vienu no redzamākajiem cilvēka maņu orgāniem – ādu. Tā mums palīdz sajust, kā arī signalizē par organisma piesārņošanos un organisma fizioloģisko novecošanu. Īpaši svarīgi ir kopt sejas ādu. Morethansize meitenes 28 dienu garumā testēja ādas kopšanas krēmus un ir gatavas dalīties ar Jums savās pārdomās un sajūtās.

***

JANA testēja FLORAME Bagātīgi Mitrinošo krēmu/ Crème Visage Hydratante

Bagātīgi mitrinošais krēms sniegs pierādītu efektivitāti sejas ādas kopšanā, tā  produkta aprakstu varētu ietilpināt vienā teikumā. Ražotājs krēma formulu veidojis “Harmonijā ar Dabu”, tas ir Cosmetique Bio marķēts, EcoCert sertificēts un radīts, izmantojot ūdensrozes ekstraktu. Bez parabēniem, fenoksietanola, bez silikona vai ĢMO, nesatur sintētiskas krāsvielas un smaržvielas, 100 %.

Kā man veicās praktiskajā pielietojumā? Divos vārdos sakot – ļoti labi! Krēms tiešām bagātīgs, tam ir diezgan blīva tekstūra, es pat teiktu – krēmīgi bieza, šķietami trekna. Izspiežot to nākas nedaudz iesmērēt plaukstās. Jāsaka gan, izvēloties ierasto krēma daudzumu, “lazdu rieksta” apmēros, nākas secināt, man tas nav pietiekošs. Jā, tas ir trekns un bagātīgs, taču klājot uz sejas ādas, produkts neticami ātri izzūd (iesūcas) sejas ādā un tā vietā, lai paņemto daudzumu vienmērīgi uzklātu ādai, to nākas paņemt nedaudz vairāk. Šis Florame produkts būs lielisks atradums; uzklāts tas izzūd uzreiz un neatstāj nekādas krēmīgās izjūtas, vien ādā jūtama viegla savelkošā sajūta.

Ilgtermiņā – lieliski mitrinošs produkts. Pēc ilgākas lietošanas konstatēju, ka izmantotā krēma daudzums jāsamazina, citādi āda šķiet kļuva piesātināta un sejā brīžiem parādījās spīdums. Izvēloties mazāku daudzumu, šādas blakusparādības vairs neatkārtojās. Krēmam piemīt izteikta “zāļu un augu smarža”. Ja tev netīk ārstniecības augu aromāti un eļļu smaržas, pirms iegādāties šo produktu, pārliecinies vai nejūti nepatiku! Smarža tiešām ir izteikta, kura ir jūtama vēl ilgi pēc krēma uzklāšanas.

ZANDA: testēja latviešu zīmola INBLOOM dienas un nakts sejas krēmu, bagātinātu ar mārdadža ekstraktu

Jāatzīst, ka pirms šī krēma testēšanas, es biju slinka sejas krēmu lietotāja. Pirms tam āda jutās labi, lai gan vietām tā bija pasausa. Apņēmos lietot Inbloom dienas un nakts krēmus regulāri, lai varētu pārbaudīt to solīto efektu. Sākotnēji baidījos vai man no krēma nebūs alerģija to dabīgo sastāvdaļu dēļ – kā man tas bija noticis agrāk ar citu dabīgo krēmu ražotāju, taču alerģijas nebija, āda reaģēja labi. Saņēmu vairākkārtējas sūdzības un komentārus par purva briesmoņiem no vīra par manas sejas smaržu pēc krēma uzklāšanas. Tas nesmaržo slikti, bet varētu teikt – dabīgi. Tas manās acīs arī būtu vienīgais mīnuss. Taču esmu pilnīgi pārliecināta, ka kādam citam šī smarža noteikti patiktu.

Sākotnēji bija sajūta, ka manai ādai krēma lietošana divas reizes dienā ir par daudz. Nakts krēms pēc sajūtām bija vairāk barojošs un dienas krēma konsistence likās kā uzputots nakts krēms – tātad vieglāks. Pēc pamošanās vēl jutu uz sejas krēmu no iepriekšējās nakts. Kādu laiku sāku lietot pārmaiņus – tikai nakts krēmu vai tikai dienas krēmu. Taču pēc make-up mākslinieces Janas Kozlovas komentāra par manu sauso sejas ādu (kuru es pati nemaz nebiju ievērojusi), sāku lietot krēmu kā sākotnēji – divas reizes dienā un rezultāti bija ļoti labi. Sejas āda bija mitrināta, nekādi sausi ādas pleķi, tā bija pabarota un izskatījās svaigi. Manuprāt, šī krēma dabīgās sastāvdaļas atstāja ļoti labu ietekmi uz manu ādu. Maksimālo ādas atjaunošanas efektu ražotāji sola pēc četru mēnešu lietošanas. Lai gan krēmu vēl neesmu lietojusi tik ilgu laiku, noteikti ir jūtami rezultāti.

Rezumē – krēma smarža ir interesanta, ne visām gaumēm, taču tas solīto efektu dod.

Jāatzīmē, ka nekad agrāk krēmiem nebiju redzējusi tik skaistu iepakojumu – gan kastīte, gan paša krēma burciņa – burvīgi!

***

NATALJA (28) testēja DECLARE Hydroforce Plus SPF 15

Būšu godīga, esmu apsēsta ar sejas ādas kopšanu. Neatceros, kad tas sākās un kāpēc, bet pie sejas kopšanas produktu izvēles pieeju ļoti rūpīgi. Šī ir mana pirmā iepazīšanās ar DECLARE kosmētiku, lietoju krēmu 33 dienas. Anotācija sacīts, ka krēms atsvaidzina izslāpušo ādu un sniedz intensīvu mitrināšanu, kā arī novērš saules iedarbības radušos pigmentāciju; šis punkts ļoti uzrunā pircēju un vasaras laikā tas ir milzīgs pluss. Gribētos atzīmēt, ka krēms pēc savas konsistences nav līdzīgs vieglam, mitrinošam krēmam, drīzāk ļoti barojošam krēmam vai treknam mājas jogurtam, toties ar patīkamu smaržu. Dēļ šīs smagnējas konsistences, tas iesūcās ļoti ilgā laikā, pēdējais novērojums bija tāds, ka pat divu stundu laikā tas neiesūcās. Tāpēc, pirms dekoratīvās kosmētikas uzklāšanas, ieteiktu lieko krēmu noņemt ar salvetes palīdzību.

Pēc 33 dienu lietošanas ir pazuduši mazie, sausie plankumiņi uz sejas, bet būtiskas izmaiņas nenovēroju. Nedomāju, ka varētu to ieteikt ar 100% pārliecību par rezultātu.

Tajā vietā es ieteiktu Vichy Aqualia Thermal Day Gel Cream – viegla konsistence, momentāni iesūcas, vasaras laikā labi mitrina un atsvaidzina ādu, padarot to tvirtāku, vizuāli rezultāti redzami jau pēc 14 dienu lietošanas. Un tas ir tajā pašā cenu diapazonā kā iepriekš minētais DECLARE krēms.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.