Morethansize testē sejas kopšanas līnijas!

Veikalu piedāvājumu klāstā atrodami dažāda veida kompleksi sejas ādas kopšanai. Šoreiz mēs izmēģinājām 3 no tiem – piemērotus noteiktai vecuma grupai un ādas īpatnībām. Izvēlēto kompleksu testēšanai esam pieaicinājušas Morethansize komandas ģeneratoru Indru (35) un žurnāla atbalstītājas Andu (18), un Agitu (52).

***

Anda (18) divdesmit dienu garumā testēja Kiehl’s sērijas ādas kopšanas kompleksu. Jaunā Kiehl’s kolekcija ir unikāls produktu trio. To galvenā sastāvdaļa ir kliņģerīte. Šīs sejas kopšanas produktu kolekcijas mērķis un solījums ir attīrīt seju no netīrumiem un nomierināt ādu.

Pirmā pie uzdevuma ķeras dziļi attīrošā putojošā želeja, kura attīra, mīkstina un nomierina ādu. Sastāvā galvenie ingredienti ir kliņģerīte un glicerīns.

Kā nākamais – kliņģerīšu augu ekstrakta losjons, kurš nomierina un uzlabo ādu ar efektīvu sastāvu, bez alkohola, ar veselu kliņģerīšu ziedlapiņām un tīriem augu ekstraktiem. Sastāvā pārsvaru iegūst un kliņģerītei pievienojas alantoīns un lieldadzis.

Kā beidzamais, bet ne sliktākais produkts ir kliņģerīšu un alojas nomierinošā, mitrinošā maska, kas veidota no ar roku noplūktām kliņģerīšu ziedlapiņām, un Aloe Veru. Vieglā želejveida maska dzesē un atsvaidzina uzreiz pēc uzklāšanas, lai uzreiz sniegtu ādai vajadzīgo mitrināšanu un nomierinātu to. Ilgstoši lietojot, āda kļūst svaiga un veselīga. Vel pēdējā pie lieliskā sastāvdaļu bariņa ir aloe vera.

Galvenais pluss – produkti ir brīvi no ziepēm, parabēniem, alkohola. Visu solīto šie produkti tiešām sniedz, bet, ja ir vel kādas ādas nepilnības, pie kurām ir vēlme piestrādāt, piemēram, lielas poras vai zili loki zem acīm, būs jāieskatās citās Kiehl’s sērijās. Kā arī uzraksts „Nelietot acu zonā!” uz produktiem nav velts, tā ir zona, kurai noteikti nevajag dziļu attīrīšanu, par ko arī es pārliecinājos. Produktus testēju Ziemas sezonā un kā nepieciešamību šai lieliskajai kompānijai pievienoju spēcīgu mitrinātāju – tātad šī kolekcija ir vēl labāka, ja draudzējas ar citiem produktiem, kurus vari pieskaņot, atbilstoši sajūtām un sejas īpatnībām.

***

Indra (35) divdesmit astoņas dienas testēja Lancôme Visionnaire. Man bija iespēja testēt sejas krēmu un serumu. Šis ir pirmais sejas kopšanas komplekss mājas apstākļos, kuru esmu lietojusi ar lielu interesi, jo, teikšu atklāti, esmu bijusi visai skeptiska pret šādu kompleksu lietošanu mājas apstākļos.

Vienmēr domāju, ka ar augļskābēm  strādā tikai kosmetologi. Uzsākot lietot, pārmaiņas ādā sajutu jau trešajā dienā. Vizuāli šķietami nekādas būtiskas izmaiņas nebija notikušas, bet sajūta, ka āda ir kļuvusi piepildītāka un tvirtāka bija jūtama visai drīz. Šis efekts ir saglabājies arī šodien, lai gan kompleksu nelietoju jau divas nedēļas. Pēc kompleksa lietošanas es savu sejas ādu redzu starojošāku un svaigāku, bet visvairāk mani tomēr priecē panāktais ādas tvirtums un elastība.

Agita (52) testēja Oriflame NovAge Time RestoreLīdz šim esmu bijusi laiska sava smukuma kopēja. Tikai mazgāšana/tīrīšana un visai nedisciplinēta mitrināšana. Ar NovAge Time Restore līniju pirmo reizi dzīvē mana āda piedzīvoja 6 (!)  produktu ādas kopšanas kompleksa iedarbību, varētu pat teikt – uzbrukumu. NovAge Time Restore krēms ādai ap acīm un lūpām: pārsteidzoši – viens un tas pats līdzeklis paredzēts gan acīm, gan lūpām. Ne vienai, ne otrai zonai kaitējums dēļ šī apstākļa neradās. Krēma konsistence smagnēja, blīva, bet uzsūcas ātri un ir atsvaidzinoša sajūta. Solījums, ka līdzeklis tumšos lokus zem acīm darīs mazāk pamanāmus nenostrādāja – manus tumšos lokus ap acīm spētu mazināt tikai reinkarnācija. NovAge Time Restore atjaunojošs serums. Serums – tātad kaut kas „ūberiedarbīgs”? Varbūt jā, varbūt nē. Serums no visiem sešiem produktiem atstāja vismazāko iespaidu. Protams, atsvaidzinošs, protams, mitrina un „uzmirdzina” ādu, jo satur zeltainas pērlītes. Jauki, ja ir, bet var arī iztikt bez, jo:  NovAge Time Restore koriģējošs dienas krēms ar SPF 15 un  NovAge Time Restore atjaunojošs nakts krēms dara apsolīto: āda kļūst gludāka, maigāka un elastīgāka. Izskats svaigs. Dienas krēma konsistence diezgan smagnēja, līdzīgi kā acu/lūpu krēmam. Bet līdzīgi kā acu/lūpu krēms, uzsūcas ātri un tiešām intensīvi mitrina. Īpaši izcils ir nakts krēms. Konsistence viegla, maiga, svaiga un, kombinācijā ar 8 stundu miegu, padara satikšanos ar spoguli no rīta par patīkamu mirkli! NovAge nogludinošs un attīrošs pieniņš, un NovAge ādu mīkstinošs toniks – līdzīgi kā iepriekšējie – OK. Līdz šim nebiju sejas tīrīšanai/ kosmētikas noņemšanai lietojusi attīrošos pieniņus, attiecīgi nevaru salīdzināt. Patīk toniks.

Mēneša rezultāti: pirmkārt, pasākums mani disciplinēja – gan rītā, gan vakarā aprūpēju savu smukumu pēc pilnas programmas. Nē, grumbas neizzuda, tumšie loki arī nē, bet tagad – gan grumbas, gan loki izskatās svaigi, nevis savītuši un apžuvuši kā iepriekš. Ieguvums: starojošas, svaigas, mirdzošas grumbas. Atkārtoti iegādāšos nakts krēmu un toniku. Šie produkti arī ir izlietojušies visvairāk. Nakts krēms konsistences dēļ vienmēr izķeksējas dāsnāk un toniks izlaistās ātrāk. Arī serums iet uz beigām, bet subjektīvi nemanu tā nepieciešamību. Varbūt būs citādi, kad tas beigsies?

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.