MORETHANSIZE SVIN: ZIEMAS PIKNIKS MEŽĀ

Ziemas cienītājiem laika prognoze nav iepriecinoša, tiek lēsts par strauju pavasara tuvošanos. Sniega kārta sarūk un pārvēršas slapjās peļķēs. Tomēr, noķert ziemu aiz astes vienmēr var mežā, tieši tur sniegs ir viskraušķīgākais un baltākais.

Uzaicinājām mūsu draudzenes, žurnāla rakstu autori Daigu Zīmeli un šī mēneša viesautori Aneti Ozoliņu – modes un skaistuma bloga “ Parādi Modi”radītāju. Braucām ķert ziemu aiz astes!

Desu cepšanu uz uguns un pastaigu mežā – ziemas sezonā ir baudījis ik viens no mums, tā nav inovācija vai jauns dzīvesstila trends. Morethansize aicina ierasto desu cepšanas rituālu vietā radīt svētkus sev, ģimenei un draugiem. Iedvesmojies un svini dzīvi!

Lai svētki aizritētu bez aizķeršanās, sastādi plānu – atrodi skaistu mežu, bez brikšņiem un biezokņiem, sagādā visu nepieciešamo galda noformējumam, izsūti ielūgumus ar detalizētu informāciju par ballītes atrašanās vietu un “dress kodu”, pārdomā ēdienkarti un pagatavotā cienasta pasniegšanas veidu.

Par galdu var kalpot viegli pārvietojama mēbele, proti, nakts skapītis, krēsls vai taburete. Par ziemas tēmai piemērotu galdautu izvēlies kādu rūtainu šalli vai vilnas auduma segu! Rūpīgi pārdomā galda noformējumu! Darini pati svečturus, izmanto skuju zarus, čiekurus, sūnas un ķērpjus.  Esi tālredzīga, padomā par viesu labsajūtu – rezervei paņem pāris siltu cimdu pārus, kādu vilnas pledu un šalles, ja nu kādam paliek auksti. Ja ir luste, iekārto arī ugunskura vietu!

Cienā viesus ar zupu, karstiem dzērieniem, vieglām uzkodām! Lai sasildītos, spēlē kādu aktīvu spēli, piemēram, “pirtiņa deg!”. Ja kompānijā ir bērni, lieliska izklaide ir veidot zvēriem savdabīgu barotavu – koku zaros sakarini burkānu, kāpostu lapas un citus gardumus.

Un pats galvenais – aiz sevis atstāj tīru vidi, lai vasarā varētu atgriezties pēc ogām, rudenī sēņot un ziemā atkal piknikot!

 

 

Vairāk lasi šeit:

Zupa “Vista sēņo”

Zupa “Karstais itālis”

Karstie ziemas ābolu un upeņu dzērieni

Biezpiena bumbas un šokolādes “fondī”

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.