Morethansize, sadarbībā ar Cellbes, viesojas Sventes muižā

Aizvadītās nedēļas nogalē Morethansize, sadarbībā ar Cellbes, viesojās Sventes muižas dārzā, lai intīmā gaisotnē malkotu kafiju un baudītu rudens modes tendences no jaunākā dzīvesstila preču kataloga Cellbes.

„Skandināvu zīmols Cellbes ir viens no mūsu pirmajiem partneriem, jo mums ir kopīgi mērķi,” saka Indra Salceviča. „Mūsu mērķis ir iedvesmot sievietes dzīvot skaisti un ar pilnu krūti, neatkarīgi no viņas izmēra. Cellbes zīmols patiesībā ir viens no nedaudzajiem zīmoliem, kurš, radot savas kolekcijas, aptver dažāda lieluma un figūru tipus. Kolekcijās ir iegādājamas lietas no 34. līdz pat 60. izmēram, kas, manuprāt, ir ārkārtīgi svarīgi, jo globāli mode ir aizmirsusi par meitenēm, kuras ir lielākas par kultivētajiem standartiem!” – Tā par sadarbību teic Indra Salceviča.

Vakara gaitā noritēja improvizēta modes skate, kuras laikā tika demonstrētas jaunākās modes aktualitātes. Modeļu lomā iejutās ne tikai modeles, bet arī ikviena pasākuma apmeklētāja. Pasākuma viesiem tika piedāvāta arī neliela floristikas meistarklase, kurā ikviens varēja pagatavot sev īpašu ziedu kompozīciju no Latvijā audzētiem rudens ziediem, kā arī ļauties izaicinājumam un kļūt par modeli fotosesijā muižas dārza terasē!

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.