Morethansize pikniks Ziedoņdārzā

Ieskandinot vasaru, kā ik katru gadu, Morethansize aicināja savas sekotājas kopā ar ģimenēm svinēt dzīvi Ziedoņdārza parkā!


“Man kā Morethansize veidotājai ir ārkārtīgi svarīga tikšanās ar sekotājām. Tas ļauj daudz tuvāk iepazīt auditoriju, kā arī mani personīgi, ikkatra jauna cilvēka iepazīšanās iedvesmo. Man ir ļoti liels prieks, ka pikniku apmeklēja sievietes ar saviem bērniem un arī viņu vīri, un, manuprāt, tas ir ārkārtīgi svarīgi, ka arī vīriešu vidū pieaug bodypositive kustības piekritēji!” saka Indra Salceviča.

Šogad īpašs piknika pārsteigums bija sieriņš Kārums – sieriņš, kurš visu saprot, tādēļ pasākuma laikā arī Morethansize sekotājām bija iespēja kopīgi apkopot latviešiem raksturīgās īpatnības, lai savas versijas varētu iesniegt sieriņam (vairāk par akciju šeit).

Savukārt saldējums Pols veldzēja ikvienu piknika apmeklētāju ar gardu citrona vai klasisko Pols. Īpaši tas patika jaunajai paaudzei, kuri uzzinot, ka, sakrājot 40 Pols kociņus, tos var apmainīt pret jauku lācīti  vai sakrājot 5 kociņus tos var iemainīt pret klasisko Pola saldējumu jebkurā Rimi, Tops vai Maxima lielveikalā! Ticiet vai neticiet, bet kociņu vākšana starp viesiem izvērsās par sacensību.

Piknika īpašā viešņa un pārsteigums bija iespēja tikties ar grafoloģi Anitu Milleri un uzzināt par sevi un savām stiprajām un vājajām personības pusēm.


Rokraksts ir cilvēka psiholoģiskā portreta atspulgs. Vien paraksts un paraksta atšifrējums var par jums atainot vidēji 20 rakstura īpašības un vadošos ikdienas emocionālos stāvokļus. Iztēlojaties cik daudz grafologs spēs ieraudzīt 10-30 ar roku rakstītos vārdos!

Grafoloģe praktizē integratīvo grafoloģiju, kas ir psiholoģijas atzars un balstīta uz plašiem pētījumiem psihiatrijas klīnikās un neiropsihologu praksēs. Integratīvās grafoloģijas precizitāte ir līdz 95%.

Mg. psych. grafoloģe Anita Millere  praktizē jau 14 gadus, sniedz konsultācijas, vada lekcijas, seminārus, apmācības gan privātpersonām, gan juridiskām personām, gan procesuālo lietu izmeklēšanā, savu darbību pārsvarā realizē Kanādā, Amerikā, Anglijā, Šveicē, Vācijā un daļēji Latvijā.

0 replies on “Morethansize pikniks Ziedoņdārzā”