Morethansize pielaiko aktuālākās līgavu matu sakārtojumu tendences

Kāzu matu mode mainās, tehnoloģijas attīstās un jo dienas matu sakārtojumu modē parādās kas jauns vai gluži pretēji – kaut kas labi aizmirsts vecais. Līdz ar globālajām modes tendencēm un dažādu matu veidošanas līdzekļu parādīšanos tirgū, dzimst jaunas veidošanas tehnikas. Reiz matu veidošana nebija iedomājama bez linsēklu novārījuma, šobrīd bez vaskiem, putām, pūderiem un matu lakām. Tādēļ Morethansize uzmeklēja līgavu – Aiju, kuras kāzas jau klauvē aiz durvīm, un līdz ar viņu devās piedzīvojumā, pielaikojot aktuālākās tendences kāzu matu sakārtojumu modē.

Garu matu īpašniecēm īpaši populāri ir veidot frizūras, kuru pamatā ir bizes. Frizūras ir vieglas, gaisīgas un piestāv vasarīgam, arī bohēmiskam tēlam. Šo matu sakārtojumu priekšrocība – arī pēc pāris stundām mati izskatīsies lieliski, jo frizūra jau pamatā šķiet mazliet izpūrusi.

Matu mezgli ir mūžīgi nemainīga vērtība. Tā ir klasika. Lieliski papildinās tradicionālu līgavas tēlu. Savukārt tradicionālo līgavas plīvuru vietā var izmantot dažādus matu aksesuārus, ziedu vainagus vai ziedus. Ļoti populāras ir matu adatas – ķemmes.

Matu sakārtojumi un aksesuāri – Braids D .

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.