MORETHANSIZE NOVEMBRA – MUST DO!

NOVEMBRA MŪZIĶE – JANET JACKSON

Leģendārās ģimenes jaunākā atvase, kuras popularitātes dienas deviņdesmitajos un divtūkstošo sākumā bija neizmērojamas, tādi hīti kā “Thats The Way Love Goes”, “Rhythm Nation”, “All For You” noteikti ir pazīstami praktiski ikvienam. Ja esi mūziķes darbu cienītāja, tad noteikti iesaku noskatīties 1993. gada filmu Poetic Justice, kurā apvienojās to laiku populārākās personības Janet Jackson, 2PAC un visam pa visu viena no Amerikas ietekmīgākajām dzejniecēm Maya Angelou. Jautāsiet, kāpēc šajā novembrī iedomājāmies par tieši šo mūziķi? Jo viņa 52 gadu vecumā, pēc visām ģimenes un personīgajām traumām, ir atgriezusies uz lielās skatuves, un piedāvā mums visiem jaunu dziesmu Made For Now, kas radīta kopā ar Daddy Yankee. Tāpēc iespējams, ka šī karjera vēl nav beigusies, un novembris ir īstākais laiks, lai paklausītos viņas labākos hītus.

NOVEMBRA BRUNCH – VĒLĀS BROKASTIS AR ANTI-AGE SPECIĀLISTIEM

Datums: 2018. gada 10. novembrī

Vieta: restorāns FERMA, Rīga, Valkas iela 7

Laiks: plkst. 11:00-14:00

Nesteidzīgi izglītojošas vēlās Mārtiņdienas brokastis, kurās vadošie skaistuma un anti-age speciālisti – ārsti, dalīsies ar interesantāko un jaunāko nozarē. Pasākumā uzstāsies: Dr. Antra Briede – ārste, ortomolekulārās medicīnas speciāliste, Dr. Aleksejs Letnikovs – ārsts, preventīvās medicīnas (longevity medicine) terapeits, Dr. Kārlis Vērdiņš – plastikas ķirurgs un Dr.med. Agnese Ruskule – dermatoveneroloģijas rezidente, estētiskās skaistumkopšanas speciāliste.

Maksa par pasākumu vienai personai: 45 EUR

Pieteikties pa tel: 26159182 vai rakstot uz e-pastu cecina.zane@gmail.com

NOVEMBRA PODKĀSTS – ASHLEY GRAHAM PRETTY BIG DEAL

Pievienojies supermodelei, stila ikonai un “body activist” Ashley Graham un viņas superslavenajiem viesiem sarunās par kultūru, skaistumu, biznesu, modi un sevis meklēšanu un pieņemšanu. Ashley savu podkāstu ir sākusi pavisam nesen, un šobrīd ir pieejamas četras intervijas ar ļoti iespaidīgām dāmām – populāro biznesa dāmu Kim Kardashian West, aktrisi Gabrielle Union, visbagātāko youtuberi pasaulē Lilly Singh un Amerikas musulmaņu žurnālisti Noor Tagouri. Sarunas īstas, jautras un liek nedaudz aizdomāties, vai kaut vai tikai atslēgties no ikdienas

With the biggest, boldest and most influential people discussing heartfelt and hilarious issues that really matter… this is a Pretty Big Deal

 

NOVEMBRA GARŠAS – SIGULDAS RESTORĀNA NEDĒĻA

Siguldas Restorānu nedēļas laikā no 5.-11. novembrim viesi aicināti baudīt trīs ēdienu maltītes deviņos Siguldas un apkaimes restorānos. Katrā restorānā tiks piedāvātas ēdienkartes par divām cenām – 15 un 20 eiro. Papildus ēdienkartei būs pieejama pieskaņota dzērienu karte par 12 eiro.

Restorānu piedāvājums Siguldas sociālajos tīklos un restorānos būs pieejams novembra sākumā. Lai baudītu Siguldas Restorānu nedēļas piedāvājumu, aicinām veikt galdiņa rezervāciju.

NOVEMBRA SERIĀLS – INSECURE

Stāsts par divām draudzenēm, mūsdienīgām melnādainajām sievietēm, kuras ir stipras un pārliecinātas par sevi – Issa, galvenā varone un seriāla radītāja, ir nedaudz apjukusi sevī un dzīvo katru dienu tādu, kāda tā nāk. viņas labākā draudzene Mollija ir īsta karjeriste. Kā var noprast, mēs runājam par diviem pilnīgiem pretpoliem. Seriālā sekojam līdzi šo divu dāmu pieaugšanai, sevis iepazīšanai un savu kompleksu pārvarēšanai, kā arī vienkārši jautriem ikdienas atgadījumiem, jo galu galā seriāls ir laba komēdija, kas papildināta ar lielisku mūsdienu urbāno mūziku.

Seriāls ir pieejams Shortcut HBO sadaļā.

NOVEMBRA LV NOTIKUMS – STARO RĪGA

Gaismas festivāls “Staro Rīga” ir kļuvis par rīdzinieku un pilsētas viesu iecienītu un gaidītu pasākumu – pilsētvides objektu izstāde, kurā, izmantojot mūsdienu gaismas un video tehnoloģijas, ar izgaismojuma palīdzību tiek pārvērsta Rīgas ainava. Festivālā iekļautas trīs programmas: “Augšām cēlās Gaismas pils“, starptautiskā programma, kurā ar saviem darbiem piedalās mākslinieki no dažādām pasaules valstīm, kā arī festivāla apmeklētājiem jau pazīstamā līdzdalības programma “Rīgas karnevāls“, kurā ar gaismas objektiem pilsētvidē piedalās dažādi uzņēmumi, institūcijas un privātuzņēmēji.

Pasākuma norises laiks no 16. līdz 19. novembrim

NOVEMBRA IZSTĀDE – PORTRETS LATVIJĀ

Atzīmējot Latvijas valsts simtgadi, no 2018. gada 3. novembra līdz 2019. gada 24. februārim Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā būs skatāma izstāde “PORTRETS LATVIJĀ. 20. GADSIMTS. Sejas izteiksme”. Projekts norisināsies vienlaicīgi trīs vietās – LNMM galvenās ēkas Lielajā zālē (Jaņa Rozentāla laukumā 1), izstāžu zālē ARSENĀLS (Torņa ielā 1) un Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejā (Elizabetes ielā 57a, dz. 26). Izstāde “PORTRETS LATVIJĀ. 20. GADSIMTS. Sejas izteiksme” ir viens no Latvijas Nacionālā mākslas muzeja (LNMM) vērienīgākajiem projektiem, kas piedāvā tikšanos ar spilgtāko portretu izlasi vesela gadsimta griezumā. Plašā ekspozīcija un to pavadošais katalogs turpina pētniecību, ko ar lielu bijību pret šo žanru un tā vēsturi veicis Rundāles pils muzejs.

0 replies on “MORETHANSIZE NOVEMBRA – MUST DO!”