Morethansize komanda un sekotājas testē sejas maskas!

Gada sākumā Morethansize komanda testēja dažādas sejas maskas. Šoruden mēs organizējām “No make up party“, kuras laikā tika notestētas  maskas plašākā klāstā. Testā iekļauto masku izvēle bija nejauša, šeit tika pārstāvēti dažādi zīmoli un dažādas cenu grupas, tādēļ izlēmām sadalīt šo masku testēšanas pieredzi vairākās grupās un vairākos rakstos. Masku testā piedalījās daudzas Morethansize sekotājas, ja arī Tu gribi piedalīties kādā no Morethansize rīkotajām  aktivitātēm, pievienojies Morethansize sekotāju grupā sociālo tīklu platformā Facebook šeit.

Šoreiz mēs izmēģinājām auduma maskas, kuras iespējams pasūtīt no kosmētikas preču katalogiem vai iegādāties veikalos “Drogas” un “Douglas“. Izmēģinājām arī gēlveida masku, kas ir viens no pēdējā laika jaunumiem sejas masku tirgū, mālu saturošas maskas, kā arī slaveno peel off melno masku, kā arī uzzināsim, vai luksusa zīmolu maskas ir tik labas, kā tiek daudzinātas.

sheet masks

Auduma maskas ir viena no kosmētikas pasaules tendencēm, kas joprojām nav zaudējusi savu aktualitāti. Šis no Āzijas ieceļojušais masku veids ir iemīļots to lietotāju vidū vairāku iemeslu dēļ – tās ir viegli izmantojamas, piemērotas dažādiem ādas tipiem un problēmām, piemēram, tās tonizē, atsvaidzina, mitrina, attīra poras, un, protams, tās ir pieejamas dažādās cenu kategorijās.

DOUGLAS BIOCELLULOSE ANTI-AGEING FACE AND NECK MASK

Ražotājs sola, ka šī maska atjauno ādu un piešķir tai vitalitāti. Tātad cīnās ar vecuma pazīmēm. Mūsu lasītāja Ineta (46) to nosauca par otro ādu – maigu, ar puķu un augļu aromātu – ko pēc norādītā laika ir žēl ņemt nost! Sajūtas lietojot šo masku ir patīkamas, tā atvēsina un tonizē. Šādas pašas sajūtas saglabājas arī pēc noņemšanas, secinājums viens – to gribās lietot vēl un vēl! Ineta atzina, ka to ir ļoti ērti lietot, un tā sniedz patīkamas sajūtas, kas iespējams ir viens no galvenajiem faktoriem masku lietošanā.


DOUGLAS AUQA FOCUS BIOCELLULOSE MOISTURISING MASK


Mūsu skaistumkopšanas guru Jana (43) ar prieku ķērās klāt šai sejas maskai. Tā sola intensīvi mitrināt, kas gada aukstajos mēnešos ir īpaši svarīgi! Jana atzina, ka maska bija viegli lietojama, ja neņem vērā faktu, ka acu zonā bija nesamērīgi maza – tā traucēja acīm. Tomēr tā atstāj patīkamu efektu. Pēc maskas noņemšanas liekais krēma daudzums iesmērējās un iesūcas ādā, turklāt jūtama ne tikai intensīva mitrinošā sajūta, bet arī nedaudz savelkoša. Janas sejas āda kļuva jūtami gludāka un svaigāka. Jana labprāt to lietotu atkārtoti un ieteiktu citiem.


MISSHA PURE SOURCE CELL SHEET MASK – MANGO

Atsauksme: Ražotājs sola tvirtāku un gludāku sejas ādu, to mitrinot un atjaunojot. Sākotnējas sajūtas neprastas, jo līdz šim biju mēģinājusi tikai krēmainas tekstūras maskas. Patīk tas, ka ir viegli lietojama. Vai es sajutu kādu īpašu efektu? Domāju, ka nē. Ļoti patīkamas sajūtas, bet tādu supermitrinošo efektu neieguvu gan. Iespējams šī maska piemērota daudz sausākam ādas tipam. Bet, lai vai kā, man tā sagādāja patīkamas sajūtas! Vai pirktu vēl? Domāju, ka es turpināšu meklēt tādu, kas būs vairāk man piemērota.


SKIN REPUBLIC BUBBLE PURIFYING FACE SHEET MASK

Ražotājs sola, ka maska noņems mirušās ādas daļiņas un padarīs to spilgtāku un jauneklīgāku. Lasītāja Elīna (29), kurai interesants likās burbuļošanas efekts, labprāt šo masku lietotu vēl un vēl. Kāpēc? To ir viegli lietot, gan uzklāšana, gan noņemšana nesagādā nekādas problēmas, un uzreiz ir redzamas tūlītējas izmaiņas! Āda kļūst spilgtāka un pēc sajūtām liekas, ka tā ir tīrāka un spodrāka. Oksidēšanās efekts, kas lika maskai burbuļot, bija ļoti interesants un bija daļa no izklaides. Iesakām!


FABERLIC ALGINATE MOISTURIZING MASK

Ražotājs sola, ka maska baro, mitrina un atjauno sejas ādu un stimulē kolagēna sintēzi. Lasītāja Airita atzina, ka maskai piemīt patīkams aromāts un to ir viegli uzklāt, taču ne tik viegli notīrīt pēc lietošanas. Taču tas ir sīkums, jo tā ne tikai atbilst savam aprakstam, bet arī pēc tās lietošanas ir manāms tūlītējs efekts. Āda izskatās pabarota, un sajūtu līmenī maska ir atstājusi patīkamu svaiguma sajūtu. Airita masku labprāt lietotu atkārtoti, un iesaka to arī citiem.


AVON ANEW ESSENTIAL

Smieklīgi, bet fakts – ražotājs sola, ka maska jauninās seju!

Mūsu lasītājām ar šo masku ir ļoti atšķirīgas pieredzes! Kristīnei šī maska ļoti patika! Tai ir svaigs gurķa aromāts, tā sniedz tūlītēju efektu, sejas āda kļūst tvirtāka un izskatās pabarota, turklāt tā ir ļoti ērti lietojama! Airita piekrīt, ka to tiešām ir ļoti ērti lietot, tomēr viņai šī sejas maska nederēja. Sejas āda kņudēja un apsārta.

Interesanti, bet abas atzina, ka šo masku otrreiz lietot nevēlētos.


ESSENTIAL THERAPY LONDON CAVIAR GOLD FACE MASK

Atsauksme: Ražotājs sola, ka maska pabaros un atjaunos sejas ādu un mazinās redzamās līnijas un krunciņas. Lai gan to ir viegli uzlikt un notīrīt, tā slīd nost. Natālija atklāja, ka šī sejas maska ir lietojama tikai guļot! Pēc maskas lietošanas tā atstāja svaiguma sajūtu un nelielu liftinga efektu. Tomēr Natālija šo masku otrreiz lietot nevēlētos.


māla maskas

L’OREAL PURE CLAY PURITY MASK

Ražotājs sola, ka maska attīrīs sejas ādu un atbrīvos to no spīduma. Maskai piemīt spēcīgs un diezgan specifisks mālu aromāts. Tā ir biezas masas un tāpēc viegli uzklājama ar pirkstu palīdzību. Kad tā sāk sacietēt, rodas spēcīga velkoša sajūta. Sintijas sejas ādas spīdums pazuda uzreiz pēc maskas lietošanas, tomēr viņa atzina, ka, lai maska spētu attīrīt seju, tā būtu jālieto vairakkārt, bet ne biežāk kā reizi mēnesī. Sintija, neraugoties uz diezgan cimperlīgo sejas maskas noņemšanas procesu, labprāt šo masku lietotu atkārtoti, un tic, ka tā tiešām sevi attaisnos.

ORIFLAME ECO BEAUTY RE-MINELISING AND REVITALISING MASK

Ražotājs sola, ka maska atjaunos sejas ādu. Maskas struktūra atgādina mālu konsistenci, tomēr to ir grūti uzklāt līdzenā slānī un gludi – tā veļas, kas sagādā grūtības. Emīlija šo masku vairs nelietotu un neieteiktu arī citiem – tā ir grūti klājama, grūti notīrāma, nav redzams vai jūtams kāds efekts, tieši pretēji – tā ļoti sausināja ādu. Iespējams maska piemērotāka daudz taukainākai un porainākai ādai. No otras puses, maskā ir daudz dabisku komponentu, iespējams efekta sasniegšanai tā jālieto vairākkārt.


AVON PORE&SHINE CONTROL BLACK MINERAL MASK

Ražotājs sola, ka maska atjaunos un piešķirs sejas ādai enerģiju. Āda tiks attīrīta, atsvaidzināta un iegūs matētu izskatu.

Maska ir biezas krēmīgas konsistences, tai piemīt maiga māla smarža, to ir viegli uzklāt, bet nākas pacīnīties to ņemot nost. Pēc uzklāšanas tā sāk sildīt un, tai žūstot, rodas velkoša sajūta. Evita atzina, ka to labprāt vēlreiz lietotu, jo tā izpilda savu darbu godam, tomēr piemetina, ka tā ir ļoti sausinoša un pēc tās lietošanas noteikti jālieto mitrinošs sejas krēms vai jāveic multimaskings un jāizmēģina kāda mitrinošā maska!


L’OREAL PURE CLAY DETOX MASK

Ražotājs sola, ka sejas maska attīrīs sejas ādu.

Šo masku izmēģināja vīrietis. Sākotnēji viņš bija visai skeptisks, bet, redzot, kā mēs make up party droši ļāvāmies masku baudām, nedaudz tielējoties piekrita. Maskas uzklāšanu, tādu kā savdabīgu spa rituālu – to gan palīdzēja meitenes un mūsu kompānijas stiprais dzimums nespēja vien nopriecāties. Taču ar to viss beidzās. Lai gan maskas aromāts un konsistence tika atzīti par labu esam, mūsu vīrietis izjuta nepatīkamu rezultātu. Sejas āda ātri vien sāka sūrstēt un tad jau degt. To bija arī grūti noņemt. Šķiet, ka tik ātri vairs viņu neviens nepierunās izmēģināt vēl kādu sejas masku.


L’OREAL PURE CLAY EXFO MASK

Ražotājs sola, ka pēc sejas maskas lietošanas tiks uzlabota sejas āda tekstūra un tiks nolobītas atmirušās ādas daļiņas.

Maskai piemīt salda, arbūzam raksturīga smarža. Tai piemīt krēmīga konsistence un tajā ir mazas graudainas daļiņas. To ir viegli uzklāt un notīrīt pēc lietošanas. Jana atzina, ka maskas lietošanas laikā tā kņudina sejas ādu, kas bija viens no faktoriem, lai atkārtoti šo masku neizvēlētos. Turklāt nebija redzama efekta, izņemot uz vaigiem, kur poras kļuva manāmi tīrākas.


VICHY PORE PURIFYING CLAY MASK

Ražotājs sola, ka maska attīrīs poras. Maskas konsistence atgādina biezu krējumu, tai ir ļoti neuzkrītoša, teju nemanāma smarža. Ineta atzina, ka sejas masku bija ne tikai viegli uzklāt un noņemt, bet tā atstāja patīkamu svaiguma efektu. Sākotnēji maska nedaudz kņudināja sejas ādu, bet vēlāk kņudināšana kļūst pilnībā nemanāma. Ineta labprāt šo masku lietotu vēlreiz!

DOUGLAS FOCUS PERFECT RADIANCE MASK

Ražotājs sola, ka sejas maska padarīs ādu gaišāku un mirdzošāku. Pateicoties savai tekstūrai, to var ērti un brīvi uzklāt. Saldo mandeļu eļļa mitrina un mīkstina, kaolīns absorbē, savukārt jūras narcise padara ādu gaišāku. Indrai  maska šķita ļoti kvalitatīva, lieliski klājās, biezā kārtā, žūstot tā neizsauca neērtības sajūtas, nesavilka ādu. Patiesībā, fiziski nejūtama iedarbība. Masku mazgājot gan nācās pacīnīties, jo tā bija ļoti trekna, grūti nomazgājama. Efekts atbilst solītajam. Izlīdzināts sejas ādas tonis. Kopumā viņai patika, noteikti lietos arī turpmāk.

Katalogu maskas

FABERLIC BOTANICA

Ražotājs sola, ka maska tonizēs sejas ādu un piešķirs tai enerģiju.

Maskai ir patīkama un svaiga smarža, želejveida konsistence. Pateicoties konsistencei, to ir ļoti viegli uzklāt un pēcāk notīrīt. Lietošanas laikā Monta sajuta nelielu sildīšanu. Tomēr atzina, ka pati maska, lai arī sniedza solīto efektu, ne ar ko īpašu neizcēlās. Turklāt tā bija caurspīdīga, kas Montu nedaudz apbēdināja.

FABERLIC KLEOPATRAS SAPNIS

Ražotājs sola, ka sejas maska izlīdzinās sejas maskas toni, dziļi attīrīs un mitrinās.

Šī sejas maska ir krēmīgas konsistences ar saldu vaniļas un ziedu smaržu. Tomēr Sintija nav Kleopatra un sejas masku atkārtoti nelietotu – tā nesniedz solīto efektu, vismaz ne tūlītēju, tā silda uzkrītoši daudz, varētu pat teikt nepatīkami.

FABERLIC VITA MANIA

Ražotājs sola, ka sejas maska padarīs sejas ādu veselīgāku, mitrinās un sniegs svaiguma sajūtu.

Irinai šī maska patika. Tai piemīt maigs saldens augļu aromāts un, pateicoties gēla konsistencei, to ir gan viegli uzklāt, gan notīrīt. Irina atzina, ka viņas sejas āda tiešām izskatās mitrināta, svaigāka un kopumā svaigāka. Tā ir maska, ko noteikt iekļaut savā aktuālo masku ampluā.

ORIFLAME INTENSIVE SKIN RECHARGE

Ražotājs sola sejas ādu uzlādēt – pabarot un atjaunot.

Kitijai patika krēmiem raksturīgais, nedaudz saldenais aromāts. To ir viegli uzklāt, un, kas interesanti, to nav jānoņem! Tā ir maska, kas darbosies visas nakts garumā. Sejas āda pēc lietošanas kļuva maigāka un dzīvīgāka, kopumā – uzlādēta!

Kitija šo masku labprāt iekļautu savā ikdienas sejas kopšanas programmā.


peel

Slaveno melno peel off masku izmēģināja ikviena no make up party dalībniece, lai pārliecinātos par tās efektivitāti, ko rāda daudzie video rullīši sociālo tīklu platformās. Strādā vai nestrādā?

INDRA: nestrādā! Man noteikti nestrādā, iespējams manas poras ir pārāk šauras un prasa kādu īpašu sagatavošanos, bet es neredzēju atšķirību pirms un pēc, ja nu vienīgi tika novākts kāds atmirušās ādas slānītis.

LĪGA: nav nekāda rezultāta! Lai gan maska nesagādāja nekādas grūtības, tai nebija arī nekāda rezultāta. Maska bez jēgas!

KRISTĪNE: man šī maska patika un es labprāt to izmēģinātu vēl! Tā atbilst savam aprakstam – tīra poras un uzlabo ādu.

AIRITA: tā ir ļoti ķēpīga uzklājot, bet viegli nāk nost. Šķiet, ka tā neievilkās ādā līdz galam. Sākumā ticēju efektam, bet tā mani pievīla.

MONTA: ļoti savilka seju, pēc brīža nevarēju vairs pavērt muti! Tā nedevu nekādu rezultātu un neizvilka nevienu pinni! Ideja laba, bet vēlētos tā būtu veiksmīga izpildījumā.

BAIBA: laba joku maska! Jo efekta nekāda..

 

MOSSA AGE EXELLENCE MIRACLE PEEL

Ražotājs sola, ka lietojot sejas masku, sejas ādas vizuālais izskats tiks acumirklī uzlabots!

Maskai piemīt viegls ogu aromāts, tā ir šķidras konsistences. Sintija atzīst, ka iespējams pat pārāk šķidras, jo tas apgrūtināja sejas maskas uzklāšanu. Turpretī to notīrot tā iegūst gļotainu konsistenci, bet to tik un tā ir viegli noņemt. Pēc maskas uzklāšanas ir jūtama velkoša sajūta un parādās sūrstēšana vaigu rajonā.

Sintija atzīst, ka maska ir piemērota ikdienas lietošanai, jo tā nav ilgi jātur uz sejas, turklāt tas ir labs veids, kā atsvaidzināt sejas ādu.

VICHY DOUBLE GLOW PEEL MASK

Ražotājs sola, ka maska sniegs starojošu un svaigu sejas ādas izskatu.

Šai želejveidīgajai maskai piemīt ļoti maigs un atsvaidzinošs aromāts. Pateicoties vieglajai konsistencei, to ir viegli uzklāt, tomēr diezgan pagrūti noņemt. Tā pavisam viegli kņudina sejas jūtīgākajās zonās. Vai tā sniedz solīto efektu? Līga atzīst, ka nē, tāpēc otrreiz to nelietotu – ir taču pieejamas labākas alternatīvas!


EKSKLUZĪVAS SEJAS MASKAS

LANCOME ENERGIE DE VIE PURIFYING & REFINING CLAY MASK

Ražotājs sola, ka sejas maska attīrīs ādu, uzlabos tās vizuālo izskatu samazinot poras un ādas nepilnības un uzlabos tās aizsargspējas.

Pirmais, ko Natālija atzīmē ir tas, ka sejas maskai piemīt patīkams svaigs aromāts. Nākamais – biezā krēmveida māla konsistence, kas nodrošina ērtu sejas maskas uzklāšanu. Uzreiz pēc uzklāšanas ir jūtamam neliela, patīkama sejas ādas kņudināšana, kas ar laiku izzūd. To notīrot no sejas, Natālija bija patīkama šokēta, cik mazas bija palikušas poras! Sejas maska izdarīja solīto, un sejas āda kļuva jūtami svaigāka. Natālija ir pārliecināta, ka, ja masku lietos 2 reizes nedēļā, kā tas ir norādīts uz iepakojuma, efekts būtu satriecošs.

CALENDULA & ALOE SOOTHING HYDRATION MASQUE

INDRA: Šī vieglā gēla maska, kas sastāv no rokām salasītām Calendula ziedu ziedlapiņām un Aloe Vera. Tā sola atsvaidzināt ādu, novērst sausumu un, lietojot ilgtermiņā, padarīt ādu veselīgi gludu un starojošu. Es ļoti rūpīgi izvēlos kosmētiku, ko lietoju, esmu izmēģinājusi produktus, kurus pēc pirmās lietošanas reizes ir nācies atdot draudzenēm, jo nav bijusi patīkama sajūta pēc to lietošanas. Šī maska man vispirms pārsteidza ar savu tekstūru un smaržu, pēc tās lietošanas āda patiesi izskatījās svaigāka un daudz piepildītāka. Es noteikti ieteiktu šo masku un uzskatu, ka produkta īpašības atbilst cenai.

Visas augstāk minētās produktu atsauksmes ir sniegtas no brīva prāta un ir patiesu sajūtu un pieredzes atspoguļojums.

0 replies on “Morethansize komanda un sekotājas testē sejas maskas!”