Mīlestība ziemas sniegā – jaunā Kinetics nagu laku kolekcija

Kinetics ir laidis klajā jaunu ziemas nagu laku kolekciju “Love in the Snow” jeb mīla ziemas sniegā. Kolekcijā tiek pārstāvēti maigi un ziemas laikam neierasti toņi, piemēram, Bārbijas rozā un grenadīna sarkanais. Veidojot šo kolekciju, tās radītāji iedvesmojušies, piemēram, no sulīgām vīģēm, grenadīna tējas, modes šoviem apkārt pasaulei, saulrieta pie Gangas upes un citām pārsteidzošām lietām.

Šī ražotāja nagu lakas esam iemīļojušas jau vairākas sezonas. Tās ir ērti lietojamas, un to kvalitāte nodrošina perfektu manikīru mājas apstākļos. Priecē ne tikai krāsu dažādība, bet arī perfektais klājums. Šī kolekcija nav izņēmums un to iesakām arī jums.

Maiga un salda, krēmīga gaiši rozā krāsa. Tā ir jūtīga un liega kā apakšveļas mežģīnes. Rozā ir romantiska, intīma, sievišķīga, gādājoša un ļoti uzmanīga krāsa. Tā ir pozitīva krāsa, kas sniedz siltas un saudzīgas emocijas un sajūtu, ka viss būs kārtībā.

IEDVESMA: deserti kā zemeņu uzpūtenis, futūristisks apģērbs no Nicolas Jebrans kolekcijas.

Bārbijas rozā ir kaislīga, rotaļīga, sensuāla un mīloša krāsa. Tā izstaro siltumu, prieku un dzīves mīlestību. Tā ir īsta rozā nokrāsa. Bārbijas rozā ir mīļākā krāsa jebkura vecuma meitenēm. Šosezon Bārbijas rozā nozīmē flirtu un koķetēšanu. Tā ir obligāti nepieciešama krāsa, kuru vajadzētu iekļaut jebkurā tērpā.

IEDVESMA: Bārbijas rozā kleita, kurpes, mašīna un māja. Satriecošās kleitas no Balenciaga un Valentino.

Skārleta sarkanā ir beznosacījumu mīlestības un kaisles krāsa. Šī krāsa ir karsta un kārdinoša kā vasaras dienas Spānijā un Sicīlijā. Šī ir perfekta krāsa tiem, kuri vēlas izgaismot savu pasauli ar tīru, ekstraordināru krāsu. Lielisks papildinājums klasiskajām krāsām.

IEDVESMA: karsti sarkanie pipari. Dolce&Gabbana kleitas un lakati. Kaislīgās flamenko dejotājas.

Grenadīna sarkanā ir spēcīga, raisoša un dinamiska sarkanā krāsa. Šī krāsa ir pašpārliecināta un nešaubīga uzmanības piesaistītāja, perfekts tonis, lai izceltos no pūļa.

IEDVESMA: greznās augstās modes kleitas no Gucci un Ellie Saab kolekcijām.

Gaiša violeta krāsa atgādina sasalušu lavandu. Tā ir iztēles krāsa, vairāk neīsta kā īsta. Tā stimulē iztēli un iedvesmo augstus ideālus. Tā ir introspektīva krāsa, ļaujot mums iepazīt savas dziļākās domas.

IEDVESMA: bezgalīgie lavandu lauki provincē. Violetais saullēkts pie Gangas upes Indijā.

Dziļš, karalisks violetais, dārgakmeņu un karaļu apģērba krāsa. Šī krāsa ar saistīta ar fantāziju pasauli un nepieciešamību izbēgt no dzīves praktiskuma. Sapņotājs izbēg no realitātes.

IEDVESMA: svaigas vīģes. Senās durvis Marokā.

Egles zaļš ir krāsa, ko varētu sastapt mežā – tā pasargā un dod pajumti kā mūžam zaļi koki. Vēss ar paaugstinātu vitalitāti, egles zaļš ir vienīgā tiešām vēsā krāsa rudens paletē, kas līdzi sev nes svaigumu un gaišumu.

IEDVESMA: egle. Modes skates no Georges Chakra, Temperley London un Zac Posen.

Minimālistisks pelēkais ir patiess pelēks tonis ar dažiem māla pieskārieniem. Esot gan nekustīgs, gan bezemocionāls, pelēkais ir solīds un stabils, veidojot miera un noteiktības sajūtu, atelpu no haotiskas pasaules.

IEDVESMA: perfekti pelēkais no Agnona, Rochas un Michael Kors modes skatēm.

Nagu lakas ir iespējams iegādaties Stockmann, Douglas, Debenhams veikalos, Kolonna salonos un citās tirdzniecības vietās visā Latvijā.
Cena nagu lakai 6,40 EUR.
0 replies on “Mīlestība ziemas sniegā – jaunā Kinetics nagu laku kolekcija”